شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-09-07 09:49 PM

اول که خریدتون مبارک باشه و لذتشو ببرید
داداش احتمالا جواب نمیده ولی باز شما تو کاتالوگ و مشخصاتش نگاه کن ببین shockproof یا anti recoil هست یا نه و اگه هست احیانا نوشته چقدر چون دوربینهای خوب مقدار انتی شوک هم مینویسه
نتیجه اخلاقی:اگر هیچ چیز راجع به انتی شوک ننوشته سریع بازش کنید تا مایه دوربین کپ نشده
نوشته های روش خوانا نیست ولی فکر کنم واسه سلاحهای خفیف یا گلوله زنهای ضعیف طراحی شده باشه..احتمالا...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - muzik - 2014-09-08 08:38 AM

(2014-09-07 09:49 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول که خریدتون مبارک باشه و لذتشو ببرید
داداش احتمالا جواب نمیده ولی باز شما تو کاتالوگ و مشخصاتش نگاه کن ببین shockproof یا anti recoil هست یا نه و اگه هست احیانا نوشته چقدر چون دوربینهای خوب مقدار انتی شوک هم مینویسه
نتیجه اخلاقی:اگر هیچ چیز راجع به انتی شوک ننوشته سریع بازش کنید تا مایه دوربین کپ نشده
نوشته های روش خوانا نیست ولی فکر کنم واسه سلاحهای خفیف یا گلوله زنهای ضعیف طراحی شده باشه..احتمالا...

سلام دوست عزیز . توی دفترچش چیزی ننوشته در این مورد . اگه دوربین آنتی شوک نباشه و باش شلیک کنیم چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد ؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-09-08 09:44 AM

دوست عزیز اگر آنتی شوک نباشه مدام تنظیم دوربین شما به هم میخوره یا در بدترین حالت ممکن اگر تار شما سیمی باشه تار میپوکه و اگر حکی هم باشه احتمال چرخش لنز وجود داره
انشالله که برا شما آنتی شوک باشه چون اگر نباشه قطعا رو 54 جواب نمیده . چون 54 جز مگنوم ها حساب میشه
به نظر من شما قبل از خرید جنسی که نمیدونستید چیه با دوستان مشورت میکردید بهتر بود
دقیقا مثل دو سال پیش من که بدون مشورت رفتم دوربین zos خریدم و پشیمون شدم از خریدش تا اینکه دوربین رو با سنتر عوض کردم
به هر حال امیدوارم آنتی شوک باشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - muzik - 2014-09-08 10:00 AM

(2014-09-08 09:44 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگر آنتی شوک نباشه مدام تنظیم دوربین شما به هم میخوره یا در بدترین حالت ممکن اگر تار شما سیمی باشه تار میپوکه و اگر حکی هم باشه احتمال چرخش لنز وجود داره
انشالله که برا شما آنتی شوک باشه چون اگر نباشه قطعا رو 54 جواب نمیده . چون 54 جز مگنوم ها حساب میشه
به نظر من شما قبل از خرید جنسی که نمیدونستید چیه با دوستان مشورت میکردید بهتر بود
دقیقا مثل دو سال پیش من که بدون مشورت رفتم دوربین zos خریدم و پشیمون شدم از خریدش تا اینکه دوربین رو با سنتر عوض کردم
به هر حال امیدوارم آنتی شوک باشه

خدا کنه که باشه . روی تفنگی مثل 54 با دوربینی مثل سنتر یا لیپزر بعد از حدودا چند شلیک نیازمند به تنظیم صفر میشیم؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - muzik - 2014-09-08 07:10 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اینم سایت دوربین و خود دوربین که امتیاز 4 از 5 گرفته . چون زبانم زیاد خوب نیست از دوستانی که زبانشون خوبه تقاضا میکنم سر بزنند و اطلاعاتی ضروری اگه در مردش هست به اینجا منتقل کنند .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-09-08 08:11 PM

(2014-09-08 07:10 PM)muzik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اینم سایت دوربین و خود دوربین که امتیاز 4 از 5 گرفته . چون زبانم زیاد خوب نیست از دوستانی که زبانشون خوبه تقاضا میکنم سر بزنند و اطلاعاتی ضروری اگه در مردش هست به اینجا منتقل کنند .

دوست عزیزم تو این توضیحاتی که برا این دوربین نوشته عبارت
Waterproof, shockproof and fogproof
رو به کار برده که یعنی ضد آب ، ضد شک و ضد مه
که فکر کنم برای ضد مه کردن از گاز نیتروژن استفاده میکنن ( البته اینو دوستان نظر بدن بهتره )

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - KRALMAGNUM - 2014-09-08 11:01 PM

دوستان هرچی درباره این دوربین و کفیت و قیمتش میدونید ممنون میشم بگید

ببخشید عکسها کیفیت ندارن از یه گوشی 200 تومنی بیشتر از این نباید انتظار داشت
یا علیKhansariha (8)
[/quote]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Amiraliv - 2014-09-08 11:19 PM

داداش دوربين شما به نظر من هم اصله ولي فكر كنم جزو دوربين هاي قديمي ميوپتا هست و به نظر من بايد دوربين خربي باشه ...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - NEMESIS - 2014-09-08 11:25 PM

میوپتا آرتمیس سایز ۶*۴۰ و یا ۴۲ (دقیق یادم نیست) سه ماه پیش قیمت گرفتم ۲ میلیون
دوربینهای نسبتا خوبی هستند و به دلیل فیکس بودنشون طول عمر بیشتری دارند
دوربین شما فکر کنم بزرگ نماییش یخورده کمه برای فاصله های دور

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - KRALMAGNUM - 2014-09-08 11:30 PM

اره کمه. اما کیفیتش خیلی خوبه از جمله دقتش که واقعا بالاست . این دوربین فکر کنم 2 سال پیش خریداری شده واسه همینم میگم 600 خریده اخه اون موقع ارزون بودن.
پس به این نتیجه میرسیم که دوربین خوبیه. دم پدر بزرگم گرم عجب دوربینی گرفته خخخKhansariha (219)
یا علی