شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2014-08-30 07:43 PM

سلام به دوستان

امروز در حال جستجو در سایتهای مختلف بودم دیدم دوربین هاوک مدل

3-12x50 IR

که قبلا قیمتش حدود 1250000 تومان بود یک دفعه به قیمت 485000 هزار تومان کاهش پیدا کرده در سایت گجت کمپ !!!!!

مگر امکان دارد !!!ا
بنابراین به احتمال زیاد دوربین تقلبی است

دوستان لطفا نظراتشون را بیان کنند

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - data19 - 2014-08-30 08:21 PM

من3-12*50 AO IR رو میخواستم 300 بگیرم ولی خودش گفت چینیه توی سایت aliexpress هم 60-70 دلاره. اما نمونه اصلیش بالای 100 پونده.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2014-08-30 09:06 PM

این دوربین در اصل مدل HK3070 میباشد که در این سایت ریفل اسپورت حدود 80 پوند هست (حدود 410 هزار تومان)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما درخصوص چینی بودن هر چینی که بد نیست Khansariha (214)
درسته که چینی هست ولی ممکنه این مدل اصلی باشد و تحت لیسانس یا کپی چینی شده ی از آن (درجه 2) فعلا که تمام دوربینهای هاوک اصلی و موجود بین دوستان و بازار چینی هستند
یک نکته که نمیدونم چقدر درسته فروشگاه در خصوص یک پرسش که چرا یک دفعه قیمت اینهمه شکسته شده جواب داده: این محصول به صورت مستقیم با تیراژ بالا در مزایده در شهر اوو معامله شد و به صورت محدود با این قیمت عرضه خواهد شد
من که با این کاهش عجیب قیمت خوشبین نیستم احتمال کپی چینی از چینیش هم زیاده و فعلا باید یک مدل را از نزدیک دید و بررسی کرد . Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hossi - 2014-09-01 08:44 PM

دوستان بین لیپرز 3-9-40 و سنتر 3-9-32 کدومش بهتره برا رنجر 1100؟
اگه عددهارو اشتباه نوشتم ببخشید
کلا تا سیصد تومن چی خوبه و اصلیش رو چطور میشه تشخیص داد؟
اگه بخوام تا پانصد تومن هزینه کنم نظر دوستان چیه؟ که بعدا که تفنگ بهتر گرفتم هم استفاده کنم
با تشکر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-09-01 10:25 PM

(2014-09-01 08:44 PM)hossi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بین لیپرز 3-9-40 و سنتر 3-9-32 کدومش بهتره برا رنجر 1100؟
اگه عددهارو اشتباه نوشتم ببخشید
کلا تا سیصد تومن چی خوبه و اصلیش رو چطور میشه تشخیص داد؟
اگه بخوام تا پانصد تومن هزینه کنم نظر دوستان چیه؟ که بعدا که تفنگ بهتر گرفتم هم استفاده کنم
با تشکر

هر دو برند عالی هستن ولی زوم 16 بگیرید که بعد انشالله پی سی پی خریدید بتونی باز رو دوربینت حساب کنید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hossi - 2014-09-02 03:00 PM

میخواستم سنتر بگیرم اما نظرات خیلی مختلفه
همه ی دوستان میگن جفتشون خوبن
اما با توجه به محبوبیت این دو برند صد در صد مدل های درجه دو و سه هم توی بازار هستش
از کجا میشه فهمید فیک نیست اگه راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنید
یه جا یه سنتر دیدم یه جوری بود انگار درجه سه بود
اگه جایه خاصی هم هست که معتبره و دوستان راضی بودن ممنون میشم پ خ کنید برام

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-09-02 09:14 PM

داداش اینایی که تو بازار هستن همشون یه جور هستن هر جا ارزونتر پیدا کردی همونو بخر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - muzik - 2014-09-07 09:26 AM

سلام دوستان . به توصیه فروشنده هنگام خرید سلاح 54 یه دوربین خریدم به قیمت 300 . اسم دوربین کابلاس پین ریج هست. می خواستم ببینم کسی با این دوربین کار کرده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2014-09-07 03:23 PM

(2014-09-07 09:26 AM)muzik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . به توصیه فروشنده هنگام خرید سلاح 54 یه دوربین خریدم به قیمت 300 . اسم دوربین کابلاس پین ریج هست. می خواستم ببینم کسی با این دوربین کار کرده
دوست عزیز سلاح مبارکتون باشه با دوربین ، انکان داره اسم دوربین رو به لاتین هم بنویسید : " کابلاس پین ریج " خودم به شخصه همچین اسمی رو نشنیدم و ندیدم! کنجکاو شدیم Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - muzik - 2014-09-07 09:15 PM

(2014-09-07 03:23 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-07 09:26 AM)muzik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سلاح مبارکتون باشه با دوربین ، انکان داره اسم دوربین رو به لاتین هم بنویسید : " کابلاس پین ریج " خودم به شخصه همچین اسمی رو نشنیدم و ندیدم! کنجکاو شدیم Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز . این عکس خودش و جعبش . اطلاعاتی ازش دارید؟ به نطرتون رو 54 جواب میده؟