شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidrnz - 2014-08-22 01:23 PM

دوستان من یه لیپرز 4-16 40 گرفتم ولی کلید چراغش درست کار نمیکنه. وقتی رو حالت سبز میزارم قرمزه. رنگاش جا به جاست. نمیدونم چرا دوربین اکبند باید انجوری باشه.
اگه کلید چراغشو باز کنم گازش خالی میشه؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2014-08-23 12:00 PM

احتمالا کسی برای گذاشتن باطری اشتباها صفحه دیمر نور را باز کرده و برعکس گذاشته براحتی با باز کردن پیچ رینگی صفحه دیمر را در آورید و نیمدور بچرخونید و دوباره سر جاش قرار بدید Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ln 1 - 2014-08-23 08:37 PM

یه سوال رفقا . در شرایط برابر از نظر برند دوبین ( مثلا لیپرز 4-16*50 و 3-9*40 ) هر دو هم زیرولاک و .. دارای تجهیزات مشابه کدام دوربین روی تفنگ فنری دارای دوام بالاتری خواهد بود ؟ در واقع سوالم اینه ایا وزن دوربین در جذب و دفع ارتعاشات حاصل از شلیک تفنگهای فنری موثره؟یکی از دوستان میگفتند دوربینهای سنگین زودتر خراب میشن حالا چرا ؟؟ . شاید هم اصلا ربطی نداره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2014-08-23 09:33 PM

رضا جان نظر منم نزدیک به همینه
بنظرمن سنگینی دوربین فشار بیشتری را به قطعات خود دوربین وارد میکند و تجربه به من نشان داده با این اوضاع کیفیت و کپی کاری و از روی دست هم زدن شرکتهای اوپتیکی برای فنریها این دست از دوربینها بیشتر در معرض خرابی قرار میگیرند . Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rezakabk - 2014-08-24 06:55 PM

سلام دوستای عزیز
آیا دوربین لیپرز 40*9-3 روی رنجر125 ورتکس جواب میده؟
پیشاپیش ممنون از جوابتونKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-08-25 01:24 PM

صد در صد . حتی روی مگنوم 350 هم جواب میده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - shabab - 2014-08-25 11:42 PM

دوستان کسی تجربه استفاده از دوربینهای BSA رو داشته . ؟ بنده چند روز پیش در یک فروشگاه لوازم شکار یکی دیدم تصویر فوق العاده شفاف وواضحی داشت که قابل مقایسه با دوربینهای دیگر (از جمله گامو , بوشنل , و سنتر پوینت) نبود .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kingzax - 2014-08-26 12:35 AM

(2014-08-25 11:42 PM)shabab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تجربه استفاده از دوربینهای BSA رو داشته . ؟ بنده چند روز پیش در یک فروشگاه لوازم شکار یکی دیدم تصویر فوق العاده شفاف وواضحی داشت که قابل مقایسه با دوربینهای دیگر (از جمله گامو , بوشنل , و سنتر پوینت) نبود .

دو سری دوربین BSA داریم. یک سری که چینی و با کیفیت پایین هستند.
یک سری هم کیفیت خوبی دارند و نشونشون اینه که تبلکهاشون تاکتیکال هست. من مدل 3-12-40 دارم. کیفیتش خوبه ولی ریتایکلش میلدات نداره. مدلهای حرفه ای هم دوستان داشتند که اگر خواستید در موردشون میتونید ازشون راهنمایی بگیرید.
کلا مدلهای اصلی BSA کیفیت قابل قبولی دارند.
البته یک نکته را هم بگم. من دوربین رویال 3-12-40 و اپتیما 3-12-44 هم دارم و در مقایسه با اینها بنظرم میرسه وقتی تو دوربین نگاه میکنم کمی مساحت تصویر کوچکتر از دوربینهای دیگه دیده میشه. البته شاید اشتباه دیداری من باشه.
ولی دوربین سنترپوینت و همچنین بوشنل اصل کیفیت خوبی دارند. در رده چینیها از بوشنل تو بازار میدونم کیفیت تصویرش بهتره.

موفق باشید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-08-26 12:58 AM

بله حق با شماست دوربینهای bsa اصل وسعت دید کمتری نسبت به سنتر و لیپرز و کلا دوربینهای چینی معمول تو بازار دارند
دوربینهای بوشنل اصل هم کیفیت خیلی خوبی دارند که البته به جز یکی دو نمونه که دوستان خودشون از بیرون اورده بودن و رو تفنگ بسته بودن برای فروش من تا حالا جایی ندیدم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nemesisprogram - 2014-08-29 10:12 PM

دوستان من میخوام برای این سلاح دوربین بخرم میشه راهنمایی کنید چه دوربینی بهش میخوره
در ضمن قیمت دوربین و اینکه در خ فردوسی ایا میفروشن رو هم بگین ممنون میشم