شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - رضا قلعه قافی - 2014-03-27 09:06 PM

دوستان کسی دوربین اوانیکس 40*12-4 رو با دوربین سنتر یا لیپرز 40*16-4 از لجاظ شفافیت ،وزن ووسعت دید مقایسه کرده؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-03-27 11:22 PM

من از لحاظ شفافیت مقایسه کردم اوانیکس بهتره و وزنش هم کمتره اما چقدر رو وزن نکردم نمیدونم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidrezasargolzaei - 2014-03-29 04:54 PM

سلام دوستان خسته نباشید
میخواستم بدونم دوربین اپتیما که فابریک هاتسان گالاتیانه روی دیانا 52 هم جواب میده یا نه
با تشکر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-03-29 05:19 PM

نه دوست عزیز
چون لگد 52 زیاده باید از لیپرز یا سنتر استفاده کنید
شاید هم مدتی جواب بده ( که بعید میدونم ) ولی طی مدتی باید فاتحش رو بخونید
Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - رضا قلعه قافی - 2014-03-29 06:36 PM

دوستان بین دوربین 40*16-4 سنتریا لیپرز ودوربین 40*12-4 اوانیکس برای نصب رو بالپاپ مردد هستم .دوستان نظری دارند ممنون میشم

Re: RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - esijoon - 2014-03-29 06:40 PM

(2014-03-29 06:36 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بین دوربین 40*16-4 سنتریا لیپرز ودوربین 40*12-4 اوانیکس برای نصب رو بالپاپ مردد هستم .دوستان نظری دارند ممنون میشم

از لحاظ مقاومت که برای اسلحه پی سی پی تفاوتی ندارد....

آیتم هایی همچون وزن و شفافیت و امکانات جاتبی و کیفیت ظاهر رو مد نظر قرار بدید...چون زوم 12 کاملا کفایت میکنه ... ظرافت ریتایکل و تنظیم پارالکس و کیفیت تورت ها رو مقایسه کن

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-03-29 07:03 PM

به نظر من بین سنتر یا لیپرز ؛ سنتر به خاطر داشتن تار رتیکول نازک تر به نسبت لیپرز میتونه انتخاب بهتری باشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-03-29 07:56 PM

(2014-03-29 06:36 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باشم با اینکه اوانیکس هم شفافتر هست و هم سبکتر ولی بازم لیپرز انتخاب میکنم چون معمولا تفنگ زیاد به اینور و اونور میخوره و توی ماشین هم تکون زیاد داره و برای اینکه تنظیم بهم نخوره همون لیپرز میندازم اما شما بسته به استفاده از تفنگ اگه تکان و ضربه نمیخوره خوب اوانیکس بهتره ولی ایا واقعا نمیخوره؟ چون منم سعی میکنم نخوره ولی میخوره.
البته من از انتی شوک بودن اوانیکس اطلاعی ندارم اما چند تا از بچه ها داشتن میگن نیست.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - N.Sniper - 2014-03-30 06:16 PM

سلام و درودKhansariha (8)
واسه بادی B3-1 چه دوربینی مناسبه؟
چون فک میکنم مگسک و شکاف درجه خیلی میزون نیست و مقداری کجه
یه دوربین فقط واسه نشونه گیری
(بجای دوربین مگسک و شکاف درجه فسفری بگیرم بهتر نیست؟)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Vicxtor - 2014-03-30 09:13 PM

(2014-03-30 06:16 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درودKhansariha (8)
واسه بادی B3-1 چه دوربینی مناسبه؟
چون فک میکنم مگسک و شکاف درجه خیلی میزون نیست و مقداری کجه
یه دوربین فقط واسه نشونه گیری
(بجای دوربین مگسک و شکاف درجه فسفری بگیرم بهتر نیست؟)

گامو ۳۲*۴ براش خوبه (فقط هم قیمت سلاحه فکر کنم!) Khansariha (8)