شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2014-03-13 11:28 AM

سلام و درود .Khansariha (8)

با پيچوندن اون حلقه ولوم طبلك قفل ( zero lock ) ميشه Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Vicxtor - 2014-03-13 01:09 PM

(2014-03-13 10:37 AM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربینcenter که اقا مسیح زحمتش رو کشیده بودن به دستمون رسید فقط یه چیزی رو نفهمیدم روی کاتالوگش نوشته که اول پیچ الن روی طبلک رو سفت کنیید وبعد حلقه روی طیلک رو شل کرده و دوربین رو تنظیم کنید سپس اون حلقه رو سفت کنید میخواستم بدونم درست متوجه شدم دیگه اون حلقه کار zero locking رو انجام میده دیگه؟

دوست عزیز مبارک باشه... Khansariha (8)
اگه این عکس رو قبل از صفر کردن و تنظیم دوربین روی سلاحتون گرفتید باید اول دوربین رو ریست کنید چون به نظر میاد صفر طبلک ها در جای خودشون نیستن...
نحوه ی ریست کردن هم به این صورت هست که اول طبلک ها رو در حالت لاک قرار میدین و بعد پبچ آلنی روی طبلک ها رو تا جایی که طبلک ها دیگه کلیک نخورن شل میکنید. بعد صفر طبلک ها رو مقابل اون نقطه (روبروی شما) قرار میدین؛ بعد از لاک خارج میکنید طبلک ها رو و بعد پیچ های آلنی رو سفت میکنید و تموم... حالا با خیال راحت تنظیم کنید دوربین رو... Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - josniper - 2014-03-15 05:08 PM

اقایونی که تهران هستند.از دوربین لیبو یا لیپو که مدل بارسکا تحت لیسان چین هستد اطلاعی دارند خوبه یا نه؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Amiraliv - 2014-03-19 08:02 PM

سلام ، دوستاني كه گلوله زن دارن و دوربين گلوله زني رو مي خوان صفر كنن ، براي فيكس كردن تفنگ از چي استفاده مي كنين ؟؟؟
يكي از دوستام قبلا براي من انجام ميداد كه مسافرته و تا يك ماه ديگه نمياد ...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2014-03-19 08:07 PM

اگه بورساید داشته باشی خیلی کمک میکنه ولی در نهایت چند تا تیر رو لازم دارید البته اینی که عرض کردم فرض بر این هست که صفر کردن بادی رو کاملا وارد باشید اگر نه تاپیک مربوط بهش هست که خیلی کامل توضیح داده شده
البته واسه گلوله زن دوپایه و شوتینگ رست هم اگه داشته باشین خیلی راحت تر هست

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Amiraliv - 2014-03-20 12:33 AM

(2014-03-19 08:07 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه بورساید داشته باشی خیلی کمک میکنه ولی در نهایت چند تا تیر رو لازم دارید البته اینی که عرض کردم فرض بر این هست که صفر کردن بادی رو کاملا وارد باشید اگر نه تاپیک مربوط بهش هست که خیلی کامل توضیح داده شده
البته واسه گلوله زن دوپایه و شوتینگ رست هم اگه داشته باشین خیلی راحت تر هست

ممنونم عزيز ، منظورم فقط شوتينگ رستش بود ، از كجا ميتونم تهيه كنم ؟
بور سايتر دارم عزيز

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - masih.hunter - 2014-03-20 01:18 AM

از فروشگاه تورج خیآبان فردوسی تهیه کنید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kenway - 2014-03-21 03:17 PM

سلام دوستان یه سوال تو تاپیک قبلی پرسیدم فکر کنم جاش مناسب نبود بنابراین دوباره میپرسم صفر دوم تفنگ تو ۱۳ متر تبریز انجام شده میخوام تو ۳۶ متر تنظیم باشه و میخوام اینو بدونم که اگه صفر اول رو تو شمال (استارا) البته
تقریبا تو کوه هست اونجا تا دریا ۳ کیلومتر فاصله داره ولی گفتم که مرتفع هست انجام بشه تو تهران میشه ازش استفاده کرد ؟ یعنی اونجا هم صفره یا نه ؟Khansariha (8)
اسلحه هم ۴۷۰. ۵.۵ هست با ساچمه jsb16

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Tomcat14 - 2014-03-21 06:48 PM

اگه صفر اول تو یک شهری تنظیم شده باشه،صفر دوم هم به دنبال اون تو همون شهر تو یک محدوده ی خاصیه...
اگه باز برید یک شهر دیگه هر دوصفر خیلی خیلی جزیی تغییر میکنه...

شما یکبار تو شهر خودتون تفنگ رو تو فاصله ی 35 الی 40 متر تنظیم کنید و تمام!
Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - m.movahed202 - 2014-03-21 10:38 PM

من یه سوال دارم
بنده دوربین اسلحه ام رو روی 60 متر صفر کرده بودم
هنگام تیر اندازی در فاصله 40 متر به اندازه یک میل دات دستم رو پایین میگرفتم
و برای تیراندازی در فاصله 70 متر یک میلدات دستم رو بالا میگرفتم
ولی اینها فقط وقتی میخواستم به سمت شکارهایی که در مسیر بالا بودن صدق میکرد
و شکارهایی که روزی زمین بودن و فاصله 60 متر داشتن و به سمتشون شلیک میکردم حس میکردم تیر از بالای سرشون رد میشه
و حتی یک میلدات دستم رو پایین میگرفتم بازم موفق نمیشدم
به نظر شما ایراد کار کجاست؟