شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sadeq - 2014-03-10 01:26 PM

(2014-03-10 01:11 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-10 01:05 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خیلی عجله دارم اگهزود کمکم کنید ممنون میشم: یه دوربین گامو ۵۰*۹-۳ هست صفر زیرو لاک دار رتیکالشم فکر کنم حکی ساخت اسپانیا واسه ۵۶ جواب میده؟Khansariha (8)قیمتشم۳۹۰
56 لگد دو طرفه داره و بر خلاف تصور دوربین خراب کن هست . یه لیپرز یا سنتر 4-16 ببند روش . تو فروشگاه سایت هم به همین قیمت 4-16 سنتر میفروشند.

چون رتیکالش حکیه و اسپانیا هم هست میگم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jabili - 2014-03-10 01:55 PM

(2014-03-10 01:26 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-10 01:11 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-10 01:05 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خیلی عجله دارم اگهزود کمکم کنید ممنون میشم: یه دوربین گامو ۵۰*۹-۳ هست صفر زیرو لاک دار رتیکالشم فکر کنم حکی ساخت اسپانیا واسه ۵۶ جواب میده؟Khansariha (8)قیمتشم۳۹۰
56 لگد دو طرفه داره و بر خلاف تصور دوربین خراب کن هست . یه لیپرز یا سنتر 4-16 ببند روش . تو فروشگاه سایت هم به همین قیمت 4-16 سنتر میفروشند.

چون رتیکالش حکیه و اسپانیا هم هست میگم

دوست عزیز سنتر و لیپرز با اینکه حکی نیستن ولی جواب خودشونو پس دادن.کیفیتشونم که خیلی بالاس.در ضمن گامو 3-9 هس.سنتر و لیپرز4-16

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2014-03-10 02:24 PM

فکر نمی کنم این مدل گامو حکی باشه.و مطمئنا روی 56 جواب نخواهد داد.Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - pmn - 2014-03-10 02:36 PM

با سلام
آقا صادق دوستان توضیح دادن ولی بنده هم تجربه خودم رو میگم تا مطمئن باشین
بهترین سری دوربین های گامو تو ایران سری irwr هست که به احتمال زیاد این مدل که شما میگید با این قیمت بایدirwr باشه.
بنده مدل 3-9*40 سری irwr رو روی 56و350 تجربه کردم روی 350 اول جواب داد ولی بعدا کل خطا میزد و روی 56 هم به نظر من اونطور که باید دقت نداشت.
گرچه کیفیت تصویر و ظاهر خوبی دارن و یه پایه یه تیکه با کیفیت با خودشون دارن(به غیر از مدل 4-32) ولی در برابر لگد تفنگ دوام ندارن در ضمن این سری رتیکل حکی دارن ولی زیرولاک ندارن و ساخت چین هستن اگه زیر تیوپ عدسی شئی رو نگاه کنید نوشته درکل دوربین های گامو برای تفنگ کم لگد هستن.
حتی اگه خیلی هم خوب روی 56 جواب بده باز با توجه به مدل4-16*40 سنتر به صرفه نیست چون با این قیمت نه میلدات داره نه تصحیح پارلکس نه زوم زیادی داره(موارد اصلی) نه زیرو لاک داره نه در پوش لنز داره (موارد فرعی )و.....
از نظر وزن هم فکر کنم تقریبا هم وزن سنتر هست گرچه برای 56 فرق نمیکنه آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب
بنده وظیفه دونستم تجربه خودم رو بگم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sadeq - 2014-03-10 03:00 PM

(2014-03-10 02:24 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نمی کنم این مدل گامو حکی باشه.و مطمئنا روی 56 جواب نخواهد داد.Khansariha (226)

ارومیه هستم رفتم یه مغازه یارو گفت تضمینی میدم گفتم اگه خوب باشه همینجا بگیرم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jabili - 2014-03-10 03:22 PM

آقا صادق شما قول حرف فروشنده هارو نخورین.از همین سایت میتونی بگیری.که واقعا عالیه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sadeq - 2014-03-11 10:04 AM

یه رددات تاسکو هم بود از نوع بسته روشنش که کردم گذاشتم روی میز دیدم افتضاحه اصلا ثبات نداشت نقطه قرمزش مرتب حرکت میکرد هر بار یه جا بود به فروشنده گفتم چرا اینجوریه گفت اینا سیستمشون اینجوریه البته باور نمیکرد وقتی خودش دید اینو کفت !

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2014-03-11 11:02 AM

صادق جون از فکر دوربین گامو برای 56 بیا بیرونKhansariha (8)
سعی کن یه لیپرز یا سنتر تهیه کنی
من از گامو روی 52 استفاده کردم و جوابی نگرفتمKhansariha (48)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2014-03-11 11:41 AM

نقل قول : 56 لگد دو طرفه داره و بر خلاف تصور دوربین خراب کن هست . یه لیپرز یا سنتر 4-16 ببند روش . تو فروشگاه سایت هم به همین قیمت 4-16 سنتر میفروشند.

(2014-03-11 11:02 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جون از فکر دوربین گامو برای 56 بیا بیرونKhansariha (8)
سعی کن یه لیپرز یا سنتر تهیه کنی
من از گامو روی 52 استفاده کردم و جوابی نگرفتمKhansariha (48)
آق صادق چون احسان عزیز الان خودش تایپیک فروش دوربین لیپرز داره و ذینفع حساب میشه Khansariha (219) (احسان جان شوخی بود) من به جاش براتون اطمینان می دم مبلغ هزینه خودتون رو بیشتر کنید و دوربین لیپرز یا سنترپوینت بگیرید. حالا شد زوم 16 یا 9 که باز بستگی به کاربرد خودتون داره ، سنتر و لیپرز در زوم 16 با دهنه 40 کمی سبک تر از دهنه 50 هستش و زیاد تفاوتی ندارند (حدود 800 گرم که وزن پایه رو هم اضاف کنید)
ولی زوم 9 با دهنه 40 وزن مناسبی داره که تفنگ شما یه دیانا 56 و مدلی تارگت زن هست نه هانتینگ. زوم 16 می تونه بیشترین بهره رو از دقت و قدرت و برد این سلاح بهتون بده .
همانطور که آقا بهنام هم گفتند سری های 54 و 56 دیانا دارای ریل هست و لگد دو طرفه . مطمئن باشید دوربین های سری لیپرز و سنترپوینت نا امیدتون نمی کنه.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kenway - 2014-03-13 10:37 AM

دوربینcenter که اقا مسیح زحمتش رو کشیده بودن به دستمون رسید فقط یه چیزی رو نفهمیدم روی کاتالوگش نوشته که اول پیچ الن روی طبلک رو سفت کنیید وبعد حلقه روی طیلک رو شل کرده و دوربین رو تنظیم کنید سپس اون حلقه رو سفت کنید میخواستم بدونم درست متوجه شدم دیگه اون حلقه کار zero locking رو انجام میده دیگه ؟ اینم عکسش
[تصویر: 13946943401.jpg]