شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-04-09 09:24 PM

(2011-04-09 09:08 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-08 11:59 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا سهیل ممنون از اطلاعات خوبی که در مورد قیمت دادین

این دوربین که میگین میشه عکس و اطلاعاتشو بزارین
چون bsa مدل 4-16 چندین مدل داره

مهدی جان تو این تاپیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم معرفی شده هم عکسش هست 2 تا لینک هم توش هست مال سایت خودمون و سایت پیکس که این دوربینو معرفی کرده بودنددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farshid37 - 2011-04-09 10:48 PM

به نظر دوستان کدوم دوربین گامو برای اوانیکس مناسب تره؟ ترجیح می دم خیلی گرون نباشه مگه این که واقعا امتیاز خاصی داشته باشه اگه از قیمت نمایندگی یا جایی که ارزون تر بده اطلاع دارید لطفا بگید. در ضمن من احتمالا فردا برای خرید به زوبین می رم زوبین هم دوربین مناسب آورده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-04-09 10:59 PM

(2011-04-09 10:48 PM)farshid37 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر دوستان کدوم دوربین گامو برای اوانیکس مناسب تره؟ ترجیح ی دم خیلی گرون نباشه مگه این که واقعا امتیاز خاصی داشته باشه اگه از قیمت نمایندگی یا جایی که ارزون تر بده اطلاع دارید لطفا بگید. در ضمن من احتمالا فردا لرای خرید به زوبین می رم زوبین هم دوربین مناسب آورده؟
من اگر جای شما بودم از دوربینهای اصل کره ای (واقعی) که شرکت زوبین آورده انتخاب میکردم من آنها را دیدم و برای pcp ها و اوانیکس خیلی خوب بود قیمتشون هم 180 بود

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saeedaria - 2011-04-09 11:07 PM

دوست عزیز
برای PCP که لگد نداره هردوربینی مناسبه.بعدش میرسیم به کیفیت که هر قدر پول بدی آش میخوری.
دوربینهای خود اونیکس با قیمت 180000 تومن در شرکت زوبین موجوده.
3*9-40 و 4*12-40
یک مدل هم داره که خیلی عالیه و فکر میکنم یکیش مونده.بگی به آقای طالعی بهت نشون میده.فکر میکنم مدل 4*12-48 اونیکس باشه
حواست به رتیکولش باشه که هم عمودی و هم افقی میل دات داشته باشه.برای هدف زنی دقیق لازمت میشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farshid37 - 2011-04-09 11:18 PM

(2011-04-09 11:07 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
برای PCP که لگد نداره هردوربینی مناسبه.بعدش میرسیم به کیفیت که هر قدر پول بدی آش میخوری.
3*9-40 و 4*12-40
یک مدل هم داره که خیلی عالیه و فکر میکنم یکیش مونده.بگی به آقای طالعی بهت نشون میده.فکر میکنم مدل 4*12-48 اونیکس باشه
حواست به رتیکولش باشه که هم عمودی و هم افقی میل دات داشته باشه.برای هدف زنی دقیق لازمت میشه
از این سه مدل به ترتیب کیفیت کدوم رو توصیه می کنید؟ من هیج تجربه ای ندارم در این زمینه.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-04-09 11:28 PM

(2011-04-09 11:18 PM)farshid37 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-09 11:07 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
3*9-40 و 4*12-40
از این سه مدل به ترتیب کیفیت کدوم رو توصیه می کنید؟ من هیج تجربه ای ندارم در این زمینه.Khansariha (8)
در اینجا آقا سعید آریا توضیح کامل را که دادند بلطبع اون آخری با لنز 48 (عدسی شئی جلوی دوربین 48 mmاست و شفافیت و فضای باز بیشتری از نظر دید بهت میدهد)بسیار مناسبتره Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farshid37 - 2011-04-09 11:34 PM

(2011-04-09 11:28 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-09 11:18 PM)farshid37 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
3*9-40 و 4*12-40
در اینجا آقا سعید آریا توضیح کامل را که دادند بلطبع اون آخری با لنز 48 (عدسی شئی جلوی دوربین 48 mmاست و شفافیت و فضای باز بیشتری از نظر دید بهت میدهد)بسیار مناسبتره Khansariha (214)

درسته ولی گفتند از اون فقط یکی مونده و ممکنه تموم شده باشه اگه نبود بین 2 مدل دیگه کدوم بهتره؟Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saeedaria - 2011-04-09 11:38 PM

مدل 4*12-40 نسبت به3*9-40 زوم بیشتری داره.تنها فرقشون همینه.فکر نکنم فروش رفته باشه.برو ببین.فقط حواست باشه چون زیاد از تو جعبه باز و بسته اش کرده و به این و اون نشونش داده تو این جریان از نظر ظاهری مشکلی نداشته باشه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - farshid37 - 2011-04-09 11:42 PM

یک سوال دیگه که امیدوارم واسه امشب آخریش باشه چرا اوانیکس تو سایتش دوربین ها و مشخصات اونا رو نذاشته؟ یا من نمی تونم پیدا کنم؟
(2011-04-09 11:42 PM)farshid37 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال دیگه که امیدوارم واسه امشب آخریش باشه چرا اوانیکس تو سایتش دوربین ها و مشخصات اونا رو نذاشته؟ یا من نمی تونم پیدا کنم؟

پیدا کردم تو قسمت مربوط به تفنگ بلاک لئوپارد گذاشته. واقعا که سایتش داغونه. ممنون. ولی هر 3 مدلی که اونجا هست 40 هستند. 48 نداره تو سایتش؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saeedaria - 2011-04-10 12:44 AM

بله من هم به این اشکال بر خوردم اما تنها توضیحی که میشه براش پیدا کرد اینه که شاید محصول جدیدی باشه.حالا فردا برو ببین.اصلا شاید از استیل این اونیکسا خوشتت نیومد
یک پیشنهاد
همین فردا برو فردوسی فروشگاه مرکزی که چند مدل اونیکس داره.هم از نزدیک ببین.دست هم بگیر ببین می پسندی؟
البته دوربین های خوبی هم داره
مذلهای مختلفی از دوربینهای بارسکا رو میاره