شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jabili - 2014-02-20 11:40 PM

(2014-02-20 11:36 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام.

آقا يك دوربين توپ و عالي براي شادو 1000 معرفي مي كنيد ؟

با تشكر.

کاش رنج قیمت مشخص میکردی.ولی اگه بخوای دوربینت عمری کار کنه سنتر یا لیپرز 3-9*32 یا 3-9*40 بگیر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Kalashnikov - 2014-02-20 11:47 PM

(2014-02-20 11:40 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-20 11:36 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام.

با تشكر.

کاش رنج قیمت مشخص میکردی.ولی اگه بخوای دوربینت عمری کار کنه سنتر یا لیپرز 3-9*32 یا 3-9*40 بگیر

با سلام.

سنتر 3-9*32 دارم ولي حيفم مياد بندازم رو شادو 1000 !

روي مگنوم 350 انداختم.

براي شادو چي پيشنهاد ميديد ؟

3*9*40 گامو عالي و خوبه ؟

با تشكر.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - royall - 2014-02-20 11:56 PM

پاسخ شما رو در تاپیک شادو دادم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - shahabjadidi - 2014-02-20 11:59 PM

با سلام و احترام.

با تشكر.

سلام.دوربین کاربر گرامی جناب royall توی تاپیک فروش فکر میکنم موجود باشه...عالی هست برای شادو...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-02-22 02:08 PM

سلام دوستان امروز قصد داشتم تلفنی یه پایه یه تیکه لئوپولد برا سنتر 40*16-4 بخرم . به فروشنده زنگ زدم اون گفت پایه 25 میخوره یا 30 ؟ من منظورشو نگرفتم و گفتم بپرسم و خبرتون میکنم . حالا بگم 25 میخوره یا 30 ؟

در ضمن گفت اگه پایه فابریک دوربین ( دو تیکه ) چهار پیچ باشه نیازی به خرید پایه یه تیکه نیست ؟ حالا پایه فابریک سنتر چهار پیچ هست یا دو پیچ ؟

اخه دوربین از آقا مسیح خریدم ولی هنوز به دستم نرسیده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2014-02-22 03:34 PM

(2014-02-22 02:08 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امروز قصد داشتم تلفنی یه پایه یه تیکه لئوپولد برا سنتر 40*16-4 بخرم . به فروشنده زنگ زدم اون گفت پایه 25 میخوره یا 30 ؟ من منظورشو نگرفتم و گفتم بپرسم و خبرتون میکنم . حالا بگم 25 میخوره یا 30 ؟

در ضمن گفت اگه پایه فابریک دوربین ( دو تیکه ) چهار پیچ باشه نیازی به خرید پایه یه تیکه نیست ؟ حالا پایه فابریک سنتر چهار پیچ هست یا دو پیچ ؟

اخه دوربین از آقا مسیح خریدم ولی هنوز به دستم نرسیده
سلام اقا علی
برای سنتر همون پایه با قطر 25 میلیمتر براتون استفاده میشه.Khansariha (256)
الان اکثر دوربین های موجود تیوپشون 1 اینچی هست(همون جایی میاد روی پایه)و تعداد کمی تیوپ 30 میلیمتری داریم و برای اونا لازم هست پایه هایی با قطر داخلی 30 استفاده کنید.
اول بزارین دوربین دستتون برسه،بعدش میشه سر فرصت رفت خرید.Khansariha (399)
روی چه تفنگی میخواهید ببندید؟(برای چند تیکه بودنش میپرسم)
اینم تایپک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشا پیش مبارکتون باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2014-02-22 05:12 PM

ممنون آقا محراب گل
راستش میخوام رو وایرخ 80 ببندم . به نظر شما نیاز به پایه یه تیکه هست یا همون کفایت میکنه . پایه فابریک چند پیچه هست ؟
در ضمن به این خاطر عجله دارم که قصدم خرید از شیرازه ولی چون من جای دیگه ای هستم میخوام دوستم برام بره از مغازه داره که آشنا هم هست بگیره برام بیاره
ممنون
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rezakaraj - 2014-02-22 05:54 PM

اقای فلاور عزیز شما باید حتما پایه یک تیکه تهیه بکنید ولی کاش به جای سنتر 4x16x40 سنتر 3x9x32 تهیه میکردی تا خوشدستی سلاح هم حفظ بشه همین پایه های یک تیکه لئوپود موجود در بازار به راحتی جواب میده اگر دوربین رو بستید و کمی پایین زد با کمی شیم گزاری مشکل حل میشه فقط پیچ ها رو زیاد سفت نکنید چون ممکنه فرورفتگی روی تیوپ دوربین ایجاد بکنه.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - pmn - 2014-02-22 06:31 PM

با سلام خدمت دوستان
بنده یه دوربین 40*16-4 زیرولاک دار لیپرز روی 350 مگنوم بستم پایه دوربین هم دو تیکه گامو هست الان حدود 150 تا شلیک داشته
اول که دوربین رو بستم گروپ خوبی ازش گرفتم ولی الان پرت میزنه چند تا تیر رو یجا میزنه چند تا رو جای دیگه.
دو تا گروپ هم توی 13 متری بصورت نشسته با ساپورت ساچمه 5/5 گامو مچ تعداد 5 تا شلیک گرفتم با این تفاوت که گروپ اول با زوم16 و گروپ دوم با زوم4 گرفتم در ضمن اون دایره قرمز تو گروپ اول مربوط به اندازه گروپ اولی که دوربین رو بسته بودم با زوم 16 توی همین فصله و شرایط گرفته بودم
دوستان متشکر میشم اگه راهنمایی کنید ببینم مشکل از کجاست .Khansariha (8)Khansariha (8)
در ضمن آیا تو این مدل از لیپرز تقلبی هم پیدا میشه؟
[تصویر: 13930810861.png]
[تصویر: 13930810862.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2014-02-22 08:08 PM

(2014-02-22 06:31 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بنده یه دوربین 40*16-4 زیرولاک دار لیپرز روی 350 مگنوم بستم پایه دوربین هم دو تیکه گامو هست الان حدود 150 تا شلیک
من احتمال میدم مشکل از پایه دوربینتون باشه چون لیپرز با 150 تا شلیک خراب نمیشه.(با فرض سالم بودن تفنگ)
شما یک پایه دوربین یک تیکه 4 پیچ 10 یا 12 سانتی تهیه کنید و مجدد گروپ بگیرین.
قبلا یک بار روی یک تفنگ پایه دوتیکه بسته بودم و پایه بلند شده بود و من متوجه نشدم و همین اتفاق میفتاد،چند تا بقل هم میزد و بعدش دوباره میرفت توی باقالیا و دوباره چند تا را اون جا بقل هم میزد.
پایه دوربینتون را خوب برسی کنید،احتمالا اثار خرابی را پیدا خواهید کرد.Khansariha (172)
اگه براتون مقدور بود لطفا یک عکس هم از پایه دوربین بزارین تا بهتر بشه راهنمایی کرد.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)