شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohsenhker - 2013-12-26 02:00 PM

(2013-12-26 01:46 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محسن من اگه بودم از مسیح یه لیپرز 3-9*40 میخریدم
قیمتشون هم از همه جا پایین تره
قبلا حدود چهارصدو خورده ای قیمت دادند

ممنونم دوست خوبم Flower عزیز انشا... که با راهنمایی های شما خریدم هتمی شد (مدلش مشخص شد) از ایشون میگیرم
با تشکر
(2013-12-26 01:59 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-26 01:31 PM)mohsenhker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-26 01:09 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (8)
حالا كه نخريديش . راه براي انتخاب باز هست Khansariha (8)
براي دوربين چقدر مي خواي هزينه كني ؟
براي 54 قريب به 99% دوربينهاي ليپرز و سنتر پيشنهاد خواهند شد . درمحدوده قيمت 320.000 هزار تومان سنتر 3×9×32 هست ارزونترين قيمت اين برندها در حال حاضر كه باتوجه به سنگين بودن 54 مكمل خوبي هست / اگر قيمت پايين تر خواسته باشي برندهاي گامو و bsa هستند كه در رده بعدي توصيه ميشه . البته گامو ها و bsa مدل به مدل از نظر دوام آوردن فرق دارند .كه در صورت مد نظر بودن مدل خاصي از اين برندها از دوستان انجمن مشورت بخواهيد .

سلام مجدد
ارش جان حدود 500 الان میتونم هزینه کنم
ممنون از راهنماییهات

سلامKhansariha (8)
با داداش مسیح یه تماس بگیر اگه موجودی داشت یه لیپرز
بگیر با خیال راحت ببند و حالشو ببر قیمت هم کمتر از بازار میدهKhansariha (8)

ممنونم دوست خوبم شمارشو برا پ.خ میکنی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - esijoon - 2013-12-26 02:05 PM

(2013-12-26 01:31 PM)mohsenhker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-26 01:09 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي 54 قريب به 99% دوربينهاي ليپرز و سنتر پيشنهاد خواهند شد . درمحدوده قيمت 320.000 هزار تومان سنتر 3×9×32 هست ارزونترين قيمت اين برندها در حال حاضر كه باتوجه به سنگين بودن 54 مكمل خوبي هست / اگر قيمت پايين تر خواسته باشي برندهاي گامو و bsa هستند كه در رده بعدي توصيه ميشه . البته گامو ها و bsa مدل به مدل از نظر دوام آوردن فرق دارند .كه در صورت مد نظر بودن مدل خاصي از اين برندها از دوستان انجمن مشورت بخواهيد .

سلام مجدد
ممنون از راهنماییهات

پیشنهاد من سنتر و یا لیپرز 4*16*40....قیمت حدود 430 تا 470 تومنKhansariha (8)

دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehdi.karimi - 2013-12-27 02:24 AM

سلام دوستان ، نظرتون رو راجع به دوربيناي خود كارخونه ديانا ميخواستم بدونم و قيمتاشون ، اصلا ايران هست؟ كسي هست استفاده كرده باشه؟ براي p1000 ميخوام

Inviato dal mio iPhone utilizzando دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rezakaraj - 2013-12-28 06:41 PM

(2013-12-27 02:24 AM)mehdi.karimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، نظرتون رو راجع به دوربيناي خود كارخونه ديانا ميخواستم بدونم و قيمتاشون ، اصلا ايران هست؟ كسي هست استفاده كرده باشه؟ براي p1000 ميخوام

Inviato dal mio iPhone utilizzando دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از لحاظ کیفیت و شفافیت خوب هستند مخصوصا مدل 6x24x44 که مناسب و برازنده پی 1000 هستش.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2013-12-28 07:14 PM

سلام مجدد
ممنون از راهنماییهات

سلام ودرود Khansariha (8)

با بودجه اي كه در نظر گرفتيد به غير از سنتر و ليپرز به برند ديگه اي فكر نكنيد . پيشاپيش مبارك .Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2014-01-01 08:45 AM

نقل قول :سلام ببخشید من جای مناسب تر برای طرحهای سوال پیدا نکردم ولی بازم ببخشید من برای تفنگ دیانا 52چه دوربینی با پول حدودا 300تومان میتونم دریافت کن واینکه بباد مگسک این سلاح تا برده چند متر میشه حساب کرد چون اگه پولم کافی نباشه باید با همون کار کنم بیشتر میلم برا خرید دوربین برای میل ذات برای فواصل دور هست
نقل قول :سنتر 3-9*32 بهترین گزینه است . قیمتش هم 310. میل دات هم داره.

دوست عزیز این تایپیک هم برای مطرح کردن سئوالتون مناسب بود گرچه درخواستتون خیلی هم بی ربط به تایپیک 52 نبودش ،
با افزایش کوچولو بودجه تون دوربین 3-9*32 سنترپوینت که دوستان دیگر هم پیشنهاد داده بودند. خوبه !
[تصویر: 13885548682.jpg]
البته بستگی داره کاربری شما چی هستش ، من الان با مدل 52 به ندرت می رم شکار ، بیشتر برای هدفزنی و تفریح استفاده می کنم. سلاحی با دقت خوب و البته دارای قدرت کافی برای هدف قرار دادن شکار و یا انواع اهداف در 50 متری و البته مسافت بالاتر بنا به مهارت شما (خوب شخصا خودم خیلی در مسافت بالا تجربه ندارم ولی دوستانی هستند که در مسافت های بالا هم شکار و هدفزنی می کنند)
دوربین فوق می تونه نیاز شما برای شکار در مسافت های تا 60 متر هم برآورده کنه و مزیت سبکی آن هم با وزن نسبتا زیاد 52 سازگای بهتری داره ،
نقل قول :خدمت شما عرض کنم من اگه جای شما بودم صبر میکردم تا پولم به 500 برسه و برای 52 یه 4*16 بگیرم تا از کار کردن باهاش لذت ببرم.چون برد این سلاح 70 متر حتی بیشتر هستش و حیفه دوربین زوم پایین ببندید.
تازه اگر هم دوربین بخرید حالا حالا ها کار داره تا این اسب وحشی (52) رام بشه و بشه روش دوربین بست.
با مگسک هم من تا 40 متر هدف زدم به اندازه ی کبوتر یکم بزرگ تر(با همون رویال معروف)
زوم 4-16*40 یه دوربین ایده آل تر برای دقت و قدرت این سلاح هستش (به شخصه و قطعا می گم اگه کاربری تون بیشتر هدفزنی هستش این دوربین با این مدل سلاح واقعا مچ هستش ، ولی در شکار کمی سنگینی می کنه -شخصا تجربه کردم ولی موقعی که 3-9*32 نصب بود احساس خیلی سنگینی نمی کردم و البته قیمت بالاتری هم داره Khansariha (8)
[تصویر: 13885548681.jpg]

مدل 52 با دو نوع دوربین یکی همین زوم 4-16 و یکی یه دوربین سبک تر :
[تصویر: 13885548684.jpg]
[تصویر: 13885548683.jpg]

بالانس سلاح با دوربین در شکار رودست هم مهمه اگه بیشتر شکار می کنید.
[تصویر: 13885548685.jpg]

موفق و پیروز باشیدKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rohamtabatabaey - 2014-01-01 10:13 AM

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون واینکه من بیشتر قصدم هدفزنی و تیر اندازی تفریحی است بعد حالا بین این دو دوربین گفتید 4.16.40
بهتره بعد اگه میشه قیمت دقیق این دوربین رو بگید واینکه من خیلی کم میلم به شکار میره و بیشتر تیر اندازی با ساپرته میکنم و وزن برام دقدقه ای نیست ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidhakami - 2014-01-01 11:18 AM

قیمت دوربین فوق 435 هزار تومان. که در تاپیک فروشگاه همین سایت موجوده.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2014-01-01 11:33 AM

نقل قول :سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون واینکه من بیشتر قصدم هدفزنی و تیر اندازی تفریحی است بعد حالا بین این دو دوربین گفتید 4.16.40
بهتره بعد اگه میشه قیمت دقیق این دوربین رو بگید واینکه من خیلی کم میلم به شکار میره و بیشتر تیر اندازی با ساپرته میکنم و وزن برام دقدقه ای نیست ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
رهام عزیز ، خواهش می کنم دوست من ، در ضمن در صورت امکان در پست های بعدی برای تشکر از گزینه تشکر پایین پست هاتون استفاده کنید و نیازی به تکرار قسمت عکس های پست قبلی نیست ،
در هر صورت این که نیاز و کاربری شما مشخص هستش خیلی خوبه ، من توصیه م با توجه به برندهای موجود در بازار به ترتیب :
1- Centerpoint 4-16*40 (من در ویدئوها و فروم های زیادی دیدم با پایه دو تیکه نصب می کنند ولی به تجربه خودم و خیلی از دوستان و اساتید تهیه یک پایه یک تیکه -لئوپولدهای برادارای چینی خوبه با قیمت حدودی 25 هزار تومن - لازم هستش . قیمت رو باید بپرسی!
2- Leapers 4-16*40 (این گزینه رو هم نمی دونم ، ولی یه سر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزن فکر کنم در چند پست اخر یکی زا دوستان قیمت تهران فردوسی رو اعلام کرده بود)
3- در صورت عدم دسترسی به گزینه های بالا فکر کنم در فروشگاه سایت دوربین 3-9*40 لیپرز موجود بود با تورت های قابل قفل
قبلش حتما در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست خودتو بذار ، دوستان کمکت می کنن در تهیه دوربین دلخواهت Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2014-01-01 08:18 PM

یک سوال داشتم.
از دوربین های هاوک کدام نمونه ها داخل ایران هست؟و حدود قیمتی هر مدل چقدره؟
اگه فردی برسی تخصصیشون را هم داشته باشه چه بهتر و اگه نه مدلش را خودم تو اینترنت سرچ میکنم.Khansariha (256)
متشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)