شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-16 01:53 PM

(2013-09-16 01:42 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 10:19 PM)newclaim نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه براي وايرخ 80 كاليبر 5.5 چه دوربيني استفاده كنم؟قيمتش هرچي ارزونتر باشه بهتره ولي يه چيزي باشه كه دوام و كيفيت داشته باشه.
نميخوام كيفيت رو فداي هزينه كنم.
پيشاپيش ممنون از راهنماييهاتون

با سلام

دوست عزیز دوربین نیکواسترلینگ مدل مانت مستر 3-9*40 بگیر
میل دات ،پارالکس دار،ضد شوک ،ضد بخار ،ضد آب ،دارای گاز نیتروژن ،وضوحیت تصویر بالا
قیمت 410000 هزار تومان
در مسابقات فیلد تارگت 30 الی 40 درصد دوربینهای استفاده شده مارک نیکواسترلینگ است
من خودم دو مدل از این دوربین را دارم کیفیتش عالی است و تا حالا تنظیمش به هم نخورده است
با تشکر
میشه یکم بیشتر درباره این دوربین توضیح بدید؟

ممنون میشم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - leopard - 2013-09-16 02:09 PM

دوستان یه همچین دوربینی رو گوله زن جواب میده؟باسه برنو چه دوربینایی خوبن؟
اگر قیمتی هم ازین مدل منقرض شده دارید(حدودی هم شده)بگید.
[تصویر: 13793276351.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-16 02:20 PM

(2013-09-16 02:09 PM)leopard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه همچین دوربینی رو گوله زن جواب میده؟باسه برنو چه دوربینایی خوبن؟
اگر قیمتی هم ازین مدل منقرض شده دارید(حدودی هم شده)بگید.
[تصویر: 13793276351.jpg]

من که متوجه نشدم چه دوربینی هست.
اگه اسمش رو میگفتید بهتر بود.
ولی روی برنو اکثر دوربین ها جوابگو هستند.
ولی خوب بطبع کسی که برنو داره میخواد فواصل بالاتر از 100 متر رو بزنه و اون موقع زوم 9 کم میاد.
بهتره دوربین های با زوم حداقل 16 روی برنو بزارین.
مدل ها هم متفاوتن.
با توجه به بودجتون از 300 تومن تا چند میلیون میتونید انتخاب کنید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AREF . H . V - 2013-09-18 12:50 AM

دوستان و اساتید سلام چند روز پیش یه دوربین لئوپولد ۲۰*۴ گرفتم که دو حرف wa روی جعبه بود از دوستانی که تجربه دارن ومیدونن این حروف چیه دانسته هاشونو از ما دریغ نکنن... متشکرم .Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AREF . H . V - 2013-09-18 10:01 AM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)کسی نبود جواب مارو بده ؟؟؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2013-09-18 10:06 AM

(2013-09-16 01:53 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-16 01:42 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 10:19 PM)newclaim نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه براي وايرخ 80 كاليبر 5.5 چه دوربيني استفاده كنم؟قيمتش هرچي ارزونتر باشه بهتره ولي يه چيزي باشه كه دوام و كيفيت داشته باشه.

با سلام

میل دات ،پارالکس دار،ضد شوک ،ضد بخار ،ضد آب ،دارای گاز نیتروژن ،وضوحیت تصویر بالا
قیمت 410000 هزار تومان
در مسابقات فیلد تارگت 30 الی 40 درصد دوربینهای استفاده شده مارک نیکواسترلینگ است
من خودم دو مدل از این دوربین را دارم کیفیتش عالی است و تا حالا تنظیمش به هم نخورده است
با تشکر

ممنون میشم

با سلام

دوربین تفنگ نیکو استرلینگ مدل Mount master AO 3-9*40

ضد بخار

ضد شوک

ضد ضربه

میل دات

برای سلاح های فنری تا قدرت 1000 فوت بر ثانیه در کالیبر 4.5

برای کلیه سلاح های پی سی پی

مناسب برای سلاح های خفیف

پارالکس دار جهت تخمین فاصله و وضوحیت تصویر

عدم تار شدن تصویر در بزرگنمایی های مختلف

عدم به هم خوردن تنظیم در تیراندازی های مداوم

دارای استپ در پایه دوم

کیفیت لنز بالا

فوکوس سریع

57 سال سابقه در تولید دوربین

درمدل های مختلف

6*40

3-9*40

4-12*50

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوربین تفنگ نیکو استرلینگ مدل Gold Crown Air King 3-9*42

ضد بخار

ضد شوک

ضد آب

دارای گاز نیتروژن

میل دات

برای سلاح های فنری پر قدرت

مناسب برای کلیه سلاحها

دارای سه استپ در پایه

کیفیت لنز بسیار بالا

فوکوس سریع

بدنه دوربین یک دست

تعداد تقه بندی و تنظیمات بالا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دو عدد از این دوربینها را دارم کیفیتش بسیار بالاتر از مارکهای دیگر در رنج قیمتی خود است همچنین تا حالا تنظیمش بهم نخورده است

نمایندگی پخش آن شرکتی در اصفهان است

با تشکر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2013-09-18 11:24 AM

با سلام

مشخصات دوربین های نیکو استرلینگ مدل

LaserKing 4-12 X42

ضد آب ،ضد شوک،ضد بخار ،دارای گاز نیتروژن ،اولین دوربین در جهان دارای لیزر داخلی ثبت اختراع این کمپانی،رتیکل:میل دات، قابلیت فوکوس سریع چشمی ،کیفیت بالای لنز ،کاربرد: برای تفنگ های شکاری ،لیزر قابل تنظیم ،دارای رابط لیزر برای روشن کردن لحظه ای لیزر ،بدون پایه،رتیکل :میل دات

مشخصات دوربین های

Nighteater

ضد آب تست شده تا عمق 1.5 متر زیر آب ،دارای گاز نیتروژن ،ضد شوک وارد کردن 200 مرتبه شوک به دوربین معادل 240 کیلوگرم ،ضد بخار،مناسب برای شکار در نور کم و جنگل ، در دو نوع تیوپ 1 اینچ و 30 میلیمتر ،دارای پارالکس بغل،بدنه اصلی یک تکه برای استحکاک و دقت ،بدون پایه ،

دارای سه نوع رتیکل

MD - LRX - FT

MICROLUX ETE دارای پوشش لنز

،دارای گرید درجه یک لنز

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - newclaim - 2013-09-18 11:29 AM

(2013-09-18 10:06 AM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-16 01:53 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

قیمت 410000 هزار تومان
با تشکر

ممنون میشم

با سلام

دوربین تفنگ نیکو استرلینگ مدل Mount master AO 3-9*40

ضد بخار

ضد شوک

ضد ضربه

میل دات

برای سلاح های فنری تا قدرت 1000 فوت بر ثانیه در کالیبر 4.5

برای کلیه سلاح های پی سی پی

مناسب برای سلاح های خفیف

دارای استپ در پایه دوم

کیفیت لنز بالا

فوکوس سریع

درمدل های مختلف

6*40

3-9*40

4-12*50

دوربین تفنگ نیکو استرلینگ مدل Gold Crown Air King 3-9*42

ضد بخار

ضد شوک

ضد آب

دارای گاز نیتروژن

میل دات

برای سلاح های فنری پر قدرت

مناسب برای کلیه سلاحها

دارای سه استپ در پایه

کیفیت لنز بسیار بالا

فوکوس سریع

بدنه دوربین یک دست

تعداد تقه بندی و تنظیمات بالا

من دو عدد از این دوربینها را دارم کیفیتش بسیار بالاتر از مارکهای دیگر در رنج قیمتی خود است همچنین تا حالا تنظیمش بهم نخورده است

نمایندگی پخش آن شرکتی در اصفهان است

با تشکر

خيلي ممنون از راهنماييتون .به نظرتون از سنترپوينت بهتره؟
شماره تماسي از نمايندگيش داريد؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-09-18 11:31 AM

لطفا اطلاعات تماس اون شرکتی که نماینده این دوربینهای نیکو استرلینگ هست را هم در اینجا قرار دهید .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2013-09-18 12:04 PM

(2013-09-18 11:31 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا اطلاعات تماس اون شرکتی که نماینده این دوربینهای نیکو استرلینگ هست را هم در اینجا قرار دهید .

با سلام

شرکت خدنگ افزار اسپادانا واقع در اصفهان

شماره های تماس:
09134117571

03116682496