شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-14 11:03 PM

آقا اشکان
این طور که من متوجه شدم شما بیشتر از توی ماشین شلیک میکنید پس به فکر یه سنتر 4*16-40 یا لیپرز 4*16-50 باشید.

احیانا بعد ها هم خواستید پی سی پی بگیرید به کارتون میاد.(که البته اگه من جای شما بودم تا حالا pcp رو گرفته بودم و فقط به خاطر حمل کپسول نمیگریم اونم چون ماشین ندارم.)
من خودم 4-16-40 سنتر رو روی 52 خودم بستم نسبتا خیلی سنگین شده و برای تیر اندازی با ساپورت خوبه نه روی دست.
اگه روی 54 هم بسته بشه که دیگه میشه یه دیانا 56 بدون دوربین تقریبا 5100 گرم.
قیمتی هم که گذاشته خیلی مناسبه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Samuel - 2013-09-16 09:33 AM

سلام يه دوربين tasco دارم..
هرچي پيچاشو ميچرخوندم تنظيم نميشد بازش كردم ديدم تارش پاره شده..

به نظرتون به خاطر تاره؟؟؟؟

قيمت تار چقدره؟؟ تقريبا

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mardavig - 2013-09-16 10:22 AM

سلام دوستان
برای وایرخ 100تیراندازی در 100 متر چه انتخابهای در بازار وجود دارد؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-16 10:54 AM

(2013-09-16 09:33 AM)Samuel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام يه دوربين tasco دارم..
هرچي پيچاشو ميچرخوندم تنظيم نميشد بازش كردم ديدم تارش پاره شده..

به نظرتون به خاطر تاره؟؟؟؟

قيمت تار چقدره؟؟ تقريبا

سلام
ببخشید درست متوجه نمیشدم یعنی از اول که داشتید دوربین رو تنظیم میکردید اون تار یا همون + دوربین پاره بود؟ یا وقتی باز کردید پاره شد؟

(2013-09-16 10:22 AM)mardavig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سلاح های پی سی پی لگد زیادی ندارند پس میتونید دوربین های متوسط هم روش ببندید.
ولی سعی کنید از دوربین های با زوم بالا استفاده کنید (حداقل 16)

به نظرم از یه دوربین سنتر پوینت 4.16*40 دیگه کم تر روش نبندید.
انتخاب های خیلی زیادی هست ولی از همه مهم تر بودجه شما است این دوربینی که معرفی کردم الان باید 500 باشه البته پیدا کردنش کاریست بس دشوار.Khansariha (290)
دوربین 6-24*44 دیانا هم دوربین خوبی هست.
اگه بتونید لیپرز یا هاواک گیر بیارید عالیه اگرم نه همین دیانا پیدا میشه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Samuel - 2013-09-16 11:23 AM

كلا پاره بود تار يه طرفش...
الان پيچ چپ و راست و بالا پايين رو ميچرخونم تنظيم عوض نميشه....

يه راهنمايي بكنيد خودم بتونم درست كنم ممنون ميشم... واسه چي با چرخوندن پيچ تنظيم نميشه ؟؟؟؟ Khansariha (367)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-16 11:27 AM

(2013-09-16 11:23 AM)Samuel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كلا پاره بود تار يه طرفش...
الان پيچ چپ و راست و بالا پايين رو ميچرخونم تنظيم عوض نميشه....

يه راهنمايي بكنيد خودم بتونم درست كنم ممنون ميشم... واسه چي با چرخوندن پيچ تنظيم نميشه ؟؟؟؟ Khansariha (367)

دوست عزیز یعنی کلا یه طرف دوربین تار نداره الان تاره فقط عمودی یا افقی هست.
خوب معلومه این طوری دوربین تنظیم نمیشه.
شما یه عکس از دوربین و این تار یا همون رتیکل بزار تا عمق فاجعه رو ببنیم بعد بهتر نظر بدیم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Samuel - 2013-09-16 11:38 AM

كلا كه سالمه همه طرفش تار داره... 4 طرف تار داره اما يه طرف قطع شد ...
كامپيوترم ويروسيه نميتونم گوشيمو وصل كنم به پي سي..

[تصویر: e2d4a1eeb9f07b761.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-16 01:32 PM

(2013-09-16 11:38 AM)Samuel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كلا كه سالمه همه طرفش تار داره... 4 طرف تار داره اما يه طرف قطع شد ...
كامپيوترم ويروسيه نميتونم گوشيمو وصل كنم به پي سي..

اینجا برات توضیح دادم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2013-09-16 01:38 PM

(2013-09-16 10:22 AM)mardavig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام و درود Khansariha (8)

اگر منظورتون دوربين هست كه همه دوستان در درجه اول بهت ليپرز و سنترپوئينت رو پيشنهاد مي دهند اون هم با زوم 6×24 ولي در كل تفنگ هاي پي سي پي سازگاري خوبي با دوربين ها داره حتي شما مي تونيد ارزونترين دورببين رو براش انتخاب كنيد ولي معيارها و ملاك هاي انتخاب يك دوربين خوب رو نداره كه بتونه انتظارات شما رو برآورده كنه .
براي فاصله بالاي 50 متر بايد . كيفيت ، وضوح و شفافيت تصوير به نحو مطلوب باشه و زوم مناسب ارائه بده .
دوربين هاي هاواك . ليپرز . سنتر پوئينت بهترين هاي فعلي در بازار هست كه هر كس از دوستان داشته اند ازش راضي اند .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2013-09-16 01:42 PM

(2013-09-14 10:19 PM)newclaim نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه براي وايرخ 80 كاليبر 5.5 چه دوربيني استفاده كنم؟قيمتش هرچي ارزونتر باشه بهتره ولي يه چيزي باشه كه دوام و كيفيت داشته باشه.
نميخوام كيفيت رو فداي هزينه كنم.
پيشاپيش ممنون از راهنماييهاتون

با سلام

دوست عزیز دوربین نیکواسترلینگ مدل مانت مستر 3-9*40 بگیر
میل دات ،پارالکس دار،ضد شوک ،ضد بخار ،ضد آب ،دارای گاز نیتروژن ،وضوحیت تصویر بالا
قیمت 410000 هزار تومان
در مسابقات فیلد تارگت 30 الی 40 درصد دوربینهای استفاده شده مارک نیکواسترلینگ است
من خودم دو مدل از این دوربین را دارم کیفیتش عالی است و تا حالا تنظیمش به هم نخورده است
با تشکر