شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - marasp - 2013-09-05 01:09 PM

(2013-09-05 12:38 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 12:26 PM)marasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
یه تفنگ دارم دیانا 54
میخوام دوبین بگیرم تا 400-500 تومن
نکته : تاریخ عضویت=1روز اطلاعات = 0

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز یه سنترپوینت 4-16*40 بگیر .الان سخت گیر میاد و دوستان در فروم میتونند برای خریدش کمکتون کنند و قیمتش 470 هست .

با تشکر از اشکان و nobody و flower که انقد زود جواب دادید . خداییش عجب انجمنی دارید
حالا
1. این center point 4-16 *40 ضد آب و ضد ضربه هست؟
2. عمری هست ؟
3. بنده از دیار گرگان هستم(البته تازه به این شهر مهاجرت کردم) . راجع به فروشنده هاش کسی اطلاعی نداره؟؟
4. میخواستم سوال کنم چینی درجه 1 و 2 و 3 داره یا نه که تو پست های قبلی جوابشو گرفتم
" لیپرز و سنتر پوینت همگی چین درجه 1 هستند "
5. البته میدونم اینجا جاش نیست ولی فرق میکنه چه ساچمه ای توش بندازی؟
مثلا اگه از این ایرانی ها بندازی خرابش نمیکنه؟
ممنون از شما

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - اشکان - 2013-09-05 01:20 PM

بازهم سلامKhansariha (8)
1- اگر منظورتون ازضد ضربه ضربه دراثرافتادن ویا برخورددوربین با جسم سخت میباشد ، خیر اینجوری ضد ضربه و حتی ضد خش هم نیست اگرهم منظورتون ضربه وارتعاشی است که دراثر لگد تفنگ به دوربین وارد میشود بله مقاومت تقریبا خوبی دارند . ضدآب نیستند
2- بستگی به طرز استفاده و نگهداری شما دارد ولی در این بازار جزو دوربین های نسبتا خوب هستند تو این رنج قیمت
5- بله فرق میکنه هم برای تفنگ و هم برای دوربین مسلما ساچمه ای که بالانس و تراجکتوری بهتری دارد در صفر کردن دوربین وشلیک دقیق نقش بسیار موثری ایفا میکند ضمن اینکه استفاده از ساچمه های سبک و بی کیفیت در دراز مد ت به تفنگتان آسیب می رساند و سوال هایتان در مورد تفنگتان را در این تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطرح کنید . موفق باشید

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-05 02:10 PM

(2013-09-05 01:09 PM)marasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 12:38 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 12:26 PM)marasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
یه تفنگ دارم دیانا 54
میخوام دوبین بگیرم تا 400-500 تومن
نکته : تاریخ عضویت=1روز اطلاعات = 0

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز یه سنترپوینت 4-16*40 بگیر .الان سخت گیر میاد و دوستان در فروم میتونند برای خریدش کمکتون کنند و قیمتش 470 هست .

با تشکر از اشکان و nobody و flower که انقد زود جواب دادید . خداییش عجب انجمنی دارید
حالا
1. این center point 4-16 *40 ضد آب و ضد ضربه هست؟
2. عمری هست ؟
3. بنده از دیار گرگان هستم(البته تازه به این شهر مهاجرت کردم) . راجع به فروشنده هاش کسی اطلاعی نداره؟؟
4. میخواستم سوال کنم چینی درجه 1 و 2 و 3 داره یا نه که تو پست های قبلی جوابشو گرفتم
" لیپرز و سنتر پوینت همگی چین درجه 1 هستند "
5. البته میدونم اینجا جاش نیست ولی فرق میکنه چه ساچمه ای توش بندازی؟
مثلا اگه از این ایرانی ها بندازی خرابش نمیکنه؟
ممنون از شما
همه دوستان که نظراتشون رو دادم منم چند نکته اضافه کنم.
اگر خواستی بین سنتر پوینت یا لیپرز یکی رو انتخاب کنی حتما لیپرز رو انتخاب کن مقوامتش به مراتب از سنتر بیشتره.
البته نوع زرولاک دارش
الان یه چند مدل نوع جدید ریختن توی بازار که زرولاک نداره ولی کیفیت و چیزهای دیگیش خوب هست.
اینام همه چینی هست و به سفارش امریکا.
فقط اگه میخوای بخری زودتر بگو یکی از بچه های شیراز برات بفرسته چون ظاهرا یکی 2 تا بیشتر نیست.
مگر اینکه دست دوم گیر بیاری.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - marasp - 2013-09-05 02:53 PM

یه مغازه هه هست ، یه دونه از این سنتر پوینت ها داره ، ولی اون موقع نمیدونستم 3-9 *30 و 4-16 *40 چی هست. غروب برم ببینم کدوم نوعش هست.
2 تا سوال دیگه
1.قضیه این زرولاک چیه؟
2. قضیه این AO چیه؟ یه چیزایی خوندم راجع بهش ، الان این سنترپوینت 4-16*40 این سیستمو داره ؟ مثلا تو هدف های بالای 70 متر خطا داره؟
دمتون گرم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-09-05 03:13 PM

(2013-09-05 02:53 PM)marasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مغازه هه هست ، یه دونه از این سنتر پوینت ها داره ، ولی اون موقع نمیدونستم 3-9 *30 و 4-16 *40 چی هست. غروب برم ببینم کدوم نوعش هست.
2 تا سوال دیگه
1.قضیه این زرولاک چیه؟
2. قضیه این AO چیه؟ یه چیزایی خوندم راجع بهش ، الان این سنترپوینت 4-16*40 این سیستمو داره ؟ مثلا تو هدف های بالای 70 متر خطا داره؟
دمتون گرم
زرولاک به پیچ قفل طبلک میگن که وقتی دوربینت تنظیم شد اونا رو ببندی که دیگه بهم نخوره.
تصحیح پالکراس توی 4-16*40 هست و برای تصحیح خطای کم چشمی و بالا بردن شفافیت تصویر توی فاصله های دور هست.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arzhang - 2013-09-05 04:27 PM

با سلام خدمت همه دوستان
یه دوربین میخوام برای برنو متوسط قیمتش زیاد مهم نیست چی پیشنهاد می فرمایید ؟کسی هم اگر داشت پخخخخخ بده ممنون میشم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - marasp - 2013-09-05 05:39 PM

(2013-09-05 03:13 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 02:53 PM)marasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 تا سوال دیگه
1.قضیه این زرولاک چیه؟
دمتون گرم
زرولاک به پیچ قفل طبلک میگن که وقتی دوربینت تنظیم شد اونا رو ببندی که دیگه بهم نخوره.
تصحیح پالکراس توی 4-16*40 هست و برای تصحیح خطای کم چشمی و بالا بردن شفافیت تصویر توی فاصله های دور هست.

شرمنده ، من نفهمیدم الان این 4-16 * 40 زرو لاک داره یا نه

البته مارکشو نگفتم سنتر پوینت 4-16 * 40 زرو لاک داره؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - omidbehnam - 2013-09-05 06:09 PM

(2013-09-05 04:27 PM)arzhang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
یه دوربین میخوام برای برنو متوسط قیمتش زیاد مهم نیست چی پیشنهاد می فرمایید ؟کسی هم اگر داشت پخخخخخ بده ممنون میشم

با سلام
دوست عزیز من حدود 4 ماه پیش دو دوربین نیکواسترلینگ مدلهای

Mountmaster 3-9X40

Air king 3-9 x 42
برای سلاحهای 54 و 34 خود خریدم

واقعا عالی است و ضد شوک ،ضدبخار ،ضد آب داخل دوربین با گاز نیتروژن پر شده است ،میل دات ،پارالکس دار و.....

شما دوربین نیکو استرلینگ مدل
Nighteater 6-24X 44 AO
برای برنو بگیر وضوحیت تصویر دوربینهای نیکو بسیار بالاست و داخل همشون گاز نیتروژن است همچنین ضد شوک است
نمایندگی پخش آن شرکتی در اصفهان است

موفق باشی

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-09-05 08:44 PM

(2013-09-05 05:39 PM)marasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 03:13 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 تا سوال دیگه
1.قضیه این زرولاک چیه؟
دمتون گرم

شرمنده ، من نفهمیدم الان این 4-16 * 40 زرو لاک داره یا نه

البته مارکشو نگفتم سنتر پوینت 4-16 * 40 زرو لاک داره؟

بله دوست عزیز این دوربین زیرولاک داره .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - greenaref - 2013-09-06 04:06 PM

سلام دوستان بهترین دوربین برای تفنگ برنو zh304 با زوم بالا تو ایران باشه چی هست؟قیمتشم مهم نیست.Khansariha (8)