شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - punisherxiii - 2013-08-23 01:53 AM

با سلام و عرض ادب
دوستان من واسه مگنوم 350 یه ستنر 3*9-32 بستم و الان تا اونجایی که مطالعه داشتم دوستان همه می گفتن باید حداقل 500 شلیک باهاش داشته باشی تا تفنگ اروم بشه ولی من بیشتر از 300 شلیک نداشتم الان دو دل شدم که دوربینو باز کنم یا بزارم بمونه روش ؟ ممنون می شم راهنماییم کنین چون اصلان دوس ندارم دوربین به هم بریزه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Sagheb - 2013-08-23 09:29 AM

سلام دوست من
هر تفنگی که تازه هست رو باید یه مدت بدون دوربین باهاش شلیک کرد تا به اون آرامش برسه ، که معمولاً 500 تیر در نظر گرفته میشه و بعد روی تفنگ دوربین نسب میکنن (( البته 500 بدون ساچمه سبک )) ، حالا شما اون 300 تیری که زدید با دوربین بوده یا بدون دوربین ؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-08-23 09:42 AM

البته این مساله در مورد دوربینهای خوب صدق نمیکنه وسنترپوینت هم فکر نکنم مشکلی براش ایجاد بشه .اگر 4-16*40 بود میگفتم 100 % موردی نداره ولی 3-9-32 را نمیدونم البته الان هم 300 تیر زدید و اگر خراب شدنی بود باید خراب میشد در 50 60 تا تیر اول . Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - smostafam - 2013-08-23 11:50 AM

(2013-08-23 01:53 AM)punisherxiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
دوستان من واسه مگنوم 350 یه ستنر 3*9-32 بستم و الان تا اونجایی که مطالعه داشتم دوستان همه می گفتن باید حداقل 500 شلیک باهاش داشته باشی تا تفنگ اروم بشه ولی من بیشتر از 300 شلیک نداشتم الان دو دل شدم که دوربینو باز کنم یا بزارم بمونه روش ؟ ممنون می شم راهنماییم کنین چون اصلان دوس ندارم دوربین به هم بریزه.
داداش سنتر مردتر از این حرفاست که 350 بهش آسیب برسونه خیالت راحت هیچ اتفاقی واسه دوربین نمی افته Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - punisherxiii - 2013-08-23 05:29 PM

قربون مرام همه شما واقعا شرمندم کردین با راهنمایی هاتون ممنونم از همتون
من حدود 250 تا شلیک با تفنگ بدون دوربین داشتم و از وقتی هم دوربینو بستم تا حالا شاید راحت 50 تا شلیک باهاش داشتم ساچمه هام هم عموما پرو مگنوم بودن کالیبرشم که 22 هستش.
واقعا داداش حق با شماست کیفیت ساخت خیلی خوبی داره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - KRALMAGNUM - 2013-08-23 10:48 PM

دوستان تا حالا چراغ قوه پلیسی تویه دوربین انداختین اونم تو شب نه روز؟ کسی امتحان کرده؟ من گه گاهی واسه هدف زنی در شب استفاده میکردم.اگه دوستان کسی امتحان کرده تجربیاتش بزاره دوستان استفاده کنن.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - jabili - 2013-08-23 11:02 PM

والا محمد جان بی اس آ آک بود.میگفت قبلا 230 تومن میدادیم الان تخفیف گذاشتیم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - daneshyar - 2013-08-24 12:09 AM

(2013-08-23 10:48 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا حالا چراغ قوه پلیسی تویه دوربین انداختین اونم تو شب نه روز؟ کسی امتحان کرده؟ من گه گاهی واسه هدف زنی در شب استفاده میکردم.اگه دوستان کسی امتحان کرده تجربیاتش بزاره دوستان استفاده کنن.Khansariha (8)

میشه یه توضیحی بدی؟
منظورت اینه که از عدسی چشمی بندازیم یا از عدسی جلویی؟

من چند بار برای تیر اندازی توی شب چراغ قوه رو از پشت سر روی مگسک مینداختم که خیلی کمک میکرد.
ولی با دوربین برای روشن کردن هدف نور رو روی خود سیبل میندازم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - KRALMAGNUM - 2013-08-24 06:46 AM

(2013-08-24 12:09 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-23 10:48 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه یه توضیحی بدی؟
منظورت اینه که از عدسی چشمی بندازیم یا از عدسی جلویی؟

من چند بار برای تیر اندازی توی شب چراغ قوه رو از پشت سر روی مگسک مینداختم که خیلی کمک میکرد.
ولی با دوربین برای روشن کردن هدف نور رو روی خود سیبل میندازم.

از عدسی چشمی دوربین بنداز و جوری چراغ قوه رو تنظیم کن که دایره کامل و + دقیقا کامل از عدسی جلوی بزنه بیرون.اون وقت رو هرچی میخوای ازمایشش کن. انشالا دوستان از این روش به خوبی استفاده کنن.من خودم تو شب تا 15 متر ازمایش کردم واقعا دقیق میزد.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - yaserfisher - 2013-08-24 10:59 PM

سلام خدمت دوستان گلم
[b]یه راهنمایی میخواستم
برای 270 چه دوربینی پیشنهاد میکنید با قیمت مناسب؟؟؟
[/b]