شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2013-08-10 08:54 PM

(2013-08-10 07:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-08 10:21 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض پوزش بابت مطرح کردن این سوال در این تاپیک...
[تاپیک "اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات" بسته بود مجبور شدم اینجا مطرح کنم...]

دوربین لیپرز ۴۰*۹-۳ در بازار موجوده یا خیر؟

حنان جان لیپرز فکر نکنم گیرت بیاد....ولی کارخانه لیپرز داره یه مارک دیگه میسازه به نام UTG.....فرقی با لیپرز نداره فقط مارکش فرق فوکوله.....

3*9*40 هست ...شیراز به قیمت 470 میدن....که البته هم قیمت سنتر پوینت 4*16*40 هست.......

به نظرم با این قیمت آدم سنتر بخرخ به نفعشه

اقا احسان.کارخانه لیپرز مارک جدیدی به نام UTG تولید نمیکنه(مثل اسنایپر و ... که تولید کارخانه خودش بود)بلکه اسمش UTG هست و محصولاتی که برای ما امده بوده با اسم لیپرز عرضه میشده(کارخانه برای کشور های مورد نظر را اسامی مختلف در نظر میگیره.مثل انواع خودرو ها که اگه شما برین یک کشوردیگه احتمال داره با نام دیگه ای صداش کنند)توی سایت Pyramidair.com هم برین میبیند مارک لیپرز و یو تی جی را برای یک محصول به صورت همزمان به نمایش در میاره و علتش هم همون موردی هست که در بالا عرض کردم.Khansariha (256)
بله اگه تفاوت قیمت زیاد نباشه همون سنتر بهتر هست چون زوم بالاتری داره.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - salehsniper - 2013-08-14 09:12 PM

اینم یه دوربین که مخصوص فیلدتارگته nikko stirling 10-50*60 زوم خیلی بالایی داره که کمک میکنه مرکز سیبل و کیل زون را دقیق و جزئی تر ببینیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - key - 2013-08-18 09:16 PM

با سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم .از این دوربینهایی که شرکت الماس تبلیغ میکنه کسی از دوستان استفاده کرده یا نه ؟ به اسم پلینکر و غیره روی 350 جواب میدن یا نه ؟ [/align]
در ضمن سمس قیمت دوربین دیانا 40*9-3 رو زده 300000 تومان فکر میکنید اصله ؟ این دوربین رو 350 چطور کار میده ؟ شرمنده سوالات زیاد شد ما هم ناواردیم دیگه Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamidhakami - 2013-08-18 09:58 PM

با سلام . دوست عزیز key اولین موردی رو که میتونم بهت بگم اینه که هیچوقت دوربین اصل رو به شما 300 هزار تومان نمیدن. اینو مطمئن باش که در حال حاظر تمام دوربینهایی که تو مغازه ها موجود است همه ساخت چین هستن. که البته همه درجه بندی شده هستند. دوربینهایی مثل لیپرز و سنتر پوینت بطور مثال جزو درجه یک چین هستن و دوربینی مثل دیانا جزو درجه 2 .در مورد دوربینی که گفتی شرکت الماس تبلیغ کرده اطلاعاتی ندارم ولی در مورد دوربین دیانا و تجربه ای که ازش داشتم اینه که به هیچ عنوان روی 350 جواب نمیده که اونم مربوط به لگد تفنگ مورد نظر است. همانطور که عرض کردم با تجربه ای که از این تفنگ و استفاده از چند دوربین رو داشتم تنها پیشنهادم به شما استفاده از دوربین لیپرز (البته این دوربین فعلا گیر نمیاد مگه بتونی دست دوم و سالمش رو گیر بیاری) یا سنتر است. امیدوارم توجیه شده باشی و الکی هزینه نکنی.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - key - 2013-08-18 11:12 PM

ای ول بابا ماشاالله سرعت پاسخ دهی خیلی بالاست . مخلص هر چی بامعرفته Khansariha (214)
والا میدونید با این وضعیت فکر کنم برم تو کار مگسک بهتر باشه .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - bastami - 2013-08-19 02:12 PM

سلام به همه دوستان خوبKhansariha (8)
میخواستم بدونم کسی در مورد دوربینهای گل شانکه اطلاعاتی همانند قیمت،کیفیت، اینکه برای چه تفنگهایی جواب میده،کشور سازنده و.... داره یا نه؟Khansariha (214)
Khansariha (256)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - flower - 2013-08-19 10:45 PM

(2013-08-19 02:12 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان خوبKhansariha (8)
میخواستم بدونم کسی در مورد دوربینهای گل شانکه اطلاعاتی همانند قیمت،کیفیت، اینکه برای چه تفنگهایی جواب میده،کشور سازنده و.... داره یا نه؟Khansariha (214)
Khansariha (256)

سلام
عکسشو داری یا اصلا تو ایران پیدا میشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - MAXI - 2013-08-20 01:36 AM

دوستان دوربین با دهانه50ترجیها با حداکثر زوم 24وپارالکس بغل مارک چی هست وقیمت.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-08-20 08:55 AM

(2013-08-20 01:36 AM)MAXI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربین با دهانه50ترجیها با حداکثر زوم 24وپارالکس بغل مارک چی هست وقیمت.Khansariha (8)

دوست عزیز دوربین میل دات دار میخواید یا دوربین ساده ؟؟ برای چه تفنگی میخواید ؟

الان دوربین میل دات دار خوب با زوم 24 و دهانه 50 در بازار پیدا نمیشه که پارالکس از بقل داشته باشه .
با زوم 24 مثلا دوربین هاواک پیدا میشه که دهانه 44 داره و قیمتش هم حدود 1700 هست .با زوم 16 هم قیمت آکش حدود 1500 هست .
دوربینهای لیپرز هم یه مدل تکتیکال دارند که اصل خود آمریکا هست ولی در بازار نیست و اونا هم پارالکس از بقل دارند .الان مثلا قیمت مدل 4-16*56 اونا دست دو بالای 1200 هست .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mishkal - 2013-08-22 12:07 PM

سلام بچه ها من تازه عضو شدم
سال قبل یه 350 مگنوم از صیاد تو دبی خریم با یه دوربین 3-9*40 گامو ولی تو 20 تیر اولی بعلاوه چرخید و شد ضربدر
البتع ساچمه ها هم خوب نبودن
الان هم رفتم و ساچمه باراکوذا مچ 10.65 gr و rabbit magnum ii 15.74 gr گرفتم
از دوستان و اساتید خواهش میکنم راهنمایی کنید چه دوربینی بگیرم که جواب بده
diana 350 magnum .177
با تشكر از همهKhansariha (215)