شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - bastami - 2013-07-11 10:30 PM

(2013-07-11 10:24 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-11 10:15 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
روزه نماز همه قبول باشه انشاء الله
دوربین بوشنل ژاپنی 40-3*9 به قیمت 600 می ارزه؟؟؟؟Khansariha (48)
نه .چون این دوربین به احتمال زیاد اصل نیستش.
دوست عزیز از پاسخت ممنونم
اما باید عرض کنم منظورم از 600 قیمت همکار هست و دیگه اینکه این مورد روی تفنگ برنو جوابگو هست؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-07-11 11:04 PM

والا الان بوشنل اصل در چین ساخته میشه مثل بسیاری از برندهای معروف دیگه .کلا هزینه کارگر اونجا ارزون هست .
خود کارخانه بوشنل هم فکر کنم آمریکایی هست .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sabergholamian - 2013-07-12 03:32 AM

خخخخخ_من معذرت ميخوام_آخر بوشنل كجايي شد آلمان، ژاپن، آمريكا يا چين؟Khansariha (219)

شرکت آمریکایی Bushnell - foolad - 2013-07-12 05:06 AM

دوستان بوشنل ( Bushnell) شرکت اپتیکی آمریکایی ست . تولیدات تحت لیسانسشون در چین هست و تو کشورهای شرقی آسیا مشتری زیادی داره. موسس شرکت بوشنل ، آقای دیوید بوشنل ، آمریکایی بوده که شصت سال پیش کارش رو از کشور ژاپن شروع کرده ولی با ادغام با چند تا شرکت آمریکایی کارش رو گسترش داده. الان مدیریت و طراحی شرکت داخل آمریکا انجام میشه ولی تولیدات در آسیا. در تجارت فعلی دیگه نمیشه خیلی برندها رو خاص یک کشور دونست و معمولا چند ملیتی هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم یک مدل از دوربین هاش : 50*18-6
که با نیتروژن خشک پر شده و تیوبش یک تیکه و ضد گرد و غبار و بخار است.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - smostafam - 2013-07-12 09:19 AM

ممنون از اطلاعات خوبت داش فولادKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - KRALMAGNUM - 2013-07-16 03:23 PM

سلام
دوربین بوشنل ژاپنی 40-3*9 به قیمت 600 می ارزه؟؟؟؟

سلام دوست عزیز من اصلش 5سال پیش از بانه گرفتم 100هزار تومن پارسال با تفنگ دادمش 300 الان هرچی به یارو میگم بیا 200 تومن ازت میخرمش نمیده.خیلی دوربینای خوبین چه فایده الان اصلش لا موجوده.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-07-16 03:38 PM

(2013-07-16 03:23 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام دوست عزیز من اصلش 5سال پیش از بانه گرفتم 100هزار تومن پارسال با تفنگ دادمش 300 الان هرچی به یارو میگم بیا 200 تومن ازت میخرمش نمیده.خیلی دوربینای خوبین چه فایده الان اصلش لا موجوده.

دوست عزیز برای تفنگ بادی میخواید یا گلوله زن ؟ اگر برای بادی میخواید انتخابهای بسیار بهتری مثل سنترپوینت 4-16*40 با قیمت کمتر در بازار وجود داره .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - bastami - 2013-07-16 11:43 PM

(2013-07-16 03:38 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-16 03:23 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوست عزیز برای تفنگ بادی میخواید یا گلوله زن ؟ اگر برای بادی میخواید انتخابهای بسیار بهتری مثل سنترپوینت 4-16*40 با قیمت کمتر در بازار وجود داره .
سلام.دوست عزیز از حسن توجهت سپاسگزارم.یه دوستی دارم که دوربین VX II داره میخواد بفروشه ،برای برنو این بوشنل رو بگیره؟خوبه یا......Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-07-17 12:23 AM

(2013-07-16 11:43 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-16 03:38 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام.دوست عزیز از حسن توجهت سپاسگزارم.یه دوستی دارم که دوربین VX II داره میخواد بفروشه ،برای برنو این بوشنل رو بگیره؟خوبه یا......Khansariha (48)Khansariha (8)

والا در ایران معمولا خیلی سنتی کار میکنند و از هرکس که شکارچی باشه و قدیمی بپرسید دوربین چی خوبه میگه فقط لئوپولد زوم ثابت و یا با زوم 3-9 متغیر و همه هم رتیکلشون ضربدر ساده هست .

بنظر من این تفکر الان دیگه اشتباه هست چون دوربینهای بسیار عالی برای گلوله زن وجود داره که هم زوم بالاتر داره و هم میل دات دار هستند البته قیمتاشون هم بالاتر هست و هرچقدر پول بدید همون قدر آش میخورید .

حقیقتش در مورد دوربین بوشنل ژاپنی و اینکه روی برنو جواب بده اطلاعی ندارم ولی تاحالا ندیدم کسی دوربین زیر 1 یا 2 تومان روی برنو و گلوله زن ها ببنده (البته من که میگم ندیدم منظورم در سایت و در بازار هست و امکان داره این تفکر من غلط باشه)

شاید بهتر باشه در تاپیک تفنگ برنو از دوستان بپرسید روی تفنگشون چه دوربینی دارند .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - dieselpower - 2013-07-17 01:56 AM

(2013-07-16 11:43 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

داداش بوشنل اصل از 200 دلار داره تا 1400 دلار اخه ابن کدومش هست
ولی واسه برنو دوربین 3-9 کاملا کافی هست فقط جنس خوب باشه.
دوستان هم سنتر 4-16 انداختن و بسیار هم راضی هستند