شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-03-26 03:33 PM

دوستان دوربین های مثل 3_9*50 گامو
که قطر قسمت وسطشون ( تیوپ میانی) بیشتره( حدود 1.5 اینچ)
تفاوتی در شفافیت تصویر با نمونه های دیگه که تیوپشون 1 اینچی دارند؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehrshad - 2011-03-27 10:29 AM

سهیل جون خوب تیوب بزرگتر دوربین یعنی گذر نور بیشتر و در نتیجه درخشندگی بیشتر.
البته توی میدان دید هم بی تاثیر نیست.
دوربین خود من تیوبش 30میلیمتر هست و خیلی درخشنده نشون میده نسبت به دوربینهای معمولی،چشمم درد میگیره!!!!

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-03-28 01:22 AM

مرسی مهرشاد جان Khansariha (8)
من یه موردی که توی دوربین های زوم بالای گامو مثل 6-24*40 دیدم اینه که وقتی روی زوم حداکثر قرار میدی شکست نور و اعوجاج در تصویر بسیار زیاد میشه
حالا در این تیوب های 1.5 اینچی هم به همون شدته ؟ یا کمتره؟ یا اصلا بزرگتر بودن تیوب در این مورد بی تاثیره؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - esmaeil1356 - 2011-03-28 07:55 AM

سهيل جان
فكر كنم 6-24*50 باشه 40 من نديدم در ضمن كلا وقتي دوربين در حالت زوم قرار ميگره مسلما محدوده ديد كم شده و لرزش دست هم محسوستر ميشه و همين لرزش توي ديد تاثير ميزاره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehrshad - 2011-03-29 12:42 AM

(2011-03-28 01:22 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی مهرشاد جان Khansariha (8)
من یه موردی که توی دوربین های زوم بالای گامو مثل 6-24*40 دیدم اینه که وقتی روی زوم حداکثر قرار میدی شکست نور و اعوجاج در تصویر بسیار زیاد میشه
حالا در این تیوب های 1.5 اینچی هم به همون شدته ؟ یا کمتره؟ یا اصلا بزرگتر بودن تیوب در این مورد بی تاثیره؟

والا دوربین من که اعوجاج نداره تا زوم 16 ای که داره.
فقط تصویر توی زوم بالا زودتر گم میشه در اثر جابجایی چشم.
تیوبش هم 1.2 اینچ هست( 3سانتی) مگه 1.5 هم داریم؟!

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohsen1982 - 2011-03-31 10:10 PM

من گامو6-24*50 دارم زيادراضي نيستم فعلا با500 تاشليك يه باردرجه تنظيم پارالكسش چسبش كنده شدوافتاد
كه چسبوندمش.ساچمه وفنرزير يكي از طبلكها افتاد وخودطبلك هم ازجادراومد كه دوباره جازدم تعداد ميلداتاشم كمه
4تانقطه كه بااين زوم بايد حداقل 6تاميبودخداميدونه بعدازاين ديگه گه بلايي سرش بيادفعلا رتيكلش سالمه
دنبال يه ليپرزم بااين دوربين تفنگم داره هرز ميرهKhansariha (226)قبلا يه 3-9*40داشتم اون خيلي بهتربود اين ازهر3.4 تا
شليك يكيشو پرت ميزنه فكركنم رتيكلش جابجا ميشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - craftsman - 2011-04-01 09:28 AM

خواهشس ميكنم قا مهرشاد
تيوب بزرگتر رو شك دارم كه باشه.اما بعضي مدلها كه عكس يكيشو براي سالامين قبلا تو يكي از پستها فرستاده بودم يادم نيست بوريس اليميناتور بود يا چيزي شبيه اين اسمش يادم نيست اون يه چيزي شبيه به دوربين فيلمبرداري بود و رنج فايندر الكترونيكي هم داشت اگه بتونم عكسش رو پيدا كنم ميفرستم.
سايتmidway.usa يه سايت واقعا حرفه اي و معتبره.يه تعميركار حرفه اي داره به اسم لري پاترفيلد كليپهاشو اگه ميتوني تو يوتيوب دانلود كن ببين چه راحت تفنگ رو تعمير ميكنه و چه كارهاي سختي رو به سادگي با ابزار ابتدايي حل ميكنه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Saeed.black ops - 2011-04-01 01:51 PM

سلام عزيزان.
لطفأ راهنماييم كنين واسه ديانا470 جه دوربين يا دوربين هايي مناسبه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AIRKING - 2011-04-01 05:55 PM

دوربین های دیانا.
لیپرز.
گامو مدل های 4*32 و 4*12-40

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - AIRKING - 2011-04-01 08:12 PM

سعید جان راجع به قیمت هاش توی همین تاپیک بحث شده.
از 120 شروع میشه تا 270