شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saiyadih - 2013-06-13 04:49 PM

با سلام خدمت دوستان
کسی در مورد دوربین زیر اطلاعاتی داره؟
حدود قیمتشو لطف کنید ممنون میشم
[تصویر: 13711258901.jpg]
[تصویر: 13711258912.jpg][تصویر: 13711258913.jpg]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - miladshafiei - 2013-06-13 08:41 PM

(2013-06-13 04:49 PM)saiyadih نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
کسی در مورد دوربین زیر اطلاعاتی داره؟
حدود قیمتشو لطف کنید ممنون میشم

دوست عزیز به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنین .

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kenway - 2013-06-15 12:14 PM

سلام یک سوال داشتم من الان دوربینم رو روی دیانا 470 بستم و خواستم تو تراس تنظیم کنم (امتحانی) اول خطای چپ و راست رو برطرف کردم موند خطای بالا و پایین من اول شلیک کردم دیدم 8 سانتی متر پایین میزنه بعد قلطک بالایی رو تا حد توان بالا بردم دیدم شد 5 سانتی متر من موندم تو فاصله مثلا 50 متر چقدر پایین تر میزنه این عجیب نیست راستی ارتفاع سیبل از من کمتر بود و من روی تخت بودم بعدشم چند تا شلیک کردم دیدم همش یه جا خورد که خیلی خوب بدود ولی پایین میزنه بعدش توی فاصله30 متر یه کارتن رو زدم کوچیک بود ولی خورد بهش و خیلی کمتر پایین زد ؟؟؟؟؟!!!!

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2013-06-15 01:28 PM

(2013-06-15 12:14 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یک سوال داشتم من الان دوربینم رو روی دیانا 470 بستم و خواستم تو تراس تنظیم کنم (امتحانی) اول خطای چپ و راست رو برطرف کردم موند خطای بالا و پایین من اول شلیک کردم دیدم 8 سانتی متر پایین میزنه بعد قلطک بالایی رو تا حد توان بالا بردم دیدم شد 5 سانتی متر من موندم تو فاصله مثلا 50 متر چقدر پایین تر میزنه این عجیب نیست راستی ارتفاع سیبل از من کمتر بود و من روی تخت بودم بعدشم چند تا شلیک کردم دیدم همش یه جا خورد که خیلی خوب بدود ولی پایین میزنه بعدش توی فاصله30 متر یه کارتن رو زدم کوچیک بود ولی خورد بهش و خیلی کمتر پایین زد ؟؟؟؟؟!!!!

دوست عزیز 8 سانت رو در چه فاصله ای پایین میزنه؟ این رو مشخص کنید تا بگم چه کار کنید.ترجیحا دیگه طبلکها رو نچرخونید.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kenway - 2013-06-15 01:31 PM

5 متر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2013-06-15 01:36 PM

برادر مگه تفنگ رو در 5 متری صفر می کنن؟ Khansariha (219)در هر صورت این که در 5 متر 8 سانت پایین میزنه خیلی غیر طبیعی نیست.معمولا وقتی شما می خوای دوربین رو صفر کنی بهتره رو صفر دور یا اولت حساب کنی که با توجه به تفنگ شما 40 متر فاصله مناسبیه.این جوری صفر دومتون میشه تقریبا 10 متر.شما اگه می تونی یه چند تا ساچمه توی 40 متر بزن ببین خطای برخورد عمودی و افقی چقدره.اگر بیشتر از 10 سانت بود بهتره شیم بذاری تا اینکه طبلکها رو بچرخونی.برای اطلاعات بیشتر پست اول همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2013-06-15 02:22 PM

بله،منم وقتی توی فواصل کم تیراندازی میکنم خیلی بد جوری پایین میزنه،ولی به محض این که میرم توی فواصل بالاتر از لحاظ بالا و پایین زدن درست میشه.
دوست عزیزkenway نگران نباشین،همون 40 متری که اقا دکتر گفتن را به عنوان صفر اصلی دوربینتون استفاده کنید و بقیه مسائل خودش حل میشه.و شاهد گروپ های عالی خواهید بود.و با توجه به این که این اسلحه دقیقا از لحاظ فنی مثل دیانا 460 هست و کرنوگرافی دیانا 460 هم توی سایت هست.ساچمه پرومگنوم بیشترین انرژی از این اسلحه میگیره(31ژول)و از لحاظ قدرت کم و کسری نخواهید داشت.Khansariha (8)
خودم هم یک سوال داشتم.
برای بی3 بهترین صفر چند متری هست؟البته یکم تقویت شده و از فاصله کم ساچمه پرومگنوم 4.5 را جوری توی دیوار له میکنه که انگار 54 پرومگنوم 5.5 را له میکنه.Khansariha (226)
فعلا توی 15 متری صفرش کردم(فقط یک دسته گلی هم که به اب دادم این بود که برای دهنه 40 پایه بند گرفتم به جای متوسط،البته خوب شد،چون براش میخواستم پد گونه درست کنم و ارتفاع بلند دوربین لازمم میشد)
Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2013-06-18 05:48 PM

(2013-06-18 05:03 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین و پد گونه برای b3??? مگه این تفنگ چه قدر جالبه که اینقد براش خرج میکنید؟Khansariha (226)
البته به من مربوط نمیشه چون بعضی از تفنگ ها برای صاحب هاشون ارزش خاصی دارنKhansariha (8)...مثل شادوی من که براش اسم هم گذاشتم!Khansariha (219)
ولی جدا از این ها، bsa3-9x40 که تو قسمت نوع دوربین نوشتید برای این تفنگه؟ یه کم زیاد نیست؟

بله خخخخ
این تفنگ بیشتر از جنبه کاربردیش برام جنبه یک یار غار را داره.که از بچگی داشتمش و الان حدودا 10سالش میشه،و من خیلی بهش مدیون هستم.بیشتر هم به خاطر این بوده که اون جوری که برام کار کرده بود،ازش نگه داری نکردم و باید براش جبران کنم،و اونم هم هنوز مانده و چند قدم دیگه باید براش بردارم.(به غیر از چیزایی که قبل به چند تن از دوستان گفتم)Khansariha (226)
بله bsa برای همین بی3 هست،و لیپرز برای 54.نه زیاد بودنش که حقش هستKhansariha (256)باید چشمان قوی داشته باشه تا موقعی که من پیر شدم بتوانه کمکم کنه و عصای دستم بشهKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
ولی جدا از شوخی،موقع خرید دوربین دوست داشتم براش لیپرز3-9*40 میخردیم،ولی خودم حاضر نبودم برای لیپرز اونقدر پول بدم.چون چند ماه قبلش(ابان ماه)لیپرز4-16*50 را 360 خریده بودم و برام راحت نبود که برای یک مدل پایین ترش همون مقدار پول را بدم.اگه چند ماه زود تر براش اقدام میکردم،براش از اون سری لیپرز های اقا احسان میخریدم.ولی انگار این یکی قسمت بودKhansariha (226)
لطفا یکی میگه حالا برای بی3 با مشخصاتی که (توی ارسال قبلیم،)توی همین تاپیک هست،باید توی چه فاصله ای صفر بشه؟اینو لازم دارم،چون میخواهم روی بهترین نقطه صفر،صفرش کنم.Khansariha (256)
متشکرKhansariha (8)
البته بازم اشاره میکنم به این موضوع که قدرتش الان بیشتر از حالت فابریک هست.Khansariha (8)

(2013-06-18 06:08 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بستگی به میل خودت داره ولی به نظرمن توو30مترصفرش کنی خوبه.فقط زیادبه فکرافزایش قدرتش نباش که دقتش روبرای همیشه ازدست میده.
متشکر،من نمیخواستم افزایش قدرت داشته باشه،فقط میخواستم فنر نو بندازم که فروشنده یک فنر داد که قوی تر بود خخخخKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - hamed73 - 2013-06-18 08:49 PM

سلام
دوربین اپتیما 3.9*35 که روی at44 فروخته میشد رو میشه روی برنو متوسط بست؟؟
دوربین رو خراب نمیکنه؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - nobody2000 - 2013-06-18 08:57 PM

(2013-06-18 08:49 PM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوربین اپتیما 3.9*35 که روی at44 فروخته میشد رو میشه روی برنو متوسط بست؟؟
دوربین رو خراب نمیکنه؟

سلام
نه دوست عزیز نمیشه بست .اون دوربین فقط به درد PCP میخوره که هیچ لگدی نداره .
برای تفنگ برنو بنظر من باید بالای 900 تومان هزینه دوربین کنید و زیر این مبلغ فکر کنم پول دور ریختن باشه .