شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Don Corleone - 2012-10-22 07:37 PM

کمک کمک...Khansariha (90)سلام دوستان امروز رفتم بازار انتخوابم محدود شد بین گامو 3-9-40 و بی اس ا 3-9-40 که جفتشون 250 قیمت داشتن.البته بی اس ا دو نمونه 3-9-40 داشت یکی 200 بود که به نظر کیفیتش پایین تر بود و چراغ نداشت و رنگ بدنش مشکی براق بود و اما اون یکی بی اس ا چراغ داشت و رنگ بدنه مشکی مات و حالت زبری داشت و البته نام بی اس ا روش حک شده بود.خودم نظرم رو بی اس ا 250 تومنی هست.از دوستان کسی تجربه استفاده از اون رو نداره؟ و اینکه بین گامو و بی اس ا کودوم رو پیشنهاد میکنید.کلا تا 250 چه دوربینی پیشنهاد میکنید.ببخشید طولانی شدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (226)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - abdizarei - 2012-10-22 08:10 PM

امین جون شما که داری 250 میدی یه 100 بزار روش یه 4-16×40 سنتر پوینت ور دار یه عمر راضی باشی خواستی خبر کن تا ببینم میتونم با تخفیف واست ردیف کنم Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Don Corleone - 2012-10-22 08:21 PM

عبدی جان تو اصفهان سنتر 420 بود.همین 250 رو هم با کلی قرض و قوله جور کردم خخخخخKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kingpaco - 2012-10-22 08:40 PM

امین جان من دوربین bsa sweet 3-12 دهنه 40 روی 52 بستم دوربین خوبیه ولی حقیقتا نمیدونم اصل یا تقلبیه Khansariha (226)

چند روز پیش یکی از دوستان عزیزم با نام کاربری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دیانا خودشون خریداری کردند که فکر میکنم قیمت خوبی هم خریده باشند

تنها ایراد دوربین من نداشتن میلداته که البته یاداور شم من نزدیک دوسال پیش دوربینو از گناوه خریدم 90 تومن و همون موقع بستم رو 52 تا الان

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Don Corleone - 2012-10-22 08:44 PM

ممنون دوست عزیز.ببخشید اسم شریفتون رو فراموش کردمKhansariha (8)Khansariha (226)
بله خصوصی مزاحمتون شدم.دوربین شما این شکلی هست دوست عزیز؟
[img][تصویر: 5455e062929d.jpg][/img]

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kingpaco - 2012-10-22 08:50 PM

امین جان مال من تبلکش تاکتیکال نیست و اون نوار زرد رنگ رو هم نداره
ولی قالبش با این یکیه

ارادتمند حبیبKhansariha (8)

این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Don Corleone - 2012-10-22 09:05 PM

ممنون حبیب جان.بعنوان اخرین سوال تا حالا چنتا تیر باهاش زدی و تنظیمش به هم نخورده و ایا گروپ باهاش گرفتی؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kingpaco - 2012-10-22 09:14 PM

والا امین جان من از اون زمانی که 52 رو خریدم کلا 200 تا 300 تیر باهاش زدم چون با مگنوم برای شکار راحتتر بودم و معمولا 350 رو میبردم بعدش هم تفنگ رو به شهر ساری بردم و نزد برادرم گزاشتم تا هروقت به اونجا رفتم هم تفنگ داشته باشم اخوی بنده زیاد اهل تفنگ نیست و همه اش فکر پرورش اندامشه خخخخخخخخ
ولی از زمانی که تفنگ و دوربینو خریدم تا اخرین تیری که زدم (حدود 8-9 ماه)دوربین تنظیم بود و مشکلی پیش نیومد بعدها رو خدا عالمه که چطور جواب بده

فقط اولین بار که دوربینو سوار کردم یه مقدار مشکل بود تراز و وصفرش و تیر چپ و راست میشد که دکتر مهدی عزیز فرمودند مشکل از پایه بوده و فرمایش ایشان هم کاملا صحیح بود چون با تعویض پایه این مشکل برطرف شده بود

ولی درکل من خیلی دوستش دارم هم سبکه هم شفافیت بالایی داره

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Don Corleone - 2012-10-22 09:16 PM

ممنون حبیب جانKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-10-22 09:44 PM

امین جون باید بهت بگم که اون دوربین بی اس آ که گفتی زبر هست و 250 قیمتشه اصلا کیفیت خوبی نداره
باید ازشون عکس میگرفتی
Khansariha (8)