شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2012-09-14 04:35 PM

آقا محراب سعی کنید دوربین خوبی براش بگیرید بین دوربیتهای دیانا و غیره من برای 54 دوربین لیپرز را توصیه میکنم . Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2012-09-15 01:41 AM

(2012-09-14 04:35 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محراب سعی کنید دوربین خوبی براش بگیرید بین دوربیتهای دیانا و غیره من برای 54 دوربین لیپرز را توصیه میکنم . Khansariha (8)

متشکر
باید یک دوربین خوب رو اسلحه بسته بشه تا بتوان از تمام توانایی های این سلاح به خوبی استفاده کرد.
منم بعد از خواندن این تایپک به این نتیجه رسیدم که هر چه دهنه بزرگ تر باشه وضوح تصویر هم بالاتر میره.برای همین نظرم روی لیپرز امده که دهنه 50 داره.
البته تصاویر لیپرز 6-24*50 شما هم(که از با زوم همای مختلف گرفته بودین)خیلی تاثیر داشت.Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط نمیدانم قیمتش توی کشور های جنوبی خلیج همیشه فارس چقدر است؟(قیمت جهانیش تقریبا 125 اودلار است)لطفا اگه کسی قیمت داره بگه ممنون میشم.Khansariha (8)
یک سوال داشتم:وقتی داشتم مطالب را میخواندم اینو دیدم،میخواستم بدانم تو ایران وجود داره؟
[تصویر: 22.png]
برادم گفت این دوستش اگه جنسی زیر 100 باشه را نمیزاره پولش را حساب کنیم اما خدارا شکر این بالای 100 تومن میشه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - airgundoost - 2012-09-15 02:10 AM

با عرض سلام و ادب و احترام
بنده اخیرا یک قبضه دیانا 35 دست دوم خریدم و میخوام براش یه دوربین مناسب خریداری کنم.
شخصا به بزرگنمایی بالای دوربین علاقه وافری دارم. علی الخصوص که قصد ندارم از جانب بنده هیچ آزاری به جانوران زنده برسه و فقط قصد هدف زنی دارم.
شما برای این تفنگ چه دوربینی رو پیشنهاد میکنید؟
آیا پایه یک تکه برای این دوربین مناسب تر هست؟
آیا نیاز به ضربه گیر مجزا برای دوربین هست تا روی سلاح نصب بشه؟
آیا دوربین برای این سلاح نیاز به تنظیم پارالاکس داره؟
میخوام نشانگرش (Reticle) روی شیشه حک شده باشه و Mil Dot باشه.

با تشکر

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-09-15 06:49 AM

سلام داداش
پیشنهاد ما که دوربین سنتر پوینت خواهد بود
حالا بستگی به بودجه شما داره
اگه تا 310 هزینه کنی 4-16*40 و اگه میخواین تا 210 هزینه کنید دوربین 3-9*32
که البته 3-9*32 زیاد برای هدف زنی مناسب نیست
تصحیح پارالکس موجب تصویر شفاف تر توی فواصل بالا میشه و برای هدف زنی خیلی مفیده
نیازی به ضربه گیر نیست
پایه یک تکه کاملا مناسب هست
اگه این دوربینا که گفتم به بودجه شما نمیخوره پس بودجه رو تعیین کنید تا دوستان بهتر راهنماییتون کنندKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - airgundoost - 2012-09-15 07:48 AM

ممنونم
من تو تاپیک دوربین برا کمر شکن برا این پرسیدم که شاید برا این نوع خاص کسی پیشنهادی داشته باشه. در هر صورت اگر اون زیادیه مدیران مهترم پاکش کنند.

اما در مورد سنتر. آیا این دوربین ها حکی هستند؟
Mil Dot هم هستند؟
دیانا 4-24 چطوره برا 35؟ کسی اطلاع داره که تو شیراز گیر میاد یا نه؟ قیمتش چنده؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-09-15 08:14 AM

دوربین های سنتر حکی نیستند ولی آنتی شوک هستند و میلدات هم دارن
رتیکل دیانا ضریف تر هست و در ضمن حکی هم هست و کاملا روی 35 جواب میده
قیمتش حدود330 هست و تهران و اصفهان موجوده ولی از شیراز اطلاعی ندارمKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - airgundoost - 2012-09-15 08:30 AM

یه مدل از BSA و گامو دیدم بزرگنمایی حدود 9 و 12 داشتند فکر کنم. قیمتشون حدود 150-160 بود. اطلاع دارید که اونا حکی هستند یا نه؟ برا کار من جواب میدن؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - THUNDER - 2012-09-15 09:34 AM

هر دوتاش جواب میده ولی بی اس آ خیلی بهتره...نگران پارگی ریتایکل هم نباشید...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-09-15 11:30 AM

(2012-09-15 08:30 AM)airgundoost نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مدل از BSA و گامو دیدم بزرگنمایی حدود 9 و 12 داشتند فکر کنم. قیمتشون حدود 150-160 بود. اطلاع دارید که اونا حکی هستند یا نه؟ برا کار من جواب میدن؟

دادا من با 35 و دوربینای گامو کار کردم
گامو 3-9*40 خیلی خوب بوده و بعدش 4*32
دوربین بی اس آ اصلی اگه گیرت بیاد مطمئنا جواب میده ولی اگه چینی باشه زود پشیمون میشی
الان یه دوربین بی اس آ 3-9*40 دارم که حدود دو بسته شلیک با 52 داشته و شفافیتش کاملا از بین رفته و دیگه بهم خوردن صفرش که بماند
اگه زوم 9 به کارت میاد که گامو 3-9 بگیر
ولی باز نظرم اینه که یه دوربین بهتر بگیری چون برای هدف زنی میخوای
گامو تو زوم آخر از شفافیتش کم میشهKhansariha (8)
اگه یه بی اس آ مثل ارسال شماره 225 این تاپیک گیر بیاری حتما جواب میده و شفافیت خیلی خیلی خوبی هم داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - OSAGAFAR - 2012-09-15 09:22 PM

با سلام
یه دوربین لیپرز .داداشم از فروشگاه مرکزی برام گرفته با دهنه 50 ولی زوم 4*16 اخه مدل دیگه یی از لیپرز هیج جا نتونسته پیدا کنه با قیمت 360 هزار تومان به دستم برسه عکسشو میزارم از دوستان کسی اطلاعی در مورد این دوربین داره؟اخه تا حالا هرچی 4*16 من دیده بودم دهنه عدسی جلوش 40 بوده ولی این 50 هست