شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - kingpaco - 2012-09-08 12:52 AM

قبلا صاایران دوربین تولید میکرد الان خیلی وقته ندیدم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2012-09-08 12:59 AM

(2012-09-08 12:52 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا صاایران دوربین تولید میکرد الان خیلی وقته ندیدم

منم خودم اطلاعات دقیقی ندارم.خونه یکی از فامیل ها بودیم داشتم درباره خرید دوربین و این که چه جوری از خارج بخرم صحبت میکردیم که یکی گفت:(ایران تولید میکنه،وقتی روی سلاح گرم جواب میده رو بادی جواب نده!)برای همین من کنجکاو شدم ببینم ماجرا چیه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - HALFMAN2010 - 2012-09-08 09:23 AM

داداش لگد تفنگ بادی با تفنگ گلوله زنی خیلی فرق میکنه
خیلی از دوربین ها روی گلوله زنی جواب میدن ولی روی بادی خراب میشن
به نظرم اگه دوربینی که امتحانشو پس داده بگیرین خیلی بهتر باشه
بخصوص که دوربین ایرانی با توجه به تصور قبلی زیاد کیفیت خوبی نخواهد داشت
Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - THUNDER - 2012-09-08 10:29 AM

بله وزارت دفاع تولید میکنه به نام...یادم رفت! توی سایتش هست...

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - msar - 2012-09-08 04:57 PM

تو تایپیک مشاوره خرید سلاح بادی پرسیده بودم چون جاش نبود ادامشو تو تایپیک مربوط به خودش می پرسم.(ادامه پست 3711 تو تایپیک مشاوره سلاح بادی)
قیمت این دوربینایی که دوستان گفتن برام سنگینه.اگه دوربینی هست که بشه با دیانا 54 کالیبر 5.5 سازگار باشه و قیمتشم ماکزیمم 200 تومن راهنمایی کنید.اگه نیست که هیچی چون نمی خوام 200 تومن خرج کنم آخرش هیچی؟ممنون.Khansariha (256)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - THUNDER - 2012-09-08 06:19 PM

بله. یه مدل سنتر هست الام حدوداً 220 هست.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - msar - 2012-09-08 07:09 PM

(2012-09-08 06:19 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله. یه مدل سنتر هست الام حدوداً 220 هست.

میشه مدلشو لطف کنی با مشخصاتش مخصوصاً وزنش(بدون پایه و با پایه)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2012-09-08 07:14 PM

فکر کنم شاید منظورشون این بوده.تو خوده سایته.گفتم فکر کنم شاید منظورشون یه دوربین دیگه بوده.Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - THUNDER - 2012-09-08 07:25 PM

نه. فکر کنم 3-9*32 باشه. اون که شما گفتی بالای 300 قیمتشه محراب جان....

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mhrSB - 2012-09-08 07:40 PM

(2012-09-08 07:25 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه. فکر کنم 3-9*32 باشه. اون که شما گفتی بالای 300 قیمتشه محراب جان....

خوب فکر کردم منظور شما همین دوربین هست که میخواهند بفروشن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.