شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amirjoon - 2012-06-06 09:53 PM

(2012-06-06 09:33 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر zeoosاین که نوشتی 5تیره یا15تیر .کلاشینکف یا ژ3 سهمیه نمیدن

منظورشون 15هم تیرماه بوده!!!

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - arsenlopen - 2012-06-11 11:09 AM

سلام دوستان
از میون شما کسی شماره تلفن اسلحه مهمات ارتش اصفهانو داره من گمش کردم 118 هم نداره.
حالا هم یه کاری برام پیش اومده که باید تماس بگیرم .
اگه میشه کمکم کنید .

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-06-11 11:42 AM

(2012-06-11 11:09 AM)arsenlopen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
از میون شما کسی شماره تلفن اسلحه مهمات ارتش اصفهانو داره من گمش کردم 118 هم نداره.
حالا هم یه کاری برام پیش اومده که باید تماس بگیرم .
اگه میشه کمکم کنید .

برات پ م زدم.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - arsenlopen - 2012-06-12 10:48 AM

آقا جون این شماره که زحمت کشیدین دادین اشتباه بود
یه شماره موبایل دارنا
اونا نداری شما؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-06-12 11:21 AM

والا این شماره را از اون سروان وظیفه که مسئول امور کامپیوتر بود گرفتم ، حالا یه شماره دیگه دارم که برات میفرستم و خودم قبلا با این شماره تماس گرفتم و درست بوده ، فقط مربوط به یه قسمت خاص میشه که توی خصوصی توضیح دادم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Shams - 2012-06-30 11:12 PM

(2012-06-06 09:33 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر zeoosاین که نوشتی 5تیره یا15تیر .کلاشینکف یا ژ3 سهمیه نمیدن

منظورش ١٥ تيرماه است

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-01 01:18 AM

بله قربان امیر جون هم فرموده بودند

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - majid1234 - 2012-07-01 03:13 AM

(2012-06-06 06:34 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من این عکس را از اسلحه و مهمات گرفتم و خودم هم کلی خوشحال شدم که امسال سهمیه تفنگ خارجی توزیع خواهد شد ، حتی از مدیر اسلحه و مهمات هم پرسیدم و ایشون هم گفتند که توزیع خواهد شد ولی 1 ساعت بعدش رفتم پیش یکی از معروفترین اسلحه فروشان اصفهان و ایشان با قاطعیت و قوت تمام گفتند که امسال به هیچ عنوان سهمیه تفنگ خارجی توزیع نخواهد شد !!!!! من هم موضوع قیمتهای اعلام شده از طرف اسلحه و مهمات را مطرح کردم وایشون جواب داد که " فقط قیمت اعلام شده ولی هیچ تفنگی در کار نخواهد بود " !!!!!!!!!

فقط باید منتظر باشیم تا ببینیم چی پیش میاد.

بايكال كه نمياد ديگه و آكار هم به تعداد محدود تو انبار دارند.قرارشد شاهين آكار بدن بجاش.
اين چيزيه كه رئيس اسلحه و مهمات تهران گفت بهم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - bycal - 2012-07-04 12:22 AM

سلام دوستان
این سهمیه که میگین برای چه کسانی هست؟
امسال که سلاح رو تحویل گرفتن و رفتن تا جواز بدن پس برای کیه؟
این نوع سلاح ها برای چه مواردی هست یعنی ثبت نام هست تا بعدا که باز مجددا اعلام بشه بیاین تحویل بدن؟
برای تعویض هست؟
ببخشید لطفا راهنمایی کنید و اینکه ایا سراسری هست و تا کی مهلت داره؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-04 12:48 AM

هر سال کارخونه اسلحه ومهمات سازی وابسته به سپاه یه سری اسلحه به صورت سهمیه دولتی میفروشه خدا را شکر ارث پدر کسی هم نیست هر کی بله پولشو بده باید بهش بدن البته قبلا نباید از سهمیه اسلحه دولتی استفاده کرده باشه.ثبت نامی هم نیست در طول سال چند بار به اسلحه فروشی های. مجاز سراسر کشور میدن باید سر بزنی آوردن بگیری یا پول بدی که آوردن بهت زنگ بزنم بریم بگیری.
هیچ ربطی هم به مجوز دار کردن اسلحه‌های تحویلی نداره تازه به اسلحه‌های تحویلی که جواز میدن مجوز شکار تعلق نمیگیره
در ضمن تمام اسلحه‌های سهمیه ای مجوز دارن مگه دولت اسلحه بدون مجوز دست کسی میده