شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه (/showthread.php?tid=381)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - nimamardani - 2013-09-16 11:27 AM

سلام کسی در مورد این تفنگ اطللاعاتی داره؟
5 تیر مگنوم با طول لول 60 سانتی متر چوک خور روی لول مشخصات لول مکنوم76و3 همراه با علامت زگون بر روی 3
[img]http://[/img]

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - ahmadE - 2014-01-13 01:10 AM

سلام دوستان ببخشید جای مناسب تراراینجا پیدانکردم واسه طرح سوال خواستم ببینم بین دلول سوار اسکار وکرال کدوم کیفیت بهتری دارن ؟

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - Amiraliv - 2014-01-13 02:57 AM

داداشم اين تاپيك مربوط به مقايسه آكار و بايكال هست ، شما بايد در تاپيك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالتون رو مي پرسيدين

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - alimohamadi - 2014-07-16 11:49 AM

[[/size]سلام
اسلحه بایکال روس اگه اصلش باشه یه اسلحه پرقدرت باداوم وسبکه با الیاژ فوق العاده . من یه جفت لول تمام فول بایکال دارم البته من سهمیه نخریدم . یه سوال هم از دوستان دارم من یه پنج تیر بایکال روسی دارم مدل mp 153. قصد فروشش دارم اما نمی دونم چقدر قیمت بزنم و پروسه فروشش چه جوریه اگه راهنمایی بکنین ممنون می شم درضمن امکان فروشش توی این سایت هست یا نه؟

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - bycal - 2014-07-16 01:00 PM

(2014-07-16 11:49 AM)alimohamadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[[/size]سلام
اسلحه بایکال روس اگه اصلش باشه یه اسلحه پرقدرت باداوم وسبکه با الیاژ فوق العاده . من یه جفت لول تمام فول بایکال دارم البته من سهمیه نخریدم . یه سوال هم از دوستان دارم من یه پنج تیر بایکال روسی دارم مدل mp 153. قصد فروشش دارم اما نمی دونم چقدر قیمت بزنم و پروسه فروشش چه جوریه اگه راهنمایی بکنین ممنون می شم درضمن امکان فروشش توی این سایت هست یا نه؟
سلام دوست عزیز جناب علی اقای گلKhansariha (8)
میشه لطف کنید جهت سلاح بایکالmp153چند عکس از قسمت هایی که نوشته ویا اعدادی داره مثل بغل لول و کپ بزارین البته در لینک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا این سلاح چه سالی واگذارشده؟
تشکر حق نگهدار
جهت فروش هم به یکی از مدیران عزیزپیام خصوصی بدین بیشتر و بهتر راهنماییتون میکنن

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - abcdefghijklm - 2014-08-01 07:20 PM

اقا درسته که میگن سهمیه ای بایکال اصل نیست تو ضیح میدین

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - gorgen - 2014-08-01 08:11 PM

با سلام
خیر عزیز درست نیست میشه لطف کنید دلایلتونو برای این که میگن بنویسید دوست عزیز این حرفها تمام شایعات کسانی بود که در اون زمان سهمیه اکارشون باد کرده بود و ملت دنبال بایکال بودن مگه ما بایکال غیر سهمیه ای نو هم داریم ؟
فقط یک مورد ۵تیر بود که به نظر مشکل داشت که بنده از نتیجه اون بی خبر هستم که باز هم سهمیه ای نیست .

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - atash - 2015-04-22 01:07 PM

سلام دوست عزیز، من یه اسلحه دولول نابل دارم که قصد دارم بفروشمش اگه اطلاعی از وضعیت قیمتش دارید بفرمایید.