شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه (/showthread.php?tid=381)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - foad-bonellis - 2011-08-08 09:49 PM

با سلام خدمت اساتید

من چند روز پیش یه آکار ثبت نام کردم.
بعضی ها اومدن گفتن که بایکال بهتره و بعضی ها هم نظر کاملا مخالف داشتند . راستش منم سر در گم شدم. لطفا در یک کلام راهنمایی کنید که همین آکار خوبه یا سفارشم رو عوض کنم . (چون طرف آشناست تعویض سفارش میسره )

لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید. مرسی .

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - هادی - 2011-08-08 11:22 PM

نه بایکال اصل دوست من بصورت سهمیه وارد نمیشود

اگر ثبت نام کردید همان اکار را بگیرید و بایکالها معلوم نیست مال کجا باشند و اگر هم تا 3 یا 3.5 پول دارید تک لول بایکال اصل بگیرید وگرنه در ثبت نام همان اکار

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - foad-bonellis - 2011-08-12 01:28 AM

سلام
تفنگ من بالاخره رسید . امروز هم یه سری برگه رو رفتیم تکمیل کردیم.
میشه راهنمایی کنید که مجوز حمل کی می آد؟
گفت مجوز موقت 7 تا 10 روز دیگه می آد .

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - trv460e - 2011-08-12 02:27 AM

2لول سوار آکار و از این سری خوده ایران تولید میکنه.... با نامه شاهین
اسلحه های روسی هم واقعا اصل هستند و مشکلی ندارند
البته آکار هم که ایران تولید میکنه هیچ تفاوتی با قبل نداه چون تمام تکنولوژی و کامل وارد کردند تنها تفاوتی که داره این هست که قبلا آکار یک ساک دستی پلاستیکی محکم داشت الان دیگه بجاش یه کیف برزنتی مشکی میدن

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - foad-bonellis - 2011-08-12 11:38 AM

(2011-08-12 02:27 AM)trv460e نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2لول سوار آکار و از این سری خوده ایران تولید میکنه.... با نامه شاهین
اسلحه های روسی هم واقعا اصل هستند و مشکلی ندارند
البته آکار هم که ایران تولید میکنه هیچ تفاوتی با قبل نداه چون تمام تکنولوژی و کامل وارد کردند تنها تفاوتی که داره این هست که قبلا آکار یک ساک دستی پلاستیکی محکم داشت الان دیگه بجاش یه کیف برزنتی مشکی میدن

آقا آکار رو که ایران تولید نمیکنه !!!!!
فقط به سفارش نخجیر ایرانه . تولید ترکیست.

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - foad-bonellis - 2011-08-17 10:04 PM

سلام
ما تفنگ بایکال رو با چند نفر بررسی کردیم.
آلیاژ کپ (فولاد) وکروم داخل لوله هردو مرغوب هستن و با بایکال های قدیم ( اونهایی که وقتی میشکنی دوتا پیم از کنارش مثل چشم خرچنگ بیرون میاد) برابری میکنن .
قنداق برای من و چند نفر دیگه که امتحان کردن راحت و استاندارد بود .
سیستم ماشه فعلا خوب و نرمه . هنوز الگوی پخش رو باهاش امتحان نکردم ببینم که سوراخ دار میزنه یانه . (منظورم از سوراخ جای خالی در بین ساچمه هاست).
در ضمن تعادل خوبی داره .
فقط یه نفر (که خودش بایکال نداره) بهم گفت که توپی توش از سرب خشکه . از اساتید (مخصوصا آقا هادی)می خواستم بپرسم اگه توپی از جنس سرب خشک باشه چه مشکلی براش پیش میاد؟ اصلا مشکلی پیش میاد یا نه . یا اگه مشکلی پیش میاره می تونم با توپی سرب معمولی تعویض کنمش یانه؟
البته فعلا برای قضاوت زوده باید باهاش یک یا دو فصل شکار رو پشت سر بذارم تا ببینم چطوره .

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - هادی - 2011-08-19 11:06 PM

دوست عزیز سلام

ببین یک جمله میگم و تمام لول تفنگ شما 76 تمام چوک یا فول پران و دارای قنداق کوچک و لگد بسیار چون لول کوتاه و اخر تفنگ 10 سانت چوک شروع و ابتدا هم یک مرحله چوک و از زیر کنار حفاظ ماشه مسلح و کمتر تفنگی به این سرعت مسلح میشود دارای کوپ قوی و پیم کم سه پیم نگهدارنده و الیاژ لول و کوپ بسیار مرغوب و ضخامت را نگاه کنی میفهمی
بچه قنداق ان خوش دست و خوب به دست میاد تو نظر امدن ان در یک لحظه بسیار خوب و سیستم نشانه و مگسک هم خوب و در اخر تفنگ دور زن و شط یا خط زن در هوازنی بسیار وب و اگر در 20 متر و زیر ان تیر بزنی ساچمه هاباز نمیشوند و بالای 40 متر حتی تا 80 متر تیر بزن بهترین ساچمه ان 3 بعد 4

امتحانی که من با این سلاح کردم 6 بسته فشنگ را در تراپ فشنگ 32 گرمی شکاری یعنی 150 تا در یک ساعت زدم و لول داغ شده بود که دست نمیشد بزنی

اصلا خشک باشه چون الیاژه نه از یک فلز بلکه 100 بار هم گداخته و سرد شده و سیستم ماشه ان از نوع فنر حلالی و پر دوام کروم داخل ان هم بسیار سخت و بهترین تفنگ در چهار پاره زنی

امیدوارم جواب گرفته باشی فقط یه جمله گفتم داداش خخخخخخKhansariha (8)

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - abasagha - 2011-10-13 09:16 PM

هادي جان سلام
واقعا جالب بود اين نوشته شما پيرامون بايكال كلي لذت بردم . به خوبي وزيبايي وعلمي اين اسلحه را معرفي كرد .
همچنين ممنون از راهنمايي شما بابت خريد اسلحه بايكال . انشا الله تا چند روز ديگه بايكال را تحويل مي گيرم.

شادي زي باش و تندرست
Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - هادی - 2011-10-14 11:16 PM

ممنون دوست عزیز

RE: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه - Mercury - 2011-12-15 04:11 PM

با سلام به مدیران حترم
آیا بهتر نیست این موضوع به بخش تفنگهای شکاری انتقال داده بشه
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی / تفنگ بادی و گازی Air & CO2 Gun / مشاوره خرید / تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه ؟؟؟
ی نگاهی به طبقه بندی فوق داشته باشید