شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکاسی دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: عکاسی دوستان (/showthread.php?tid=379)

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-05-06 09:35 PM

مسجد فاو عراق این رودخانه هم اروند هستش.این مسجد به دست نیروهای ایرانی در شهر فاو پس از فتح فاو بنا شده.که بعد از مدتی دوباره به دست نیروهای بعثی اشغال شدو این مسجد یه یادگار موند اونجا[تصویر: 13363273312.jpg] رودخانه مهربان رود گرجی محله [تصویر: 13363273313.jpg] قلعه فلک الافلاک خرم اباد[تصویر: 13363273311.jpg]

RE: عکاسی! - THUNDER - 2012-05-07 10:31 AM

چند تا عکس از حیاط منزل:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: عکاسی! - severus snape - 2012-05-07 12:37 PM

اروپای زیبا...

دوستان عکس یه قلعه گزاشتن من هم گفتم یه سری عکس از دژ معروف به Schloss Neuschwanstein بزارم

[تصویر: Untitled_1.jpg]

[تصویر: Untitled_2.jpg]

نمایی از داخلش
مثلا به این سقف نگاه کنید یه طوری نقاشی شده که انگار سقف کنبدی شکل بی انتهاست
[تصویر: saghg.jpg]

یا مثلا این

[تصویر: gg.jpg]

باز هم فکر میکنید هنر نزد ایرانیان است و بس؟؟؟
چون عکسا زیاد بودن چندتاشونو توی یه فایل زیپ میزارم

میتونید از اینجا بگیرینKhansariha (8)

RE: عکاسی! - langarood - 2012-05-07 02:35 PM

با سلام
از جمله آخرت زیاد استقبال نمیکنم چون فکر میکنم هنر نزد ایرانیان هست و بس

کاکو مگ خودت شیرازی نیستی
[تصویر: g1.jpg]
[تصویر: g2.jpg]

RE: عکاسی! - severus snape - 2012-05-07 03:27 PM

در سال های اولیه شروع تمدن های بزرگ شاید اما از بعد قرون وسطی به اینطرف اروپایی ها هنر رو به کمال خودش رسوندن توی هز ضمینه ای که فکرشو بکنی. درسته در زمانی که ایرانی ها تمدن هایی مثل این عکسی که شما گزاشتین داشتند اما توی همون زمان مجسمه ساز های بسیار ماهرتری هم در یونان و روم اون زمان وجود داشتند هرچند سبک ها فرق میکنند اما یه تحقیقی بکنید میفهمی که اونها سازه هاشون پیچیده تر و به به شکل اصلی نزدیکتر
مثلا اینجا اشکال ساده ای از سرباز ها میبینید اما در هنر مجسمه سازی غربی ها گاها به قدری با ضرافت تراشیده شدند که انگار یه عکس برجسته هست تا یه ترسیم هندسی
مثلا نظیر این قلعه ای که گزاشتمو کجای ایران میتونید به این عظمت پیدا کنید؟ داخلش که بماند
یا اون نقاشی مربوط به چند قرن پیش سقف کلیسا که به زیبایی حس سه بعدی بودن رو منتقل میکنه. حس ناسیالیسمی خوبه اما نباید باعث بشه چشمتون به خیلی از واقعیت ها بسته بمونه. حد اقل در ضمینه معماری مجسمه سازی و نقاشی نمیشه و نباید منکر جایگاه هنر غربی ها شدKhansariha (8)
حتی موسیقی ممکنه خیلیها موسیقی سنتی ایرانو پیچیده تر و سه مزرابه بدونند ولی به نظر شخصی من گوش خراشه (به جز سنتور)
اما موسیقی های اصیل غربی مثل پیانو اورگ (اورگ اونی که شما میگین اورگ و پیانو دیجیتاله منظورم نیست اورگ یه آلت موسیقی بسیار پیچیده و بزرگه)
یا گیتار و.... خیلی جای بحث هست اما اینجا جاش نیستKhansariha (8)

RE: عکاسی! - Marksman - 2012-05-07 03:34 PM

ایرانی ها هم هنرمند کم نداشتن ولی من هم با این گفته که هنر نزد ایرانیان است و بس موافق نیستم.چون سایر ملل هم هنرمندانی بسیار ارزشمند داشتن.ولی دو نکته رو فراموش نکنیم:
در خیلی از کشورها به هنر بیشتر از کشور ما ارج گذاشته می شه.
همه این آثار هنری میراث مشترک بشریت هستن و هر ملتی با هنرمندانش به ارتقا این میراث کمک کرده.پس هیچ دلیلی نیست که ما خودمون رو هنرمندترین ملت دنیا بدونیم یا بر عکس بی هنرترین ملت دنیا.ما جایگاه خودمون روداریم نه کمتر نه بیشتر، ولی باید بکوشیم با تلاش بالاتر بریم نه با حرف.
در پایان خواهش میکنم برگردین به موضوع تاپیک و اگه مطلبی در این مورد هست در تاپیک متفرقه می شه در موردش صحبت کرد.Khansariha (8)

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-05-08 08:06 PM

عکس بدون شرح میزارم حالشو ببرین[تصویر: 13364949411.jpg] [تصویر: 13364949412.jpg] [تصویر: 13364949413.jpg]

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-05-10 07:00 PM

اینم محل استراحت ما در جنگل 10 فروردین تا 13 بدر امسال[تصویر: 13366637731.jpg] [تصویر: 13366637732.jpg]

RE: عکاسی! - cordoba - 2012-05-10 11:54 PM

[تصویر: DSC03480.jpg]

[تصویر: DSC03481.jpg]

[تصویر: DSC03484.jpg]

[تصویر: DSC03487.jpg]

[تصویر: DSC03491.jpg]

[تصویر: DSC03494.jpg]

[تصویر: DSC03495.jpg]

دوربین گوشی Khansariha (226)

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-05-12 05:13 PM

بفرمایین توت فرنگی تازه [تصویر: 13368301721.jpg]