شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکاسی دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: عکاسی دوستان (/showthread.php?tid=379)

RE: عکاسی! - cordoba - 2012-02-18 11:34 PM

خدمت دوستان علاقه مند عرض کنم:

ورزا جنگ یا جنگ گاو های نر در نواحی جلگه ای گیلان برگزار میشه.

این گاو های نر رو از کوچیکی آموزش میدن که اکثرشون از بچه های قهرمانان هستند یا از هفته های اول تولد دارای اندام قابل ملاحظه ای هستند.

مثلا این ورزا جوون هست و هنوز برای جنگ آماده نشده ، تا حالا با هر گاو هم سن خودش مبارزه کرده پیروز بوده و پدرش قهرمان بوده که بر اثر بیماری همین اواخر مرده!
[تصویر: IMG_3042.jpg]
می بینید که هنوز شاخ هاش رو تراش ندادن
[تصویر: IMG_3043.jpg]
خیلی هم بهش امیدوار هستند.

این گاو ها رو دایما آموزش میدن . مثلا دویدن یکی از مهمترین آموزش ها هست که باعث میشه حیوون تو میدان نبرد نفس کم نیاره ( توجه کنید همون ورزای سیاه رنگ که باخت ، 40 دقیقه جنگیده بود)
من تا چند وقت پیش فک می کردم این حیوون ها همیشه وحشی هستن و .....(مثل گاو های وحشی اسپانیا ! خخخخ) ولی در کمال تعجب دیدم که مثل گاو های معمولی هستند و فقط در میدان به جون هم میفتند!

بیشتر این مسابقات در سنگر برگزار میشه ، اگه در صبح یک روز تعطیل که هوا خیلی خوب و آفتابی هست از میدان گیل رشت به طرف سنگر حرکت کنید . و وارد جاده سنگر بشید در لب جاده می بینید که ورزا ها رو آوردن و درحال آماده سازی حیوون ها هستند!

شرط بندی هاشون یا میلیونی هست یا برداشتن ورزای بازنده توسط صاحب گاو برنده! ( همین جوری رفاقتی مسابقه راه بندازند میشه همون 300 تومن !!!!)

جهت تماشا هم کافیه 1000 تومن ناقابل خرج کنید !! Khansariha (214)

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-02-19 01:02 PM

یه روز برفی در بهشهر.چندتا عکس زمستونه واستون میزارم که حالشو ببرین[تصویر: zya22gj16d5zgar0mztm.jpg]. [تصویر: eu1hi25lfc2ttc4xkw.jpg] [تصویر: lqgiiuwrryeydtkogdl.jpg][تصویر: dog48ak7vkavrtkmy712.jpg]

RE: عکاسی! - Hunter - 2012-02-22 06:18 PM

با سلام،این چند وقته هر چی اپلود سنتر هست داره بازی درمیاره!
اون از پیکو اینم از ایران اپلود....به سایت های خارجی هم که نمیشه اعتماد کرد چون مسدود میشن بعد دوره ای....
اپلود سنتر اختصاصی سایت هم دیگه اجازه ورود نمیده خخخخخ دسترسیشو محدود کردنKhansariha (214)
میریم رو پرشین گیگ خودمون!ما را به خیر تو امید نیست...شر مرسان!

طبیعت زیبای نطنزKhansariha (8)

[تصویر: SL380046.JPG]

RE: عکاسی! - AIRKING - 2012-02-23 05:38 PM

دکتر جان این امضات بذار یه گوشه ای که بشه حداقل بشه یه نیگاه به عکس انداخت خخخخخخخخخخخ
دستت درد نکنه خیلی زیبا بودKhansariha (8)

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-02-23 07:58 PM

[تصویر: M_M_484.jpg]Khansariha (8)

RE: عکاسی! - Hunter - 2012-02-24 01:55 AM

جلال جان شما دستور یده داداش،امضا که هیچی کلا از این به بعد انگشت میزنیم!Khansariha (214)

[تصویر: IMG_0058.jpg]

این الو خوانساری خوردن داره هاا!ا

قا سهیل میدونه من چی میگمKhansariha (48)!

موفق باشید

RE: عکاسی! - Hunter - 2012-02-26 12:41 AM

این تاپیک دوباره داره خاک میخوره!Khansariha (226)

تقدیم به دوستانKhansariha (8)

[تصویر: File0572.jpg]

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2012-02-26 03:10 AM

سلام.اقا من هرچی از زیباییهای شمال مخصوصا بهشهر خودمون بگم کم گفتم.این بهشهر ما یه جایی داره به اسم عباس اباد که 5 کیلومتر بالاتر از بهشهر به سمت جنگل میره.یه مکان بسیار بسیار زیبای تفریحی با تمام امکانات رفاهی . و محل خوشگذرانی شاه عباس در دوره صفوی بوده شامل چند قلعه حمام بسیار بزرگ اب انبار و یه بنای زیباست که من عکسشو واستون گذاشتم.این بنای اجری که با ساروج ساخته شده در وسط یه حوضچه قرار داره ا.تابستان اب این حوضچه بر اثر گرمای هوا واستفاده برای زمینهای کشاورزی کم میشه و میشه بنا رو به راحتی دید[تصویر: M_M276.jpg] ولی در زمستان اب این دریاچه کوچک به حدی میرسه که دیگه بنا معلوم نیست و فقط چندتا درختی که روی پشت بامش هست قابل دیدن میشه.اون لکه سبزی که وسط اب معلومه عکس همون بنا در زمستان البته از زاویه دیگه[تصویر: M_M152.jpg].به دوستانی که برای مسافرت عید به شمال و منطقه ما یعنی بهشهر میان پیشنهاد میکنم حتما یه سر به عباس اباد بزنن.در ضمن منم خوشحال میشم در خدمت باشمKhansariha (8)

RE: عکاسی! - شکارگر - 2012-02-26 05:48 PM

در تایید صحبت های دوست عزیزمون در مورد بهشهر باید بگم کاملا با ایشون موافقم
یکی از زیباترین مکانهای دیدنی ایران همین مجموعه تاریخی طبیعی عباس آباد بهشهره که اگه انشالله مسیرتون خورد حتما یه سری بزنید و از دیدنش لذت ببرید. چند تا از عکس هایی که سال گذشته از همین مکان گرفتم براتون میزارم. اتفاقا روز بعدش با یه دوست خوب رستم کلایی ( سید میدونه کجا رو میگم ) رفتم برا گراز و 2 تا شب زدیم.
تیغ برا
[تصویر: 83713472887534857742.jpg]
[تصویر: 12327105550514003429.jpg]
[تصویر: 62250068857147690121.jpg]

RE: عکاسی! - Hossein-AT44 - 2012-02-26 05:48 PM

اینم بارش برف بعد از 4 سال در شیراز. Khansariha (256)
پس بلند بگو مبارکه Khansariha (215)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.