شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکاسی دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: عکاسی دوستان (/showthread.php?tid=379)

RE: عکاسی دوستان - cornet - 2015-07-17 12:18 PM

(2015-07-16 07:05 PM)mad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما
یه توله ی یک ماهه !بست نشته بود جلوی درب اتاقم هز چی باهاش مذاکره کردم که پاشو! زل میزد تو چشام و زبونشو نشون میدادKhansariha (180)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

RE: عکاسی دوستان - arashkian - 2015-07-17 03:32 PM

(2015-07-17 12:18 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-16 07:05 PM)mad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما
یه توله ی یک ماهه !بست نشته بود جلوی درب اتاقم هز چی باهاش مذاکره کردم که پاشو! زل میزد تو چشام و زبونشو نشون میدادKhansariha (180)

.

.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.اگه توي محيط بياباني و كارگاهي هستيد(اينجور كه من از عكس و اينكه گفتيد پشت اتاق-حس كردم)*يك چيزي هر روز به حيوان بدهيد و نگهش داريد(بذارين همونجا ول بچرخه).يك روزي به كار مياد و بدادتون ميرسه-(مخصوصا كه نژادش هم نژاد خوبي است)...وفا و معرفت سگ رو فراموش نكنيد.من و شما يادمون بره كه بهش غذا داديم-اون حيوون يادش نميره(خدا هم يادش نميره).اين مسئله بارها بمن اثبات شده.اين نظر و تجربه شخصي من.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: عکاسی دوستان - cornet - 2015-07-17 05:56 PM

بروی چشم داداشKhansariha (8)
منتهای مراتب.... دیگه نیومد Khansariha (212)
.
تمشک وحشی . 25/4/94--- استان گیلان--شهرستان لنگرود-- بخش چمخاله
.

.
کدوی حلوایی. ... ایضآ
.

.
Khansariha (8)

RE: عکاسی دوستان - arashkian - 2015-07-17 06:26 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)چشمت بي بلا داداش گلم.انشاالله كه دوباره مياد و رفيق خوبي براتون ميشه.من رو دوبار چنين سگهايي كه بهشون غذا دادم-نجات دادن...حتي با اينكه خودم هم واقعا بچشمم نميومده كاري كه كردم...برعكس يكيشون هم در همين راه كشته شد(سگ هار گازش گرفت-هر دوتا مردن=سگه-سگ هار رو كشت و خودش كمتر از نيم ساعت بعد مرد).حالا انشاالله فرصتش پيش بياد-حكايتش رو توي تايپك خودش=*حمله حيوانات به انسان* ميذارم.اما باور كنيد خدمت به بندگان خدا(فرقي نداره=سگ-انسان يا گنجشك و ياكريم)موهبتي است كه خداوند-فرصتش رو در اختيار انسان ميذاره.و همونجور نعماتش و پاداشش رو هم به موقعش در اين دنيا و اون دنيا ميده....من نميدونم اون مسلمانهايي كه سگ رو با سنگ ميزنن به جرم اينكه نجس است و بايد دورش كرد=انگار شيطان است و رمي جمره دارن ميكنن.اون دنيا چه وضعيتي خواهند داشت=چون خدا از حق خودش ميبخشه و نه حق بندگانش و من تا اونجا كه خوندم هيچ جا ننوشته حق انسان و حيوان فرق ميكنه.(دوستان بروند و حكايت=*سگي را به سگي بخشيد*بخوانند-تا ببينن...گاهي كمك به يك سگ راه بهشت رو براي انسان باز ميكنه و از دوزخ نجاتش ميده).شرمنده-زياده گويي كردم...جاش اينجا نبود.اما بعضي حكايتها-حكايت گاليله شده كه اسير كج فهمي ديني شده بود و هرچي ميگفت انجيل براش باز ميكردن.آقا بهرحال شرمنده همه دوستان.ياحق و حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: عکاسی دوستان - rkh.hunter - 2015-07-19 02:23 AM

امروز
بوجاق بندر کیاشهر

Khansariha (8)

RE: عکاسی دوستان - smart - 2015-07-19 07:28 AM

جهت اطلاع دوستان عرض میکنم:
همانطور که دوست خوبمون عرض کردند این موجود مار نیست و یه نوع مارمولکه!
دلیلی که ثابت میکنه جزو خانواده مارمولک هاست اینه که در مارها فک پایینی که از دو بخش چپ و راست تشکیل شده و توسط یک ماهیچه قابل انعطاف بهم وصل شده که هنگام بلعیدن طعمه کش میاد و فک پایینی باز میشه و دهن مار به شکلی که توی مستند ها دیدیم باز میشه. ولی توی مارمولک ها ( مثل همین کرلوف ) فک پایینی همانند فک بالایی ثابت هست و قابلیت باز شدن نداره.
بابت پست غیر مرتبط پوزش میطلبم ولی بهتر بود اعضا بدونندKhansariha (8)

RE: عکاسی دوستان - cornet - 2015-07-19 10:34 PM

پریروز--- لنگرود-- بندر چمخاله---

.

RE: عکاسی دوستان - damoon_61 - 2015-07-20 12:26 AM

سید جان رفتی سراغ دنیای حشراتKhansariha (95)Khansariha (95)
قشنگ بود داداشKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: عکاسی دوستان - rezakabk - 2015-07-20 01:35 PM

(2015-07-19 10:34 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پریروز--- لنگرود-- بندر چمخاله---

.

بسیار زیبا
عکس اولی مربوط به سنهای خانواده لیگاییده هست اگه اشتباه نکنم و عکس دومم که گوشخیزک هستش
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: عکاسی دوستان - cornet - 2015-07-20 02:05 PM

ممنون از دوستان بابت نظرات شون و معرفی سوژه هاKhansariha (8)
.
بعد از حدود دوماه شاهد باران رحمت الهی تو استان همیشه سبزمون بودیم که موجب شادی زایدالوصفی تو اهالی شدKhansariha (219)
.البته بارون به حدی شدید شد که برف پاکن هم کاری از دستش برنمی اومد Khansariha (219) فقط حیف که نمیشه صدای زیبای شرشربارون رو وقتی به سقف شیرونی خونمون میخورد رو تو قاب تصویر نشون بدمKhansariha (290)......... من عاشق صدای این همیشه خیال انگیزمKhansariha (219)
.
ناودونی ....
.

.
.
جاده.....
.
.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

.