شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکاسی دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: عکاسی دوستان (/showthread.php?tid=379)

RE: عکاسی! - میثم کماسایی - 2011-09-05 06:18 PM

این عکس ها هم در تاپیک ایرانگردی گذاشته بودم (از تالاب انزلی و مسیر اسالم به خلخال) ولی چند نمونه هم به جهت ارتباط موضوعی اینجا قرار میدمKhansariha (8)

[تصویر: DSC03260.jpg]

[تصویر: DSC03276.jpg]

[تصویر: DSC03182.jpg]

[تصویر: DSC03130.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: عکاسی! - Marksman - 2011-09-06 01:44 PM

دوستان عزیز اینم یه چند تا عکس از حیات وحش وغیر وحش! تقدیم به همتون.Khansariha (8)
دوربین کماکان K750 Khansariha (226)
[تصویر: DSC00658.jpg][تصویر: DSC00319.jpg][تصویر: DSC00726.jpg][تصویر: DSC00727.jpg][تصویر: DSC00732.jpg][تصویر: DSC00738.jpg][تصویر: DSC00743.jpg]

RE: عکاسی! - foad-bonellis - 2011-09-06 02:09 PM

(2011-08-21 09:52 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

این عکس قرقی ماست

البته به این مظلومیتش نگاه نکنید خیلی پدر سوخته است.

paka جان این قرقی نیست . دلیجه ی ماده از خونواده ی شاهین هاست . قرقی از خونواده قوش هاست . به همین خاطر چشم قرقی زرده . 4 نوع قوش تو ایران پیدا میشه .
1-قرقی 2-طرلان 3-پیغو 4-پیغو کوچک

موقع پرواز بال هاشون تقریبا مربع و گوشه داره . چشم هاشون هم زرده . تربیت پذیر ترن و تو شکار با استعداد تر .
غذای اصلی دلیجه تو طبیعت موش و حشرات بزرگه . نر هاش واقعا زیبا هستن ولی تو بازار کم یاب . اگه دقت کنی روی منقار بالا یه دندونه برای سلاخی گوشت دارن که مشخصه ی شاهین هاست . یادت باشه برای سلامتی بیشتر دستگاه گوارش بهتره روزی 1 وعده غذا بخوره و صد البته غذای زنده . من همیشه پرنده های شکاری رو با غذای زنده تغذیه می کنم.
می تونی از همستر های کوچیک یا رت و یا از گنجشک زنده (که بال هاش رو چیدی) و از جیرجیرک برای تغذیش استفاده کنی .

RE: عکاسی! - paka - 2011-09-06 04:50 PM

خیلی ممنون از توضیحاتتون بله حق با شماست
اینو از یکی از دوستان شکارچی گرفتم که پرنده های زیادی تو خونش نگه میداره .و کارش تکثیر و پرورش ایناست. اون میگفت قرقی "ما هم گفتیم .یکدفعه کتابهای جانور شناسیمو از شاخه پرندگان مرور میکردم دیدم خیلی به قرقی ها شبیه . در کل خیلی تشکر میکنم که راهنمایی کردید .

قبلا خودمون غذا بهش میدادیم ولی الان در مورد غذا خودش ازاده تو حیاط میره گنجشک میگیره میخوره بعضی وقتها هم بهش غذا مرغی گوشتی چیزی میدیم "که زیاد رغبت به خوردن نداره

RE: عکاسی! - Saeed-AT44-Long - 2011-09-08 11:41 AM

این عکس ها رو همین الان گرفتم و چون جالب بود پست کردم تا دوستان هم لذت ببرید

دوربین : ساتیو ( Satio )

سوژه : خرگوش کوچولو ( که توسط یکی از همکارا توی حیاط اداره پیدا شده بود )

و به ایشون پیشنهاد دادم تا ببره و همون جایی که پیدا کرده بود رهاش کنه...

[تصویر: 08092011275.jpg]

[تصویر: 08092011276.jpg]

[تصویر: 08092011277.jpg]

[تصویر: 08092011279.jpg]

لینک عکسای بالا در سایز اصلی ( 3000*4000 ) :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: عکاسی! - AIRKING - 2011-09-09 03:53 PM

چه خوشکله و ناز هست Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: عکاسی! - baqeri - 2011-09-09 04:18 PM

با سلام خدمت تمامی دوستان
حدود 2 ماه پیش رفته بودم الموت و دریاچه اوان و جنگل سیسنگان .عکس هاشو براتون قرار میدم امید وارم لذت ببریدKhansariha (214)
دوربین CANON 50D
لنز 18*200

RE: عکاسی! - میثم کماسایی - 2011-09-09 04:26 PM

آقای باقری خیلی خوب بود فقط اگر بتونید تجربیات سفر رو از زمانبندی و مسیر و نقاط دیدنی و ... رو مختصرا در تاپیک ایرانگردی و طبیعت گردی هم ذکر کنید خیلی خوب میشهKhansariha (8)

RE: عکاسی! - Marksman - 2011-09-10 11:50 AM

آقای باقری با تشکر از شما بابت این عکسهای زیبا فقط ای کاش اینقدر حجمش رو کم نمیکردین.در ضمن آقا ما منتظر مطالب تخصصیتون در زمینه عکاسی هستیم . راستی آقای باقری، شما نقاشی هم کار میکنین؟
اینا هم چند تا عکس قدیمی از باغ وحش کوالالامپور.حیف که بیشتر فیلم گرفتم تا عکس!
دوربین سونی هندی کم 420c:
[تصویر: DSC00813.jpg][تصویر: DSC00821.jpg][تصویر: DSC00843.jpg][تصویر: DSC00853.jpg]
نکته جالب در مورد این باغ وحش اینه که تک تک حیوونا اسپانسر دارن! یعنی هزینه های نگهداری هر حیوونی رو یکی از شرکتهای بزرگ مثل بانکها، خودروسازها و ... میده واین رو روی یه تابلو تو قسمت نگهداری حیوون می نویسن.تبلیغ از این هوشمندانه تر؟

RE: عکاسی! - baqeri - 2011-09-11 01:09 AM

ممنون از تمامی دوستانKhansariha (8)
خب راستش تعدادی از بچه ها با دیال آپ وارد میشن گفتم اوناهم ببینند.
من نه متاسفانه ولی دایی خانمم نقاش معروفی هست که سالی چندتا نمایشگاه میزنه تو ایران و خارج از کشور به نام بلور فروشانKhansariha (8)
یه پروژه تودستم دارم به محث اتمام مطالب کلیدی و مهم تو عکاسی از طبیعت رو براتون می نویسم .البته این عکسهایی که من تواین تایپیک میبینم همه حرفه ای کار می کنند و ما شاگرد اونامیشیم و واقعا عکسهای زیبا و حرفه ای تو این تایپک هست.