شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکاسی دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: عکاسی دوستان (/showthread.php?tid=379)

RE: عکاسی! - نظري - 2011-07-05 09:35 AM

(2011-07-05 09:26 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود جناب نظری.عقاب طلایی که پر گردنش سفید میباشد را هم عکسش را مرحمت مینمایید دوست عزیز.ممنون.یک توضیح هم درباره این عکس عقاب طلایی من تا به حال این گونه اش را ندیده بودم.لطف میکنید محل زندگیش را در صورت امکان بفرمایید.بسیار ممنون از لطف و عنایت جنابعالیKhansariha (8)

يه عكس ديگه ميگذارم شايد منظورتان اين باشه
ولي محل زندگي اينها رو نمي دونم ولي ميدونم كه عقابهاي طلايي تنوع زيادي داره و در نقاط مختلفي از اروپا و آفريقا و آسيا و خود ايران زندگي ميكنه و برنامه هاي مستندش هم از تلويزيون پخش شده كه اتفاقا يه كليپ از شكار اين پرنده توسط دوستان تو تاپيك كليپها هست و نشان ميده كه توانايي فوق العاده اي در بلند كردن شكارهاي سنگين و بزرگ رو دارند
[تصویر: %D8%B9%D9%82%D8%A7%D8%A8_%D8%B7%D9%84%D8...B%8C_1.jpg]

RE: عکاسی! - Saeed-AT44-Long - 2011-07-05 09:53 AM

دوربین : گوشی سونی اریکسون ساتیو
سوژه : عکس زیر Khansariha (144)

[تصویر: 33333.jpg]

لینک سایز اصلی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 44444.jpg]

لینک سایز اصلی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من هرگز شلیک نکردم Khansariha (256)

RE: عکاسی! - Saeed-AT44-Long - 2011-07-14 09:08 AM

این دسته گل رو همین الان تهیه کرده و ازش عکس گرفتم

تقدیم می کنم به دوستان گل ایررایفل

دوربین : همون گوشی ساتیو

[تصویر: 3333.jpg]

لینک عکس در سایز اصلی :

RE: عکاسی! - میثم کماسایی - 2011-07-14 11:53 AM

[تصویر: Male_Indigo_Bunting.jpg]

[تصویر: Male_Painted_Bunting_Everglades_National...lorida.jpg]

[تصویر: Northern_Cardinal.jpg]

[تصویر: Red_Crested_Cardinal_Pantanal_Brazil.jpg]

[تصویر: Malachite_Kingfisher_Lake_Nakuru_Nationa..._Kenya.jpg]

RE: عکاسی! - عبدالرحمن - 2011-07-15 10:07 PM

خب دوستان همه عکس میذارن ما هم بذاریم .ناسلامتی یه 7 / 8 سالی عکاسی داشتیم . این عکسا ماله عید امساله که رفته بودم ترکیه_انتالیا .. تو منطقه kemer

اینم عکس خودم

RE: عکاسی! - Moien.A - 2011-07-16 04:41 PM

سلام دوستان...
Canon PowerShot SX30 IS

[تصویر: IMG_1020.jpg]

RE: عکاسی! - Moien.A - 2011-07-16 06:11 PM

Canon PowerShot SX30 IS

[تصویر: IMG_1022.jpg]

RE: عکاسی! - Moien.A - 2011-07-17 11:04 AM

Canon PowerShot SX30 IS

[تصویر: IMG_1039.jpg]

لینک عکس با سایز بزرگ:

RE: عکاسی! - capitan - 2011-07-17 02:31 PM

[تصویر: ssss.jpg]

[تصویر: SSSS2.jpg]

RE: عکاسی! - civil661 - 2011-07-18 09:33 AM

[تصویر: DSC01302.jpg]
sony hx5
[تصویر: sds.jpg]

sony hx5
[تصویر: df.jpg]
[تصویر: hj.jpg]