شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکاسی دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: معرفی وعکسها (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: عکاسی دوستان (/showthread.php?tid=379)

RE: عکاسی! - royal - 2013-01-11 08:30 PM

[تصویر: 13579235631.jpg]

[تصویر: 13579235632.jpg]

RE: عکاسی! - M8SPY - 2013-01-11 09:03 PM

عکساتون فوق العاده ان
اینارم از من داشته باشید Khansariha (8)
Taken with Canon Sx40

تصویری از ماه با 35x Zoom
[attachment=740]

بدون شرح
[attachment=741]

RE: عکاسی! - gorjimahalle - 2013-01-12 09:32 AM

چای داغ توی یه شب برفی واقعا حال میده[تصویر: DSC_0614.jpg]

RE: عکاسی! - M8SPY - 2013-01-12 09:46 PM

سوژش خوب بود اما موقعیت بد بود. در حال حرکت تو ماشین با حدود 20ایکس زوم ...
Taken with canon SX 40
[تصویر: jade.jpg]
[attachment=743]

RE: عکاسی! - daneshyar - 2013-01-12 11:35 PM

دوستان شرمنده یه سوال
من قصد خرید یه دوربین دیجیتال لنز خور در حد یک میلیون رو دارم.
کارم عکاسی نیست و فقط میخوام به جای این که یه دوربین دیجیتال معمولی بگیرم یه دوربین حرفه ای یا نیمه حرفه ای بگیرم که اگه بعدا خواستم حرفه ایم بشم دستم باز باشه.
کیفیت عکسش برام مهمه میخوام فیلمبرداری هم داشته باشه.
قیمت هم هرچی پایین تر بهتر.
بیشتر دنبال کنان و نیکون هستم.
ممنون میشم پاسخ بدید
با تشکر

RE: عکاسی! - bycal - 2013-01-12 11:45 PM

[تصویر: chaye.jpg]

RE: عکاسی! - M8SPY - 2013-01-13 12:05 AM

(2013-01-12 11:35 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شرمنده یه سوال
من قصد خرید یه دوربین دیجیتال لنز خور در حد یک میلیون رو دارم.
کارم عکاسی نیست و فقط میخوام به جای این که یه دوربین دیجیتال معمولی بگیرم یه دوربین حرفه ای یا نیمه حرفه ای بگیرم که اگه بعدا خواستم حرفه ایم بشم دستم باز باشه.
کیفیت عکسش برام مهمه میخوام فیلمبرداری هم داشته باشه.
قیمت هم هرچی پایین تر بهتر.
بیشتر دنبال کنان و نیکون هستم.
ممنون میشم پاسخ بدید
با تشکر

سلام
البته فکر کنم تو انجمن های تخصصی عکاسی بپرسید جواب بهتری بگیرید اما من حدوداً یک هفته در مورد دوربین های مختلف تحقیق کردم و بعد از دیدن کلی review و sample photo و زیرو رو کردن انجمن های عکاسی و سایت های خارجی و یوتوب و ..، با توجه به بودجه ام بلآخره یک دوربین شبه SLR (نمیه حرفه ای) Canon مدل 12Megapixel - Powershot SX40 که جزو دوربین های Super زوم Canon دسته میشه خریداری کردم. والا ازش انتظار ندارم عکس هایی به کیفیت و وضوح دوربین های SLR بهم بده اما خب در نوع خودش چیز خوبیه. من حدود 3 هفته پیش به همراه یک اس دی کارد 8 گیگ، یکو دیویستو پنجاه خریدمش. با وضع فعلی بازار و بودجه ای که دارید خرید دوربین SLR و اون چیزی که شما مد نظرتون هست که قابلیت نصب جداگانه لنز داشته باشه، چندان امکان پذیر نیست. البته Canon یک مدلی داره به اسم D1100 که فکر میکنم حول و حوش 1400 باشه و البته توی SLR ها ابتدایی ترین نوعش هست. پیشنهاد من همین SX40 هستش. البته نه به دلیل اینکه خودم این دوربین رو دارم. چراکه خیلی تحقیق کردم و بدون هیچ تعصبی این موضوع رو خدمتتون عرض میکنم. حقیقتش خودم اولش میخواستم سونی بگیرم. دقیقاً با همین قیمت میشه یک سونی 18 مگاپیکسلی با امکانات آن چنانی (جی پی اس و وای فای و فلان و بیسار) خرید، اما طبعاً کیفیت Canon رو ندارند. در کل پارامتر های زیادی در میان هست. زیاد به مواری مثل مگاپیکسل و این ها توجه نکنید. چندتا از عکس هایی که با این دوربین گرفتم رو هم می تونید توی صفحات قبلی ببینید...
مورد دیگه اینکه زوم این دوربین فوق العاده اس. 35X Optical Zoom !!! فیلم برداری قابل قبول و راضی کننده ای هم داره. فیلم برداری با کیفیت Full HD با محدودیت هر بار فیلم برداری 30 دقیقه ای...
ضمناً در ایزو های بالا این دوربین نویز بسیار کم و قابل قبولی داره و یکی از اصلی ترین مواردی که باعث برتریش نسبت به یه برندی مثل سونی میشه همینه :)
هرآنچه نیاز بود رو گفتم. ان شاالله که یک دوربین خوب می خرید و از عکاسی باهاش لذت می برید

RE: عکاسی! - shomalirika - 2013-01-13 12:17 AM

[تصویر: 13580235721.jpg]

یاد مرغ عشق افتادم و عشق بازیشون....

RE: عکاسی! - airgunner - 2013-01-13 12:19 AM

سلام دوستان منم امروز این دو تا پرنده رو شکار کردم با h50
راستی آقای دانشیار یه سر به این دوتا لینک بزنین خیلی خوبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه توکای سیاه گنده که امروز بعد از ظهر شکار شد
[تصویر: 13580228611.jpg]
حیف که تفنگ ندارم فعلا خیلی بزرگ بود
[تصویر: 13580228612.jpg]
بدون زوم
[تصویر: 13580228623.jpg]
اینم فکر کنم سینه سرخ باشه
[تصویر: 13580228624.jpg]

RE: عکاسی! - اشکان - 2013-01-13 01:00 AM

سلام وارادت فراوانKhansariha (8)
کاکلی
[تصویر: 13580261531.jpg]