شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
وایرخ 57 یا رنجر 150 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: وایرخ 57 یا رنجر 150 (/showthread.php?tid=365)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: وایرخ 57 یا رنجر 150 - maxmahyar - 2017-06-02 02:34 PM

سلام. دوستان بنده وایرخ۵۷ رو از حالت مسلح خارج کردم یا اصطلاحا خنثی کردم. متاسفانه دیگه مسلح نمیشه. کسی از دوستان آشنایی داره راهنمایی کنه؟

RE: وایرخ 57 یا رنجر 150 - tinger - 2017-06-02 03:33 PM

(2017-06-02 02:34 PM)maxmahyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان بنده وایرخ۵۷ رو از حالت مسلح خارج کردم یا اصطلاحا خنثی کردم. متاسفانه دیگه مسلح نمیشه. کسی از دوستان آشنایی داره راهنمایی کنه؟

اولین کار اینه که بازش کنی. ببین موقع که میخوای مسلح کنی ماشه تکون میخوره یانه اگرتکون نخوره احتمال شکستن ناخونک ماشه هست.

RE: وایرخ 57 یا رنجر 150 - maxmahyar - 2017-06-02 11:46 PM

.اون تیکه فلزی که در قسمت قبل از ماشه هست و یک فنر پشتشه به خودی خود عقب نمیره و باید با اچار فشارش داد تا درگیر بشه.