شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2013-03-11 10:19 PM

سلام دكتر حنان Khansariha (8)
رسيدن بخير برار صفا باوردي خوش بمويي تاپيك روشنا گودي
آقا ده الآن سربازي آنقدر مرخصي كما بو داره كي هر شش ماه تاپيك سر زني!
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2013-03-12 12:12 AM

(2013-03-11 10:19 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دكتر حنان Khansariha (8)
رسيدن بخير برار صفا باوردي خوش بمويي تاپيك روشنا گودي
آقا ده الآن سربازي آنقدر مرخصي كما بو داره كي هر شش ماه تاپيك سر زني!
Khansariha (256)

سلام آقا بهروز. خیلی مخلصیم آبرر... Khansariha (48)

آها دِه آقا بهروز جان، تو آقای منی هم مرخصی کما بوسته، هم ایته بیمارستان دورون جایی که ئیسم کار کونم، هنه کی خیلی وقت نکونم سر بزنم... Khansariha (226)

امان اویه ئیسیمی، امی دیل سایت خوجیر زاکانه پهلو ئیسه... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2013-03-12 05:13 PM

سلام حنان جان رسیدن بخیر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
انشالله که خوبی و بهت خوش میگذره .
خوشحال شدم وقتی پست تورو دیدم .

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2013-03-12 05:51 PM

سلام بر آقا حنان گل.
دلمون برات تنگ شده بود برادر.
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2013-03-12 10:40 PM

(2013-03-12 05:13 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حنان جان رسیدن بخیر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
انشالله که خوبی و بهت خوش میگذره .
خوشحال شدم وقتی پست تورو دیدم .

سلام آقای فلکیان عزیز... امیدوارم حال شما هم خوب خوب باشه... Khansariha (8)
من هم خیلی خوشحالم که یه چند روزی فرصت دارم که بیام تو سایت و دلم وا شه... Khansariha (219)
(2013-03-12 05:51 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر آقا حنان گل.
دلمون برات تنگ شده بود برادر.
Khansariha (48)

سلام امین جان... Khansariha (8)Khansariha (8)
من هم خیلی دلم برای بچه های سایت مخصوصا "گیلان زاکان" تنگ شده بود و خوشحالم که دوباره برگشتم.... Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2013-03-13 03:35 PM

زاکؤن خدا به داد امو برسه مو ندؤنم ای آبهروز چی چاکودره!! ای جور که معلومه پروژه خطرناکی دانه!Khansariha (219) آبهروز او پیچ و بست و رابط چی واسی هییتی؟Khansariha (214)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2013-03-13 03:44 PM

سلام دكتر جان Khansariha (8)
خيلي ارادت دانيم
پروژه در حال ساخته تا يكي دو روز ده تاپيك وسايل و ابزار آلات مين پيدا بونKhansariha (214)
همه از فكر فنري در بمون و فارغ التحصيل ببون امو نتونيم به فنري خيانت بونيم و بنيم كنار خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2013-03-13 03:56 PM

پس بنیشیم بینیم چی درآنه! تنم می مونسونی برار جیر بشی جور بای هنده رسنی به فنری!Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2013-03-14 11:32 PM

(2013-03-13 03:56 PM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس بنیشیم بینیم چی درآنه! تنم می مونسونی برار جیر بشی جور بای هنده رسنی به فنری!Khansariha (8)

دكتر جون پروژه تمونا بو تونيد نمره هديد Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2013-03-15 12:42 AM

(2013-03-14 11:32 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

آقا بهروز جان، ان چی ئیسه؟! تلمبیه یا گیره؟!!! Khansariha (399) Khansariha (214)