شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-02-05 07:12 PM

با سلام خدمت جاقالان گیلک و شما دوست گرامی MohammadER
عرضم به حضور شما که این دو جایی که دوست عزیز ما FALAKIAN فرمودن فکر نکنم حتی بشه تفنگ رو آشکار کرد
اگه اشکال نداره من جای راهتری رو سراغ دارمKhansariha (256)
خیابون لاهیجان تا جانبازان ، بعد فلسطین بین اون سنگ بری و جایگاه سوخت رو تیر برق های اتوبان همیشه 200 تا 500 کبوتر نشسته معمولاً ساعت 2 بد از ظهر تا غروب آفتاب بهترین زمان برای شکار اوناست . ( من خودم ساعت 2 تا 4 میرم و همیشه دست پر میام ).
امی گیلان جاقالانا قوربان Khansariha (48)
علی مدد ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rezamohammadi - 2013-02-05 11:46 PM

سلام دوستان گل گیلک
من رضا هستم ، بچه تهرانم ، ساکن کرج ، یه ویلا سمت املش رودسر داریم که هر از گاهی میام اونطرفا واسه شکار ، بادی یه 470TH و یه رنجر125TH و یه کرال مگنوم دارم ، رنجر رو تازه خریدم و حتی تستش نکردم و باید تیون بشه البته فنرشم باید عوض کنم با فنر 350 ، فک کنم تا آخر هفته ردیف بشه و بیام انطرفا ، خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم و اگه مایل باشین یه شکار با هم بریم Khansariha (214)
ارادتمند

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-02-06 11:17 AM

رضا جان خدمت شما برادر عزیز سلام عرض می کنم
من از بچه های رشت هستم ، اگه به ما افتخار بدین خوش حال می شم ، الحمدالله چیزی که تو گیلان فراوونه شکاره در هر حال ما در خدمتیم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rezamohammadi - 2013-02-07 03:46 AM

(2013-02-06 11:17 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان خدمت شما برادر عزیز سلام عرض می کنم
من از بچه های رشت هستم ، اگه به ما افتخار بدین خوش حال می شم ، الحمدالله چیزی که تو گیلان فراوونه شکاره در هر حال ما در خدمتیم.

sageb جان ممنونم ازت ، متاسفانه نشد که بشه این هفته بتونم بیام شمال ، اما هروقت اومدم قبلش خبرت میکنم که همدیگه رو ببینیم و اگه شد چند تا کفتر هم بزنیم .
ارادتمندم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2013-02-07 10:02 AM

راحت ترین جا واسه شکار کفتر ، سوله گندم هست

جاده رشت تهران بعد از پلیس راه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2013-02-07 11:31 AM

کردبا شکار گاه منو لو دادی چرا؟؟خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2013-02-07 01:26 PM

اه شما هم اونجا میری شکار ؟ خخخخخخ

خدایی آدم دلش نمیاد کفتر های داخل شهر رو بخوره ، وقتی تصور می کنی که از آب زرجوب می خورن! خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-02-07 01:30 PM

دوستان گرامی معراج و Cordoba عزیز ٰ اگه وقت کردین یه سری به سیا درویشان که طرفای هندهخاله ایناست بزنید به شما قول صد در صد می دم که دست خالی بر نمی گردین بیشترین پرنده های اونجا ( تورینگ . سیتی . چنگر . خودکا . مرغابی هست البته قو هم داره ولی من دلم نمیاد بزنم )
مخلص همتون در بست Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2013-02-09 07:59 PM

آقا وظعیت دانشگاه ها چطوره ؟ بعد 22 بهمن دایره یا تا آخر هفته تعطیل؟خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - tiktaks - 2013-02-09 08:22 PM

واقعا شما ها دانشگاه میخواید برید. من که اگه خدا بخواد دو هفته دیگه میرم یه سر میزنم بعدش بعده عید میرم.دانشجو که نباید بره سر کلاس