شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - stalker - 2012-11-15 05:22 PM

(2012-11-15 04:29 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا نگو قرقاوول.معتاد شکارش شدم.جا بلدم بالای 30 40 تا داره.دسته های 4 یا 5 تاییشونو دیدن و منهدم کردن یکیشون با بادی خییییلییییییییییییییییی حال میدههههههه.اما هرچی باشه در حال انقراضن.دیگه نباید برمKhansariha (8)

پس یه سر باید سمت گیلان هم بیام

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-16 10:44 PM

سلام گیلانیهتی عزیز.امروز بالاخره محیط زیست مارو گرفت

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-17 01:52 AM

عاقا امروز رفتم واسه شکار سار تو زمین های کشاورزی روبه روی محلمون ( شیرکوه ، یکه دار ) که اونجا چیزی نصیبمون نشد! البته سار خیلی زیاد بود ها ولی زیاد نموندم و گاز رو گرفتم به سمت بجار ها ...Khansariha (399)

حالا چرا :

درست اون سمت دره 3 گله گوسفند داشتن چرا می کردن که یهو یه چیزی از وسطشون از تو لم ها در اومد ! اول فک کردم شغاله بعد که سگ ها بهش نزدیک شدن دیدم هم اندازه بلکه از سگ ها هم بزرگتره !! دوباره فک کردم خوکه تا اینکه اومدن پایین دره ( لحظه به لحظه به من نزدیک تر میشدن )
دیدم خوک مورد نظر بعد از یک ایست کوتاه به سمت سگ ها( 5 عدد بی خاصیت ، خاک بر سر) یه حمله کوچیک کرد از صداش که خیلی هم دور بود فهمیدم پسر عموی سگ ها روبه رومه! درست که نگاه کردم دیدم بعله یک عدد کل گرگ 400-300 متری بنده قرار داره ...
از اونجایی که بعد از 10 دقیقه فرار وقتی به نزدیک رودخونه رسید یه نهیبی به سگ ها کرد احتمال دادم که انقریب از پشتیبانی گله برخوردار میشه!!
اندکی فک کردم دیدم مهمات مناسب برای درگیری حتی با یک گرگ رو هم ندارم چه برسه به یه گله ، پس الفرار ......Khansariha (48)
( اگه تیربار pk هم داشتم اونجا نمیموندم،ولی شما فک کنید چون فقط تک لول و فشنگ نمره 4 داشتم زدم به چاک! خخخخخخKhansariha (214) )
پریدم تو ماشین و منتظر موندم ببینم سگ های بی عرضه با گرگه چه می کنند که دیدم گرگ رو تو بوته های لب رودخونه گم کردن ! البته احتمال زیاد گله گرگ نزدیک بودن که سگ ها دیگه دنبال گرگه نرفتن !!!
دیگه تو اون منطقه موندن خطر داشت ، پس راهی بجار های رستم آباد شدم و به اتفاق یکی از بچه ها که بعدا ملحق شد یه حال اساسی به سار های اونجا دادیم .Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-11-17 01:51 PM

(2012-11-16 10:44 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب معراج الان باید چی کار کنیم؟ بخندیم؟ گریه کنیم؟گاهی گریه؟گاهی خنده؟آخه این چه کاریه؟Khansariha (219) اه ببخشید انگار قاطی شد. حالا برای چی گرفتن رفیق؟ دردسری که نشد برات؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-17 03:37 PM

(2012-11-17 01:51 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 10:44 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب معراج الان باید چی کار کنیم؟ بخندیم؟ گریه کنیم؟گاهی گریه؟گاهی خنده؟آخه این چه کاریه؟Khansariha (219) اه ببخشید انگار قاطی شد. حالا برای چی گرفتن رفیق؟ دردسری که نشد برات؟Khansariha (8)

شاهکار آقا معراج Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-11-17 03:44 PM

اوه اوه... عجب!! تازه شانس بارده وله کودن تینسن گیر بدئن.مو صد بار شمره نوتم ای تورنگ وابدین؟ آخر یه بلایی خودتؤن سر آوئنین.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-17 03:49 PM

دیگه قلط کنم برم .... .همون کلاغ و میزنیم Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-11-17 06:02 PM

ما هم نفهمیدیم باید گریه کنیم یا خنده خخخخخخخ
ولی با نوشتت تو اون تاپیک خیلی خندیدم باحال تعریف کردی Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-17 06:55 PM

جالبیش اینجاست که همون اقا 5 سال پیش منو با 1 تک لول بی مجوز و یک قرقاوول دستگیر کرد.انقدر پارتی بازی کردیم تا ماست مالی شد و به خیر گذشت.دیروز منو دید شناخت و گفت چند سال پیشم بهت ارفاق کرده بودم ولی باز .... Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-11-17 06:59 PM

زاکان سلامKhansariha (8)
شیمی خدمت خیلی ارادت دارم
ولا با آ داستاناسراییهایی کی یه سری جدیدآ ایجاد بگودید و همه جا صحبت و غلو های بی مورد از دقت وقدرت تفنگ بادی های جدید وپی سی پی کونید(البته خوشبختانه در امی تاپیک ننا)اینقدر حساسیت ایجاد ببوسته کی فکر کونم چند وقت دیگر اسلحه شکاری همراه بداری ترا کار نارید ولی اگه هرنوع بادی بداری طرف فقط برای حس تنوع طلبی و حد اقل دیدن یه مدل جدید اون تی جلویا بگیره ! و اگه دلیلی هم پیدا بکنه اونا ضبط بکنه !
من شخصآ همیشه از تفنگ هایی که ظاهر غیر معمول یا قنداق مواد مصنوعی خصوصآ شکلهای خاص داشتید حذر گودیم ولی در دل خودما نصیحت گودیم کی آدم کهنه گرا و نوستالژیکی ایسم ولی الآن با مسایلی که دی یندرم حس کنم کی زیاد بیراه فکر نگودیم
مرا یاده مدتها قبل چند بار با داشتن دیانا 50 حتی با رعایت کلیه اصول حمل سلاح بیدلیل کلی سوال جواب پس بداییم تا اثبات بکنیم کی تفنگ بادیه و همه آ مشکلاتم ناشی از عدم داشتن قانونی ثابت و مدون در مورد تفنگ بادی ایسه واز قدیم هم بگفتید : قانون غلط از بی قانونی بهتره و فعلآ مشکل تفنگ بادی بی قانونیه!
انشالا یه روز ببه که برای تفنگ بادی هم قانون کامل و تعرف شده ای مثل تفنگهای شکاری بنویسید تا ده از هر نظر خیال همه راحت ببه
شیمی قربانKhansariha (256)