شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-11-11 12:28 PM

هنوج همؤن هنوز در گیلکی اصیل. مازیار زودتر بشو یته تفنگ هگیر.واردات 72 قلم جنس ممنوع بؤدن.تفنگ بادی ام اوشؤن مئن دره... تا یه مدت دیگه یته چینی به وا 1 میلیون پول هدی!!Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-11-11 12:36 PM

Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)
ای مملکت مئن باید با سرعت نور تصمیم گیری بونیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-11-13 08:28 PM

سلام زاکانKhansariha (48)
خوجیر ایسیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
پول نرید مره فدید ایته مارادور بهینم Khansariha (219)خخخخخخخخخ
تاپیک به جورKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-11-14 09:18 PM

Khansariha (256)با سلام خدمت همسایه های عزیز .
گفتیم هم عرض ادب و سلام کنیم . هم تاپیک بکشیم بالا.
حسین جان جیب ما هم مثل شماست !!!!! واگر نه قابل تو رو نداشت !!! اقا مازیار ما حال احوالش چطوره ؟ اخر تفنگ پیدا نکردی ؟ بابا تو با این وسواسی چطور میخوای زن بیگیری؟
یه سئوال از برو بچه های رشت بپرسم :
چرا اینقدر تو شهر رشت کبوتر زیاده ؟ طرف های لبه اب . وسبزه میدان . !!!! امروز صبح رشت بودم رو سیم های برق طرف لبه اب جایی خالی وجود نداشت . ( بعد میدان جانبازان نمیدونم لبه ابه یا صیقلان )
دست اخر یه یادی هم از اقا حنان بکنیم . انشاالله هر جا هست سالم و سرحال باشه .
جسارت منو ببخشید تو ی تاپیک شما بی اجازه میایم .

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-11-14 09:58 PM

(2012-11-14 09:18 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)با سلام خدمت همسایه های عزیز .
گفتیم هم عرض ادب و سلام کنیم . هم تاپیک بکشیم بالا.
حسین جان جیب ما هم مثل شماست !!!!! واگر نه قابل تو رو نداشت !!! اقا مازیار ما حال احوالش چطوره ؟ اخر تفنگ پیدا نکردی ؟ بابا تو با این وسواسی چطور میخوای زن بیگیری؟
یه سئوال از برو بچه های رشت بپرسم :
چرا اینقدر تو شهر رشت کبوتر زیاده ؟ طرف های لبه اب . وسبزه میدان . !!!! امروز صبح رشت بودم رو سیم های برق طرف لبه اب جایی خالی وجود نداشت . ( بعد میدان جانبازان نمیدونم لبه ابه یا صیقلان )
دست اخر یه یادی هم از اقا حنان بکنیم . انشاالله هر جا هست سالم و سرحال باشه .
جسارت منو ببخشید تو ی تاپیک شما بی اجازه میایم .

آقا فلکیان شما و بقیه بچه های مازندران تاج سر مایی وهمینکه میاین احوال مارو میپرسی یه صفایی میکنیم چه رسد به اینکه بیای حال کبوترای مرکز استان رو هم جویا بشی! خخخخخKhansariha (103)
تاپیک مون برو بچ یکمی کم پیدا هستند داره خاک میخوره انشالا دوباره با یاری بچه ها به اوج میرسیمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-14 09:59 PM

سلام Khansariha (8)

تعجبی نداره زیاد باشن : تو شهر که هیچ کس جرات شکارشون رو نداره + هر روز صبح مغازه دارها بهشون دون میدن ....

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-11-14 11:30 PM

[/quote]

آقا فلکیان شما و بقیه بچه های مازندران تاج سر مایی وهمینکه میاین احوال مارو میپرسی یه صفایی میکنیم چه رسد به اینکه بیای حال کبوترای مرکز استان رو هم جویا بشی! خخخخخKhansariha (103)
تاپیک مون برو بچ یکمی کم پیدا هستند داره خاک میخوره انشالا دوباره با یاری بچه ها به اوج میرسیمKhansariha (256)
[/quote]

سلام دوست خوبه من.اقا بهروز ممنون از ابراز لطفت . والا درسته که رامسر جزء مازندران . ولی خوب اینور برای ما خیلی نزدیکتره من تو این هفته دو بار امدم رشت. ولی اخرین بار که ساری رفتم یادم نیست . دو سال میشه که نرفتم. !!!!
نه این که فکر کنی بخاطر کبوترهاش میایم کار پیش میاد. خخخخخخخ.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-15 01:05 PM

سلام دوستان

آره حامد جان درست میگه،برا منم که تو رشت بودم خیلی جای تعجب داشت این همه کبوتر و تیکا (البته تو مازندران میگن سیو تیکا ) که خیلی راحت روی زمین و روی سیم برق ها میشینن ....

باز مخصوصا پشت دانشگاه گیلان..... وااااااااااااای خدای من. چون پشت دانشگاه یه استخر بزرگ پرورش ماهی داره انواع و اقسام پرنده اونجا هست به وفور!! یعنی من این اردک و غاز رو میدیدمو حرص میخوردم!!! وجدان درد میگرفتم که چرا تفنگ ندارم! میخواستم یه طرح بدم مجلس که بزارن دانشجو ها با سلاح شکاری بیان دانشگاه! خخخخخخ ولی حیف که درسمون تموم شدو برگشتیم....
اگه دوستان میخوان توی رشت برن شکار الانا وقتشه که برن اونجا.مطمئن باشید دست خالی بر نمیگردید.

واقعا زیبا و لذت بخش بود. یادش بخیر

اینم یه عکس زیبا از قلعه رودخان :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - stalker - 2012-11-15 02:09 PM

دوستان گیلانی اونجا قرقاول هست؟مرغابی چی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-15 04:29 PM

اقا نگو قرقاوول.معتاد شکارش شدم.جا بلدم بالای 30 40 تا داره.دسته های 4 یا 5 تاییشونو دیدن و منهدم کردن یکیشون با بادی خییییلییییییییییییییییی حال میدههههههه.اما هرچی باشه در حال انقراضن.دیگه نباید برمKhansariha (8)