شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-02 07:35 PM

خدایی کوپون امسالم تموم شد.سالی یکی.رفت تا سال دیگه.ولی با بادی خیلی لذت داره.امین جان با هاتسان زدم.برات پ خ کردم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-11-02 07:38 PM

(2012-11-02 07:35 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایی کوپون امسالم تموم شد.سالی یکی.رفت تا سال دیگه.ولی با بادی خیلی لذت داره.امین جان با هاتسان زدم.برات پ خ کردم

منم میخوام... منم میخوام... منم مییییییییخوااااااااااام............. Khansariha (399) Khansariha (214)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-02 10:40 PM

سلام دوستان

اینجا توی این تاپیک نمیشه عکس گذاشت؟؟!!
هیچ عکسی نمیشه گذاشت یا اینکه عکس شکار نمیشه گذاشت؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-02 10:53 PM

اقا مهدی میشه گذاشت ولی نه عکس هر شکاری....

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-02 10:54 PM

(2012-11-02 10:40 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

اینجا توی این تاپیک نمیشه عکس گذاشت؟؟!!
هیچ عکسی نمیشه گذاشت یا اینکه عکس شکار نمیشه گذاشت؟؟

Khansariha (256)

هر عکسی که دل تنگت می خواهد بگذار .... خخخخخ

فقط مغایر با قوانین نباشهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-02 10:59 PM

والا من قوانین تاپیک "شکار و تیراندازی" رو میدونم،اینجا رو نمیدونم قانونش چیه.
بخاطر این میپرسم چون چند بار عکس گذاشتم اینجا، گفتم نکنه نباید عکسی گذاشت و من خبر ندارم....!

اگه قانون و اصول خاصی داره این تاپیک بگید تا یوقت مشکلی پیش نیاد.
مرسی

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-11-02 11:06 PM

هی ی ی ی
جوانی ی ی ی و هزارویک راه ه ه .....
خخخخخ
آخر منم از راه بدر میشم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gorjimahalle - 2012-11-02 11:22 PM

سلام به عزیزان گیلانی.عیدتون مبارک مخلصیم شدید.اقا محمد رضای عزیز اون عکس جی جاق هست که گذاشتی از خانواده زاغی هستش فکر نکنم خوردنی باشه داداش.بازم دقیق نمیدونمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-11-02 11:38 PM

سلام سید جان
تی عید هم مبارک
برار اونم ایجور کلاچه فقط اون رنگ فرق کونه
البته مثل کشکرک مردم آزار نیهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-03 12:05 AM

(2012-11-02 11:22 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به عزیزان گیلانی.عیدتون مبارک مخلصیم شدید.اقا محمد رضای عزیز اون عکس جی جاق هست که گذاشتی از خانواده زاغی هستش فکر نکنم خوردنی باشه داداش.بازم دقیق نمیدونمKhansariha (8)

سلام سید جان ، بله درسته بهش جی جاق میگن .

قدیما بچه ها شکارش می کردن و میل می کردن ... اولین بار بود که شکارش کردم و به لطف آقا معراج متوجه شدم حرامه و از خانواده زاغی