شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-11-01 11:35 PM

(2012-11-01 11:20 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اجالتا بچه های استان همسایه رو مخلصیم(از خوزستان تا گیلان راهی نیست مگه نه؟Khansariha (226))
آقای فلکیان چطوری برادر چه خبر دوربینو چکار کردی؟همون گامو رو بستی؟اگه بخوای دوربین خوب برای گروپ برداری سر فرصت به مسیح یا علی اقا خالزن بگو دم دستشون هست Khansariha (8)

حبیب جان سلام . اینجا تاپیک بچه های همسایه است . ما جهت عرض ادب میایم اینجا. بچه های گیلانی شرمنده!!!!
اره حبیب جان همان گامو جواب میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-01 11:58 PM

اینم از می طلا

[تصویر: 45e24b5f22ca.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-11-02 01:39 AM

(2012-11-01 11:58 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم از می طلا

[تصویر: 45e24b5f22ca.jpg]
بههههههههههههههههههههههههههه چه خوشگلی زای ایسد خخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)

آقا ایشون نگهداری جریمه ندانه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-11-02 02:38 AM

شیمی چشمان زیبا بینه Khansariha (8)

نه ، رینگ نک مشکل نره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-11-02 11:38 AM

به به ،،چه پرنده های زیبایی

دوستان عزیز گیلانی عید غدیر مبارک. Khansariha (8)

توی این روزهای عزیز و پاک آرزوی بهترینها رو برای شما و خانواده های محترمتون دارم.....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-11-02 12:39 PM

زاکان سلامKhansariha (8)
منم عید غدیرا شمرا تبریک گمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شیمی قربانKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-11-02 02:37 PM

سلامی گرم درم خدمت دوستان عزیزم... Khansariha (8)

آقا مو از فردا خیلی وقت نئرم که سر بزنم... زاکون امی جا خالی بوئنین.... Khansariha (226)

امی طرف که هوا آفتابی هیسه... Khansariha (219)

عید عزیزون هم مبارک ببون، ایشله که صد سال دیگر هم ای روزه بئنید............ Khansariha (48)

قربان شمو، حنان، از بهشت املش... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-11-02 06:57 PM

سلام به همگی.عیدتون مبارک.اقا امروز رفتم شکار ترکوندم.بعد 1 سال یه ق... نر زدم ترکید بنده خدا.هیف عکس نمیشه گذاشت.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-11-02 07:16 PM

جون من؟باچی زدی عزیز؟
عکس رو بالینک بزار روی یه کلمه مثلا حرف "س" کلمه عکس.
اشکالی نداره.
یا برام پخ کن.خیلی مشتاق شدم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-11-02 07:31 PM

(2012-11-02 06:57 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی.عیدتون مبارک.اقا امروز رفتم شکار ترکوندم.بعد 1 سال یه ق... نر زدم ترکید بنده خدا.هیف عکس نمیشه گذاشت.

معراج جان؟ تو هم برر؟!!!!!!!!!!!!!!!! Khansariha (214)