شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-24 09:47 AM

(2012-10-24 09:36 AM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.اقایون من فردا دارم میرم تهران(فردوسی).چنانچه کسی از دوستان چیزی نیاز داره تا امشب ساعت 7.30 پ خ بده و جنس مورد نظر + شماره تلفنشو بده که براش تهیه کنمKhansariha (8)

سلام معراج جان.
داداش من یه قوطی ts 22 ویه قوطی promagnum درست وحسابی میخوام دادا.
هردوهم 5.5 باشن.اگر زحمتی نیست این 2 قوطی رو برام بخر.خیلی آقایی.
شماره موبایلم روهم که توپخ داده بودم داریش.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2012-10-24 11:58 AM

(2012-10-23 11:13 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-23 10:59 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-21 12:21 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاقالان ببخشید کی سر نزنم.
خیلی گرفتارم.
از ای طرف می لپ تاپ مشکل پیدا بوکوده دره.
از طرف دیگه دانشگاه درم.
از طرف دیگه ایته پروژه ساخت هواپیما.
از طرف دیگه گواهینامه فیگیته درم.
و...
Khansariha (256)
برا تو که شی شیمی آموزشگاه مئنی تی گوواهینامه جابجایه کی بره :)))))Khansariha (48)

چی گی برابر من خودم مقدماتیه الان باردوم قبول ببستم.
اصلا سرهنگی که امتحان گیره وانلنه کسی بیه سرجلسه امتحان.

امین تو ده چرا اخه برا Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-24 12:11 PM

Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2012-10-24 01:56 PM

زکان اطراف شهر ننیدی کویه تنیم کفتر پیدا بوکونیم هر چی کفتر دریم دقیقا وسط شهره معنی پرواز کونیدی مثل پارک شهر سبزه میدان و روبارتان و لب آب و....
اطراف هر تا شهر بوبوسته عیب نره امان شیمی
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-24 02:40 PM

والله دامون جان امو لاجؤن مئن ایشونه گوتیم کوهی کوتر یا جنگلی کوتر. یه جورشم دبو اوشون گوتن کوتر بقایی (یعنی کبوتر بقعه ای!!) ،ایشونی که حرمون دور چرخ زئنن. ولی او جور وحشی ش امی طرف زیاد در کار نبو بعض موقع گذری تینسی بینی.مو سو چار دفعه بیشتر ندئم. کلا ایجور کوتر گیلون مئن زیاد در کار نیه.ولی قمری بیشتر پیدا بونه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-24 02:57 PM

(2012-10-24 01:56 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زکان اطراف شهر ننیدی کویه تنیم کفتر پیدا بوکونیم هر چی کفتر دریم دقیقا وسط شهره معنی پرواز کونیدی مثل پارک شهر سبزه میدان و روبارتان و لب آب و....
اطراف هر تا شهر بوبوسته عیب نره امان شیمی
Khansariha (48)
اقا دامون سلام
اشان کی شما فرمایید کبوتر مسجدی و یاکریم ایسید اشان زئنم لطفی ناره! کبوتر جنگلی یا قمری ان پشت حناییه و ان سینه هم خاکیه نرش هم تیره تره
معمولا هم باید اشان ردا پیدا بکونی تا بهشان برسی عمومآهم دم صبح سپیده جرگه ای حرکت کونید و از دور هم راحت از کبوتر معمولی تشخیص داده به چون با حرکت ضربه ای(شلاقی) بال زنید و عمومآ در دشتی هایی که چند نوع علف وحشی با دانه های ریزی مثل ارزن و سیاهدانه آورید پیدا بید البته الآن اجور دشت های که شنزار ببه خیلی کمه ودر خارج شهر انزلی به سمت رضوانشهر چند جا ناها که من گذری مواردی یا بیده بوم وچون بلند پروازید حوزه وسیعی یا باید گردستن ولی ناها
عاقبت جوینده یابنده بود ولذت شکارم همینه زدن کبوتر مسجدی زمانی که حیوان از همه جا بیخبر روی لبه ناودان نیشته لطفی نداره و یاکریمی که یکمی کمین بکنی تانی با ایتا شیرجه اون حیوان بگیری!
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-24 07:19 PM

امان خودایی ایتا شکارگاه باحال نریم Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2012-10-24 11:39 PM

(2012-10-24 02:40 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والله دامون جان امو لاجؤن مئن ایشونه گوتیم کوهی کوتر یا جنگلی کوتر. یه جورشم دبو اوشون گوتن کوتر بقایی (یعنی کبوتر بقعه ای!!) ،ایشونی که حرمون دور چرخ زئنن. ولی او جور وحشی ش امی طرف زیاد در کار نبو بعض موقع گذری تینسی بینی.مو سو چار دفعه بیشتر ندئم. کلا ایجور کوتر گیلون مئن زیاد در کار نیه.ولی قمری بیشتر پیدا بونه.Khansariha (8)
تی نوکرم مهدی جان بلامیسر دنم امی اطراف اجور کفتر ننه متاسفانه چه بوکونیم امی دیل بترکسته ایته شکار خوب نزییم Khansariha (367)
(2012-10-24 02:57 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-24 01:56 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا دامون سلام
اشان کی شما فرمایید کبوتر مسجدی و یاکریم ایسید اشان زئنم لطفی ناره! کبوتر جنگلی یا قمری ان پشت حناییه و ان سینه هم خاکیه نرش هم تیره تره
معمولا هم باید اشان ردا پیدا بکونی تا بهشان برسی عمومآهم دم صبح سپیده جرگه ای حرکت کونید و از دور هم راحت از کبوتر معمولی تشخیص داده به چون با حرکت ضربه ای(شلاقی) بال زنید و عمومآ در دشتی هایی که چند نوع علف وحشی با دانه های ریزی مثل ارزن و سیاهدانه آورید پیدا بید البته الآن اجور دشت های که شنزار ببه خیلی کمه ودر خارج شهر انزلی به سمت رضوانشهر چند جا ناها که من گذری مواردی یا بیده بوم وچون بلند پروازید حوزه وسیعی یا باید گردستن ولی ناها
عاقبت جوینده یابنده بود ولذت شکارم همینه زدن کبوتر مسجدی زمانی که حیوان از همه جا بیخبر روی لبه ناودان نیشته لطفی نداره و یاکریمی که یکمی کمین بکنی تانی با ایتا شیرجه اون حیوان بگیری!
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
مخلصم آبای
دنم او کبوتر جنگلیان کی امی طرف اصلا نیسییدی متاسفانه تنهاجایی کی من ببیشنوستم اورا دره سمت دیلمان و رودبار بو
ا کبوتران مسجدی یا چاهیه ام امان به تعداد اگر تودیم بیجیر ایته فوسونجانه واتاوار ایه :)
ولی مشکل انه که نشه اشانه شهره معنی زن به قول امی آقا میلاد ایته شکارگاه درست و حسابی نریم امان Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-25 02:48 PM

سلام زاکان... Khansariha (48)

امیدوارم همگی خوش و خورّم ببید... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ارادتمند همگی، سرباز وظیفه، حنان... خخخخخخ! Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-25 03:01 PM

(2012-10-25 02:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام زاکان... Khansariha (48)

امیدوارم همگی خوش و خورّم ببید... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ارادتمند همگی، سرباز وظیفه، حنان... خخخخخخ! Khansariha (214)
سلام سالارKhansariha (8)
دکتر جان کویا ایسا یی برار ترا زیارت نکونیم احتمالآ بشو بی محل شکار و بعد فسنجان ده... ممنون تاپیک جور باوردی
خیلی شیمی خدمت وبقیه زاکان اردت دارم
قربان اقا حنانKhansariha (8)
Khansariha (256)