شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2012-10-18 01:19 PM

(2012-10-14 10:40 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.امشب فرصتی پیدا کردم و از جلو اقا دامون گل رو زیارت کردم.خیلی مزاحمش شدم .برام 10 بسته ساچمه که تهیه کرده بود رو اورد.خخخخخخخخخخخ.انقدر ترسیده بودم.ساعت 8.5 جلوی محیط زیست رشت قرار گذاشته بود.گفتم دیدی دامون مامور مخفی محیط زیست بود.اما خدایی خیلی اقا بود.ایشالله فرصتی بشه با تکتک دوستای گیلانی حضورا اشنا شیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

معراج جان ما وظیفه مون رو انجام دادیم
شما لطف داری Khansariha (219)
Khansariha (59)
ان شالله حتما شکار میریم با هم در رکاب شما درس پس میدیم Khansariha (256)
مامور مخفی رو خوب اومدی Khansariha (115)
(2012-10-14 10:52 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما مخلص تما بچه های گیلان از آستارا تا چابکسریم (شرق و غرب و شمال و جنوبم ندارهKhansariha (219))
آقا دامون خیلی آدم ماهیه.هدشاتر ماهری هم هست.
همه ی بچه های گیلان گلن.دامون جان ومیلاد عزیز وپویا جان کسایی هستن که موفق به زیارتشون شدم.قربون همتون برم.
انشاا.. فرصتی بشه تا توفیق پیداکنم با بچه های گل دیگه از جمله حنان جان و آقا بهروز عزیز ووو... تمام بچه های عزیز شمال یه ملاقات داشته باشم.
دوستون دارم شدید به مدت مدید.
Khansariha (8)
راستی
Khansariha (256)
مخلصم امین جان خیلی لطف داری به من ممنونم ان شالله فرصت پیش بیاد و بیشتر در خدمت شما باشیم
بابا هد شاتر کجا بود اینجوری نگو الان دوستان فکر میکنن ما چقدر کارمون درسته بعد پیششون ضایع میشیما Khansariha (76)Khansariha (115)

تا اینجا به زبان ریج کشور بود در جواب پست های پارسی
Khansariha (214)
امین جان او رابشکنانه کب بوگوفتیه بیدم خواستیم ایته بزتم کی ائو ماتوری بومو همونی که انه سرو صدا زیاد بو ننم بیدیی یا نه؟؟؟
همه یه بپرانه ولی تی جا خالی انه پشته سر ایته کشکرته ناکاره کودم هموونیی کی بنم شکارانه تاپیک معنی
خدایه شکر امی ساچمه کی بنبیم تفنگ مین حرامه نوبوسته :)

زکان شیمه رم سایت ناجور بازه به ؟؟؟؟

زکان شرمنده اگر من دیر به دیر سر زنم ایپچی ا روزان گرفتارم به امید خدا بزین بیشتر سر زنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-19 07:11 PM

سلام به همگی

آقا قژ قلاق حلاله؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-19 08:55 PM

اگه منظورت جی جاقه که از خانواده کلاغهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-19 09:54 PM

واااااااااو ماشاا.. به سرعت تاپیک.
به زودی درتاپیک تصاویر شکارو...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2012-10-19 10:05 PM

زکان امان ایساییم
شب همگی خوش

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-19 10:13 PM

به به اقا دامون.Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-19 10:13 PM

آها خودشه ، حرامه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-19 10:29 PM

من 1 بار زدم .پاکم کردم داشت رو گاز میپخت.همون موقع امارشو تو نت در اوردم دیدم از خانواده کلاغه.دلم نگرفت بخورم . انداختمش دور.اما اینورا خیلیهاKhansariha (214) میخورنش

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-19 10:36 PM

پس میندازمش دور ....

ولی دلم خنک شد ! رو عصاب بود !! تا 2 ساعت بعدش هیچ قژقلاقی صدا نکرد .Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2012-10-19 11:37 PM

چاکرتم معراج جان مخلصیم داداشKhansariha (48)