شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-16 02:32 AM

سلام CORDOBAی عزیزKhansariha (8)
90% پسورد ندارن همینطوری کانکت میشه...!!!
چون اونISPکه آورده وصل کرده حال گرفتاری های بعدی رو نداشته... تازه هرچی زودتر همسایه ها گیگشو تموم کنن به نفع اوناستKhansariha (6)
البت من اصلآآآآ اهل این برنامه ها نیستم....!!!!Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
خوب برسیم به آق محمد عزیز خودمونKhansariha (8)
عجب وقتی خایی تفنگ فگیری؟ یکمی اوضاع اسلحه خوب ودلنشین خرابه Khansariha (290)ولی اگر حوصله بکنی پیدا کنی
تی تفنگ الان چیه و4.5 طالبی یا5.5و کلا چقدر بودجه تصویب بگودی اگر بخواهی هن سایت مین کیس های خوبی پیدا به در هر حال باید گوش بزنگ ببیKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2012-10-16 03:05 AM

والا ابای منید شما می تفنگ 4.5 قدیمیه ولی اخرینبار ایتا نیشت از فاصله 66 متری بزم(با نرم افزار گوگل ارس حساب بوکودم).چون کار درست بو،عادت بوکودم جنس خوب بدرم که جوابگوی
می انتظارات ببه.تی منظور از توسایت جنس دست دومه؟خودت بهتر دنی امن حساسیم من دوست درم صفر ببه.والا سقفش یک تومنه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

اگر دور برد و دقیق ببه 4.5 خوبه چون زنم سری میانی د

این می تفنگه حداقل 15 سال امی دست نهه.می برار گه دست دوم بیهاویم!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-16 03:57 AM

محمد جانKhansariha (8)
اگر فقط تی هدف شکاره و الکی تیر تانودی Khansariha (178)5.5 فگیر چون واقعآ کشنده تره ولی یکمی هزینه ساچمه و استهلاکش بجوره ولی تفنگ5.5 باید پدرو مادر دار ببه
اما تفنگ 4.4 هزینه واستهلاک کم و گزینه های فوق زیادی داره
اگر زیر کمر شکن مرا کار بگوده داری
GAMO دوتا مدل خوب دارهCFR WHISPER وCFXولی الان به سختی پیدا به
دیانا 31یا 34 PANTERکی تی خوراکه کمر شکن معمولی فوق دقیق وعالی ولی ان تخم ملخ بخورده داره اصلآ نایابه
مدلهای دوروبر میلیون هم کی اکثرا خوبیدی وکیفیت بالا
البته چند تا چینی با کیفیت هم من بیده بوم و خیلی قوی نسبت به قیمتشون خوب بوییدی مثل AR2000/ AR3000ولی اونهم اصلا گیر نایه
ایتا مدل هم ناها کپی ویشوی قدیمیه بنام آپاچی در مجموع به قیمتش بد نیه ولی گیر نایه
الان امی شهر درون فقط تفنگ کرال ورنجر ناها ده هیچی گیر نایه در هر حال عجله نکن و بازهم جغلان مرا Khansariha (221)(اقا مهدی اقا امین اقا حنان...)همفکری بکن بهتر
ترا راهنمایی کونید
بنظر من اگر ادم تفنگ نداره بهتر تا ایتا تفنگی بداره کی اون مرا قار بیبهKhansariha (60)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-16 11:36 AM

(2012-10-16 12:47 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دكتر نفهميدم چي نوشتي اما خوب نوشتيKhansariha (399)خخخخخخخخخ
مثل اينكه گفتي رويال بگير وديانا مگير مگر اينكه ارزان تر شود!!!درست گفتم؟؟؟ها؟!؟!
دكتر به عنوان مترجم استخدامم ميكني؟؟؟؟

به به Khansariha (8)

خوش گلیپسن گارداش!!
محمد جان دئیرم ائله من شانس گتیرمیشم هم گیلکی بیلیرم هم ده تورکی!! گارداش بیز دیلماج ایستمیروخ سن گل باشیمیزین تاجی اولگینن.Khansariha (8)Khansariha (8)
دیانا گامو هیچ بیریسی دا اوجوز اولان دئیللر !! بونی ارخیین اول بو ییلین آخیرجن دیانا 35 بیر میلیونا یتیشجاق!
او 34 کی دئدون، آلاسان پشیمان اولمیاجاقسان.Khansariha (8)
ارادت.

زاکون بداری دیشب ائره مهمؤن داشتین؟ مازیار 700 دانی برار یته دیانا 35 یا 34 4.5 هگیر خلاصا بو!! بیسی آخرش وا بشی لاستیک چو چاکونی!!Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-16 11:52 AM

آخرین کلمات یک الکتریسین : خوب حالا روشنش کن...

آخرین کلمات یک انسان عصر حجر : فکر میکنی توی این غار چیه؟

آخرین کلمات یک بندباز : نمیدونم چرا چشمام سیاهی میره...

آخرین کلمات یک پلیس : شیش بار شلیک کرده، دیگه گلوله نداره...

آخرین کلمات یک جهانگرد در آمازون : این نوع مار رو میشناسم، سمی نیست...

آخرین کلمات یک چترباز : پس چترم کو؟

آخرین کلمات یک خبرنگار : بله، سیل داره به طرفمون میاد...

آخرین کلمات یک دربان : مگه از روی نعش من رد بشی...

آخرین کلمات یک دیوانه : من یه پرنده ام!

آخرین کلمات یک غواص : نه این طرفها کوسه وجود نداره...

آخرین کلمات یک فضانورد : برای یک ربع دیگه هوا دارم...

آخرین کلمات یک قهرمان : کمک نمیخوام، همه اش سه نفرند...

آخرین کلمات یک گروگان : من که میدونم تو عرضه ی شلیک کردن نداری...

آخرین کلمات یک متخصص آزمایشگاه : این آزمایش کاملاً بی خطره...

آخرین کلمات یک متخصص خنثی کردن بمب: این سیم آخری رو که قطع کنم تمومه...

آخرین کلمات یک معلم رانندگی : نگه دار! چراغ قرمزه!

آخرین کلمات یک ملوان زیردریایی: من عادت ندارم با پنجره بسته بخوابم...

آخرین کلمات یک سرباز تحت آموزش هنگام پرتاب نارنجک: گفتی تا چند بشمرم؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Tomcat14 - 2012-10-16 12:01 PM

(2012-10-16 11:36 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-16 12:47 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دكتر نفهميدم چي نوشتي اما خوب نوشتيKhansariha (399)خخخخخخخخخ
مثل اينكه گفتي رويال بگير وديانا مگير مگر اينكه ارزان تر شود!!!درست گفتم؟؟؟ها؟!؟!
دكتر به عنوان مترجم استخدامم ميكني؟؟؟؟

به به Khansariha (8)

خوش گلیپسن گارداش!!
محمد جان دئیرم ائله من شانس گتیرمیشم هم گیلکی بیلیرم هم ده تورکی!! گارداش بیز دیلماج ایستمیروخ سن گل باشیمیزین تاجی اولگینن.Khansariha (8)Khansariha (8)
دیانا گامو هیچ بیریسی دا اوجوز اولان دئیللر !! بونی ارخیین اول بو ییلین آخیرجن دیانا 35 بیر میلیونا یتیشجاق!
او 34 کی دئدون، آلاسان پشیمان اولمیاجاقسان.Khansariha (8)
ارادت.

زاکون بداری دیشب ائره مهمؤن داشتین؟ مازیار 700 دانی برار یته دیانا 35 یا 34 4.5 هگیر خلاصا بو!! بیسی آخرش وا بشی لاستیک چو چاکونی!!Khansariha (8)

سلامKhansariha (8)
ياشا سين دكتر مهدينيKhansariha (219)
ماشا... سيزين هر بارماغيزدان مين هنر توكولور!!!!ياشا مهدي جان؛شمال اوشاغلارينين مرامي بيز ثابت شده ديKhansariha (48)Khansariha (219)
بله بوجور كه گدير بير ميليون نان دا شوشاجاخ!!!!!!!!!Khansariha (226)
داداش او 34 منيم پولوم آزيدي،ايكي نفر دوست لار دان ايستميشديلر كه اونيدا دونن حسن صور دبلدي و ددي 850تومنKhansariha (367)Khansariha (290)
گوي گراخ نجور اولور!!!شايد بيز د ديانا سوار اولدوخ
ارادت قارداشKhansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-16 12:08 PM

اینجا تاپیک گیلانه یا من اشتباه اومدم؟Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Tomcat14 - 2012-10-16 12:10 PM

كا درست اومدي!!!!ما يه كم جو گير شدم با دكتر مهدي يه كم تركي اختلاد كردمKhansariha (399)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-16 12:19 PM

بابا دمتون گرم.
تاپیک باسرعت نور صفحه هاش عوض میشه.
یه شب نبودم چه کردین.
طبق معمول هم که بوجوره
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-16 12:21 PM

(2012-10-16 12:19 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا دمتون گرم.
تاپیک باسرعت نور صفحه هاش عوض میشه.
یه شب نبودم چه کردین.
طبق معمول هم که بوجوره
Khansariha (256)

ماشالله تعداد دوستان گیلانی دو برابر شده ها ...

Khansariha (256)