شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-10-14 10:54 PM

سلام خدمت همه دوستان . شرمنده من همش میام تو تاپیکتان. طرف ما این پرنده رو به نام اب کلاچ ( همان اب کلاغ ) میشناسن و تو مازندران غره غاز صدا میکنه. حلال گوشت هست . ولی کسی نمیخوره. من شنیدم گوشتش بوی ماهی میده. تو فصل صید ماهیگیری پره . وقتی دارن پره میکشن میاد داخل تور میشنه واز ماهی داخل تور شکار میکنه . اگه هنگام پره کشی یه سر برین لب دریا زیاد میبینید . به صورت گله ای هم هستن.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-14 11:00 PM

آره حلاله.
یکی از دوستان ما (دوستان پدری)چندوقت پیش با یه شلیک 3تا زد.
رفت پیش یک روحانی تا ازش سوال کنه حلاله یانه؟!!طرف گفت نمیخوری بیار بده من.
هم حلاله هم خوشمزه.البته من تاحالا نخوردم اما ایشون به من گفتن خیلی خوشمزست.
درسته که ماهی خواره اما مثل اینکه یه پرده داره یا همچین چیزی داره که ماهی میره توش واونجا حضم میشه.
(2012-10-14 10:57 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: s14.jpg]

بابا چجوری دلتون میاد اینو شکارش کنید.
خیلی قشنگه.کلا من شکار قرقاول رو دوست ندارم.اما موقعیتش پیش بیاد امون نمیدم.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-14 11:09 PM

اینو که خارجیها زدن.خخخخخخخخخخخ .منم چندین عکس خارجی از شکار همین پرنده دارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-14 11:09 PM

بالاخره قرقاول رو دیدیم زدین Khansariha (8)

(2012-10-14 10:40 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.امشب فرصتی پیدا کردم و از جلو اقا دامون گل رو زیارت کردم.خیلی مزاحمش شدم .برام 10 بسته ساچمه که تهیه کرده بود رو اورد.خخخخخخخخخخخ.انقدر ترسیده بودم.ساعت 8.5 جلوی محیط زیست رشت قرار گذاشته بود.گفتم دیدی دامون مامور مخفی محیط زیست بود.اما خدایی خیلی اقا بود.ایشالله فرصتی بشه با تکتک دوستای گیلانی حضورا اشنا شیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

به به به سلامتی Khansariha (8)
خیلی مبارکت باشه ایشالا با هر ساچمه یه شکار بزنی ...
مگه میشه فامیل ما گل نباشه خخخخخخخخخ Khansariha (8)
ما که سر خرید گوشی مزاحمت شدیم و خدمتت ارادت داریم ...
ایشالا ما هم ببینیم از نزدیک Khansariha (256)

(2012-10-14 10:52 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دامون خیلی آدم ماهیه.هدشاتر ماهری هم هست.
همه ی بچه های گیلان گلن.دامون جان ومیلاد عزیز وپویا جان کسایی هستن که موفق به زیارتشون شدم.قربون همتون برم.
انشاا.. فرصتی بشه تا توفیق پیداکنم با بچه های گل دیگه از جمله حنان جان و آقا بهروز عزیز ووو... تمام بچه های عزیز شمال یه ملاقات داشته باشم.
دوستون دارم شدید به مدت مدید.
Khansariha (8)
راستی
Khansariha (256)

مرسی امین جان نظر لطفته ...
ما که سر اون قضیه شرمنده شدیم ... شمارتو نداشتیم نتونستیم بهت بگیم ...
در ضمن جون من منو این دفعه دیدی ساچمه رو یاد آوری کن بدم بهت ... هر دفعه میام بر میگردونم با خودم ...
منو جلوی ماشین میبینی بگو بهت بدم ... من گیجم یه خورده Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-14 11:16 PM

(2012-10-14 11:09 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو که خارجیها زدن.خخخخخخخخخخخ .منم چندین عکس خارجی از شکار همین پرنده دارمKhansariha (8)

صد در صد کار خارجیاست!!

خارجکی هه امروز سر ظهر زدش ! بعد سریع عکسشو گذاشت Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-14 11:26 PM

به این خارجیه بگو کم بزن همیشه بزن.خخخخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-14 11:35 PM

قربونت برم میلاد جان.
الان از آقا معراج خواهش کردم یه بسته تی اس 22 برای تست تفنگم بهم بدن.ایشونم قبول زحمت کردن.
ببینم جوابش چی میشه.اگر خدایی نکرده بد بود مزاحم شماهم میشیم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-14 11:43 PM

چه زحمتی؟؟؟؟انجام وظیفه میکنم.خیلی خسته ام.برم بخوابم.شب شماها به خیر Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2012-10-15 12:08 AM

(2012-10-14 08:35 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی بچه ها اسم دیگه آب بند مرزیله.
معمولا ماهی میخوره اما گوشتش حلاله.بااینکه از غاز کمی کوچیکتره اما وزنش بیشتره.دل وغلوه وسنگدون بزرگی داره.گوشتشم کمی قرمزه.
فکر میکنم طرف امامزاده آقا سید شریفم زیادباشه.

سلام عزیزان شیمی شب بخیر

آره همه چیزایی که زکان درمورد این پرنده بوگوفتید صحت داره منم بیشنوستم.امن اون صدا زنیم دارغاز چون روی درختای کنار رووار نیشینه و شبا هم هویه خوسه.روزان آبی رو نشینه قوطه خوره شه آبی زیر ماهی گیره(ایتاش بشکافتم اونی گلو میانی کولی درسته نهاوو).من تفریحی چندتایی بزم ولی نخوردم.گوشتش بوی ماهی دهه ولی منم دقیق ننم که حلاله یا نه. اگر هم حلال بیبه گوشتش بو دهه ولی انصافا بزرگه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-15 12:16 AM

(2012-10-14 10:52 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دامون خیلی آدم ماهیه.هدشاتر ماهری هم هست.
همه ی بچه های گیلان گلن.دامون جان ومیلاد عزیز وپویا جان کسایی هستن که موفق به زیارتشون شدم.قربون همتون برم.
انشاا.. فرصتی بشه تا توفیق پیداکنم با بچه های گل دیگه از جمله حنان جان و آقا بهروز عزیز ووو... تمام بچه های عزیز شمال یه ملاقات داشته باشم.
دوستون دارم شدید به مدت مدید.
Khansariha (8)
راستی
Khansariha (256)

ما هم خیلی مشتاقیم که بچه های گل گیلانی رو از نزدیک ببینیم امین جان، مخصوصا بچه های گل رشت رو... Khansariha (8)

خیلی دوست داشتم دفعه ی قبل بیام، اما حیف که صبحی کار واجب داشتم.. وگرنه از خدام بود که بیام و روی ماهتون رو ببینم... Khansariha (172)

مخلص تموم زاکان گل و گلاب گیلونی هم ایسیم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)