شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-14 02:26 PM

(2012-10-14 01:38 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکت باشه.خیلی خوشگله.
میگفتی پریروز بهت مانی میدادم برای منم ساچمه میخریدی دادا.
Khansariha (8)
مرسی امین جان
راستش کاملا اتفاقی بود این قضیه ... یکی از دوستای دامون مسیرش اون ور افتاد زنگ زد گفت چیزی نمیخواین ... بیچاره یک ساعت اونجا هم معطل شد ما کلی وسایل سفارش دادیم ...
به چند تا از بچه ها هم که شمارشونو داشتیم زنگ زدیم تا ببینیم چیزی نمیخوان بعد همه رو با اتوبوس فرستاد برامون ...
من شمارتو نداشتم وگرنه حنما زنگ میزدم برات ... پولش که هیچی مشکلی نبود داداش ...
فقط اتفاقی بود اگر ازت شماره داشتم حتما زنگ میزدم این قدر دیگه نامرد نیستیم ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-14 02:33 PM

(2012-10-14 01:58 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایان سروران گرامی
اقامهدی واقا حنان وآقاامین من بموم شیمی مکتب تلمذ بکنم چهار تا علم جدید یاد بیگیرم شرمنده نکونید اما جز چندتا چپر تله وکلکون تله وشیطان تله چیزی نانیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (326)Khansariha (158)

آ بهروز شمو ائره امی پیله براری .امو افتخار کؤنیم شیمی جی چیز بیاموجیم.Khansariha (8)( ای آخری فعله حال بؤدین؟ اصل گیلکی بویا!!)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-14 07:20 PM

Khansariha (178)Khansariha (224)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-14 08:35 PM

راستی بچه ها اسم دیگه آب بند مرزیله.
معمولا ماهی میخوره اما گوشتش حلاله.بااینکه از غاز کمی کوچیکتره اما وزنش بیشتره.دل وغلوه وسنگدون بزرگی داره.گوشتشم کمی قرمزه.
فکر میکنم طرف امامزاده آقا سید شریفم زیادباشه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-14 09:02 PM

اقایان سلامKhansariha (8)
به چه خبر جالبی اقا امین
بالاخره مجرم پیدا شد( قره غاز یا باکلان) همون مرزیل یا اب قومبل خودمون یا طرفهای سیاهکل میگن آو بون یا به قول مازندرانیها که یکی از بهترین شکار هاشونه بهش میگن ها داره غاز چون رو درخت هم میشینه Khansariha (219)
اصلآ به این فکر نکرده بودم چون اونو تو رده غازها نمیدونستم تو انزلی طرفدار نداره ولی بیشتر بخاطر اینکه رقیب صیاد هاست بهش رحم نمیکنندKhansariha (58)

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-14 10:21 PM

احسنت.خود نامردشه.
خیلی پرنده توپریه.گوشت زیادی داره.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-14 10:25 PM

اه این بود؟

این که تو سفیدرود پره !

حرام گوشته ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-14 10:39 PM

نه اقا حرام نیست ولی ولی خوب تو هر منطقه یه پرنده خاصی طرفدار داره اینهم چند نوع داره Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-14 10:40 PM

سلام.امشب فرصتی پیدا کردم و از جلو اقا دامون گل رو زیارت کردم.خیلی مزاحمش شدم .برام 10 بسته ساچمه که تهیه کرده بود رو اورد.خخخخخخخخخخخ.انقدر ترسیده بودم.ساعت 8.5 جلوی محیط زیست رشت قرار گذاشته بود.گفتم دیدی دامون مامور مخفی محیط زیست بود.اما خدایی خیلی اقا بود.ایشالله فرصتی بشه با تکتک دوستای گیلانی حضورا اشنا شیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-14 10:52 PM

آقا دامون خیلی آدم ماهیه.هدشاتر ماهری هم هست.
همه ی بچه های گیلان گلن.دامون جان ومیلاد عزیز وپویا جان کسایی هستن که موفق به زیارتشون شدم.قربون همتون برم.
انشاا.. فرصتی بشه تا توفیق پیداکنم با بچه های گل دیگه از جمله حنان جان و آقا بهروز عزیز ووو... تمام بچه های عزیز شمال یه ملاقات داشته باشم.
دوستون دارم شدید به مدت مدید.
Khansariha (8)
راستی
Khansariha (256)