شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-09-19 02:13 PM

(2012-09-19 01:54 PM)mazyarR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
املشی برار شمو چی بودی تفنگ بیهی؟ Khansariha (8)

سلام مازیار جون... Khansariha (8)
راستش، مو حدود دو ماه پیش یه تفنگ بهم، شادو هزار ۴.۵ که البته تفنگ خوش دستی بو و سبک، اینه قدرتم بد نبو، فقط دقتش که در حد همون شادو بو ده... حدود ۳ هفته ای بونه که اینه بفرتم یه یته از سایت زاکان...
یکی دو تا تفنگان هم هی سایت مین بنه بون فروش وسی که چشم دوده بوم ولی می دسه جی در بوشو...
الانم مو هیسمو خودم، بی تفنگ... Khansariha (226)
البته تا هفته ی دیگه ایشاله خا بوشوم تهران تفنگ خرید وسی........ Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-09-19 02:16 PM

حنان جان چی خوا بینی حالا؟ 34؟
مرم دقت سه خیلی حساسم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-09-19 02:22 PM

برا شمو دوته ویریسن باین تهرون بشین فردوسی دوته 34 هگیرین خلاصا کونین. هیتو بیسین 34 ام یه ملیون رسنه!!!Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-09-19 02:27 PM

مو که فعلا 500 می دست دره دست دو هنه حتما هچی نائم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-09-19 02:37 PM

(2012-09-19 02:16 PM)mazyarR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان چی خوا بینی حالا؟ 34؟
مرم دقت سه خیلی حساسم

بده بینم چی بونه....
راستی مازیار، تو که خیلی وقته خه تفنگ هگیری، هنوز هنگیتی؟! Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-09-19 02:39 PM

حنان جان مشکلات مالیخخخخخخخخخخKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-09-19 02:45 PM

هی اداشی... من هم........... Khansariha (226)
وگرنه تا الان دیانا ۳۴ یا ۳۱ هه بهه بومو اینقدم دنبال گامو نبوم.................. Khansariha (226)
هی بسوزه بی پولی پیر........ Khansariha (226) Khansariha (226)
البته پول زیاد طلب درمه، ولی خوب ده... مردمه نشه حرف زن ای دوره زمونه.............

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-09-19 04:09 PM

حنان خان سلام ببخشيد اینجا امدم. گفتم که بیا چابکسر هر چه خواستی بگیر ان با من .!!!! نهایت ده تومان گرانتر بگیری.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-09-19 04:51 PM

(2012-09-19 04:09 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان خان سلام ببخشيد اینجا امدم. گفتم که بیا چابکسر هر چه خواستی بگیر ان با من .!!!! نهایت ده تومان گرانتر بگیری.

سلام دوست عزیز
مشکلی نیس رامسری ها خودین خخخخخخ

حالا مگه چابکسر چه خبره؟ خوب چیزایی دارن؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-09-19 10:27 PM

(2012-09-19 04:09 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به روی ماهتون آقای فلکیان عزیز...... Khansariha (8)
ببخشید، الان دیدم پستتونو...
راستش فردا احتمال داره بیام چابکسر ببینم چه خبراست...
خبرتون میکنم انشاءا...
خیلی مخلصیم...... Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)
آقای فلکیان! فردا بهتون زنگ میزنم
شب به خیر... Khansariha (8)