شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-09 11:07 AM

خوش بمویی ابرار
Khansariha (163)Khansariha (163)Khansariha (163)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-09 11:45 AM

Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-09 01:10 PM

تقدیم به گیلانی های عزیز Khansariha (8)

لاهیحان:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازار لاهیجان:
من همیشه از این آقا زیتون میگرفتم.خیلی بزرگوار و مهربان هستن.انشالله همیشه سلامت باشن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماسوله:

میگن که این دست نوشته "سهراب سپهری" هست.نمیدونم درسته یا نه:

ما به ماسوله آمدیم که بنویسیم،ماسوله را نمیتوان نوشت،ماسوله را باید دید .....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-09 01:14 PM

ایول مهدی جانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
یاد دیار رو در ما زنده کردی. مخصوصا استخر و بازار روز شماره 2... من این قدر اینجاها راه رفتم که فکر کنم رد پام مونده!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-09 02:09 PM

بسیار زیبا بود مهدی جان، دستت درد نکنه.. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-09 04:00 PM

تی بیلا میسر جانه قوربان Khansariha (48)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-10 02:22 AM

جاغلان شب خوشKhansariha (8)
هیتا پیدا نییید!؟
عجب شب پاییزی سوت وکوری یه ها
امی تاپیک آویرا بو
ایتا پست سرادم شاید کورسویا بیدیند
Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2012-10-10 03:04 AM

سلام دوستان امن امشب دیر باموئیم سعادت نبست شومرا زیارت بوکنیم
کم سعادتی از امن بو.
من الان بیرون از گیلانم لحظه شماری کنم هفته بعد بیم با "میتا و گرگی"(می دوتا توله شکاری) بشم شکار.
تا من بیم شوما می جا پور بدارید.
خیلی آقایید شیمی ناز قوربان شبKhansariha (256)Khansariha (215)و روز شما بخیر.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-10 06:12 PM

تاپیک به جوره... خخخخخخ! Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-10 06:21 PM

(2012-10-10 06:09 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان، میشه آدرس جایی رو که برچسب رو گرفتی بهم بدی؟ آخه اینورا از این جور چیزها پیدا نمیشه... Khansariha (8)Khansariha (8)

عزیز از شهرداری که میری به سمت خیابان اما خمینی سمت چپ اولین کوچه بعداز ورودی بازار رضارو میری داخل .100-200 متر بری جلو معلومه مغازش.یه عالمه از این برچسبا توانواع ضخامت هاداره.