شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-03 10:30 PM

(2012-10-03 09:56 PM)galeshvache نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-03 09:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امین جان... Khansariha (8)

میلاد جان، به روی چشم بلا می سر، راستی ان کاور لوکسه من یکی دو ماه پیش قیمت قیگیفتم ۷۵ تومن! فردا هم تره قیمت فیگیرم عزیز... Khansariha (8)

آقایان زاکان گل و گلاب گیلانی ده کسی کار ندریدی تهران؟ من تا ۱۱.۵ ایسم، مره بگید... Khansariha (215)

تی قربان بوشوم بررKhansariha (48)
همه دری یته m82 مره هگیر خخ (دیگه زیاد خخ نمیکنم خطرناکه)
بشو به سلامت

حتما حسین جان... خخخخخخخخخخخخخخخخخخ! (مو تلافی بودم! خخخ!)
ده خخخ! در خخخ! ببو... خخخخخ!
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 10:37 PM

حنان جان ازاین پرومگنوم خوبا پیداکردی من میخام.
حال کردید چطوری فارسی گپ میزنم.
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-03 11:34 PM

(2012-10-03 10:37 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان ازاین پرومگنوم خوبا پیداکردی من میخام.
حال کردید چطوری فارسی گپ میزنم.
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخ

حتما امین جان، اگه گیر بمو اطاعت امر کونم... Khansariha (8)

زاکان، من ده باید حرکت بوکونم، شب همگی به خیر و خوشی، خدانگهدار... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 11:40 PM

تی دست قوربان.لطف کنی برار جان.
انشاا.. به سلامت وبادست پر وگردی.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-04 12:24 AM

(2012-10-03 09:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امین جان... Khansariha (8)

میلاد جان، به روی چشم بلا می سر، راستی ان کاور لوکسه من یکی دو ماه پیش قیمت قیگیفتم ۷۵ تومن! فردا هم تره قیمت فیگیرم عزیز... Khansariha (8)

آقایان زاکان گل و گلاب گیلانی ده کسی کار ندریدی تهران؟ من تا ۱۱.۵ ایسم، مره بگید... Khansariha (215)

مرسی حنان جان
دیگه رفتی فکر نکنم این پیغامو ببینی...
همین حدوداست قیمتا...
شماره مغازه رو اگر بگیری عالیه که روزی خواستم برام پست کنه...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-04 12:42 AM

دوستان گرامی سلامKhansariha (8)
همگی خوش و سرحال هستین
چطوری این تاپیک رو اون بالا چسبوندین ....!!!
خیلی عالیه خدا کنه همیشه اینطوری باشه
عجب وقتی هم این دوست عزیز ما رفت خرید اصلآ جنس نمیفروشن؟ خدا کنه هرچی میخواد بگیره گیرش بیاد
Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-04 01:50 AM

ایشالله اون چیزی که اون دل خهه اگیره ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-04 03:18 AM

آره بعد موقع رفت که تو بازارم امروز شلوغ کردن کسبه ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ABOOO - 2012-10-04 12:15 PM

سلام چاکر دوستان
آقا امسال خبری از مجوز ایسه؟
شکارچی پایه ناریم برای شکار .ویرایش شد... ؟
سلام مجدد
رشتی زاکانا چطور باید پیدا کودن؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-04 12:31 PM

(2012-10-04 12:15 PM)ABOOO نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چاکر دوستان
آقا امسال خبری از مجوز ایسه؟
شکارچی پایه ناریم برای شکار ... ؟
سلام مجدد
رشتی زاکانا چطور باید پیدا کودن؟

همولایتی جؤن او چیزی که بؤتی شکار ممنوع هیسه اگرم زئنی مو کار ندانم ولی ائره حرفشه نزن دردسر بونه.