شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-03 05:22 PM

زاکان من خیم امشب بشم تهران جه خریده، احتمالا ویسپر فیگیرم، شایدم رویال گیر بمو...
بیدینیم خدا چی خایه.... Khansariha (8)

خیلی زماته تهران نشم، ترسم که راه گم بوکونم... خخخخخخخخ! مره دعا بوکنونید که سالم فرسم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 05:30 PM

بوشو به سلامت.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-03 06:50 PM

(2012-10-03 05:15 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد جان برر اه ساچمه ی از کیه فیگیفتی؟پرومگنومه گم.
تنی مره ایته بسته فیگیری؟خیم ایته امتحان با آی جی تی بوکونم.ساچمه های سَبُک ایرانی اینه رو جواب فانده.
تی ساچمه هان خیلی قشنگیدی.
تی نظر درباره ts 22 چیسه؟
ایتا زاکان مرا از تهران چند بسته ساچمه بیهه انواع مختلف هم بیهه عن پرو مگنوم هم فیگیفت ...
مگنوم راکت اکسپندر مچ پرو مچ شانا مرا بیهه ...
احتمال زیاد اشانا بوفروشم ...
ts 22 که هیچی اصلا استفاده نوکونم هم سنگینه هم جالب نیه ...

(2012-10-03 05:22 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زاکان من خیم امشب بشم تهران جه خریده، احتمالا ویسپر فیگیرم، شایدم رویال گیر بمو...
بیدینیم خدا چی خایه.... Khansariha (8)

خیلی زماته تهران نشم، ترسم که راه گم بوکونم... خخخخخخخخ! مره دعا بوکنونید که سالم فرسم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به سلامتی امارا
آقا اوطرافان بوشوهی بیدین کاور گامو نهه؟
فقط ا کاور می توفنگ اندازه به :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترام عکس بنم ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 07:35 PM

میلاد جان اگر پس فردا بیی زمین پرواز من خایم.
تی دست قوربان.
بسته ای چنده؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-03 08:13 PM

(2012-10-03 07:35 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد جان اگر پس فردا بیی زمین پرواز من خایم.
تی دست قوربان.
بسته ای چنده؟
قابل نداره Khansariha (8)
این عکس ساچمه هایی که برام گرفته بود :

[تصویر: 13440108351.jpg]

مچ و پرو مگنوم هر بسته رو برام 6 تومان گرفته بود ...
پرو مچ و اکسپندر و مگنوم رو هم بسته ای 8 تومان ...
راکت هم فکر میکنم 10 خریده بود که همش 100 تا دونه توشه ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 08:19 PM

پرومگنوم و مگنوم رو میخوام جیگرم.فقط ازاون خوشگلاش باشه.
راستی اکسپندر چطوره؟به رفیقت بگو بازم ازاین کارا بکنه.مشتری زیادداره.Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-03 08:29 PM

(2012-10-03 08:19 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرومگنوم و مگنوم رو میخوام جیگرم.فقط ازاون خوشگلاش باشه.
راستی اکسپندر چطوره؟به رفیقت بگو بازم ازاین کارا بکنه.مشتری زیادداره.Khansariha (399)
پرو مگنوما که استفاده شد جیگر ... دیگه بسته آخرم چند تایی مونده که فکر کنم جمعه تمام بشه خخخخخخخخخخخ
مگنوم هست ...
اکسپندرم هست بد نبود ولی خوب هر ساچمه ای با هر اسلحه ای یه جور میزنه دیگه ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-10-03 08:39 PM

سلام وچن خوجیر هیسینKhansariha (48)
مو تا سومن سر هیسه بوم
بوشوم رشته جی بومم بدم سایت وسوس درهKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-03 09:48 PM

ممنون امین جان... Khansariha (8)

میلاد جان، به روی چشم بلا می سر، راستی ان کاور لوکسه من یکی دو ماه پیش قیمت قیگیفتم ۷۵ تومن! فردا هم تره قیمت فیگیرم عزیز... Khansariha (8)

آقایان زاکان گل و گلاب گیلانی ده کسی کار ندریدی تهران؟ من تا ۱۱.۵ ایسم، مره بگید... Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-10-03 09:56 PM

(2012-10-03 09:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امین جان... Khansariha (8)

میلاد جان، به روی چشم بلا می سر، راستی ان کاور لوکسه من یکی دو ماه پیش قیمت قیگیفتم ۷۵ تومن! فردا هم تره قیمت فیگیرم عزیز... Khansariha (8)

آقایان زاکان گل و گلاب گیلانی ده کسی کار ندریدی تهران؟ من تا ۱۱.۵ ایسم، مره بگید... Khansariha (215)

تی قربان بوشوم بررKhansariha (48)
همه دری یته m82 مره هگیر خخ (دیگه زیاد خخ نمیکنم خطرناکه)
بشو به سلامت