شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-10-21 10:21 AM

سلام بر جاقلانKhansariha (219)
.
لوازم مورد نیاز برا دورهمی...
میز و صندلی بنچ، 3 تا...
بالشتک شنی یا رست، که از همین امروز باید بفکر تهیه ش باشیم...
پرينت کارتهای بنچ و چسب و منگنه و...
پایه سیبل...
کرنو.....
پلت هولدر ( تیرگی)
بابت صدور کارت ورزشی سلاح هم، هماهنگی لازم با بچه های فدراسیون انجام شده که فاکتور خرید و فتوکپی کارت ملی و شناسنامه ميخواد که روز دورهمی انجام ميشه ان شاءاللهKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - majidpazhand - 2016-12-08 02:16 PM

سلام عزیزان چند تا سوال داشتم راهنمایی کنید ممنون میشم .....تو گیلان فروشگاهی هست متعلقات پی سی پی داشته باشه؟ دو پایه ی تفنگ و دوربین و کپسول واسه پی سی پی از کجا میشه تهیه کرد تو رشت خیلی دنبال دوربین خوب چرخیدم ولی اکثرا یا ضعیفن یا شفافیت ندارن یا زومشون پایینه و.... قیمتاشونم بیخودی بالاست از اینترنت میتونم بخرم ولی دوربین چیزیه که تا تو دست نگیری وراندازش نکنی نمیشه خرید
(جاقالان دانید چی گم)
ممنون

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - boogheryan - 2017-04-10 11:04 AM

با سلام و عرض ادب و احترام و تبریک سال نو خدمت کلیه دوستان عزیز مازندرانی
من اهل خراسان هستم وبه ش... و ماهیگیری بسیار علاقمندم ، در ضمن خیلی دوست دارم تو شمال زندگی کنم ، مزاحم شدم دوستان اگه لطف کنند راهنمایی کنند کدوم شهر برای زندگی مناسبتره و صد البته ش... و ماهیگیری هم داشته باشه ، ممنون میشم .

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2019-02-21 08:52 AM

با عرض سلام خدمت هم ولایتی های عزیز Khansariha (8)
امروز بعد مدت ها اومدم به سایت یه سری بزنم، دیدم خیلییییییییییییییییییی سوت و کوره Khansariha (226)
احتمالا دلیلش مشغولیت عزیزان در گروه های اجتماعی هست...
به هر حال، برای همه ی عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)