شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-05-21 04:45 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
.
بالاخره روز موعود فرا رسید و اولین کمپرسور با پدرومادر وارد شهر ما شدKhansariha (219)
انصافا آدم متواضع و کاردرستی هستن. با صبر و حوصله نحوه عملکرد دستگاه رو توضیح دادن و تا 320 بار کپسول 14 لیتری اسکات رو شارژ کرد. Khansariha (219) با صحبتی که در مورد بچه های سایت که pcp دارن انجام شد. قول مساعد دادن که برای افرادی که جزء گروه خودمون هستن با هزینه 35 تومن انجام ميدن و هر کس دوتا مشترک معرفی کنه هزینه شارژش به 25 تومن کاهش پیدا میکنهKhansariha (219)
خيالتون جمع همه شما رو معرفی کردم Khansariha (214) حتی آقا بهروز عزیز Khansariha (32)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-06-04 05:58 PM

دوستان خبرهای خوشمزه ای از دورهمی جمعه بگوش و دماغ ما رسید که آب از دهن ما جاری و ساری گشت خخخخ Khansariha (125)Khansariha (399)
.
مرغ و سیخ و منقل و رفیق ناباب و ...... تارگت گراز و کشکرت خخخخخخ
.
منتظر توضیحات تکمیلی از این جمع زغال و سیخ بدست هستیم،Khansariha (214)Khansariha (219) بهمراه عکسهایی چند.....
.
منم بساط تیر وتفنگو جمع کردم و سپردم به جوونترها Khansariha (230) تا یه مدت بگذره و دست و بالمون باز بشه . یه رنجر 155 بگیریم برا فیلدKhansariha (288)
.
دوستان عکسای دورهمی جمعه رو یادتون نرهKhansariha (226)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - farhad0yahoo - 2016-06-06 10:40 PM

سلام دوستان ببخشید موضوع رواینجامطرح میکنم.آدرس گروه انجمن توتلگرام دارید.گوشیم عوض کردم همه چی قاتی شده نمیتونم واردبشم

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-06-30 05:18 PM

سلام جاقلانKhansariha (219)
.
شماره ی 09195434325 جهت شارژ کپسول در جاده لنگرود به لاهیجانKhansariha (136)Khansariha (19)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-07-08 06:40 PM

سلام مجدد به دوستان همشهریKhansariha (8)
.
مثل اینکه گرمای هوا و رطوبت بالای 95 درصد روی تحرک بروبچ اثر گذاشته..... Khansariha (367)
حيفه این تایپیک پرشور و صمیمی، خاک بخوره!!
.
جاتون سبز، رفتيم سراغ کمپرسور جدید گیلان تا هم با کیفیت و کمیت شارژ کپسول و کمپرسور آشنا
بشيم و هم ببینیم واقعا توان خروجی دستگاهش چقدره؟.... که خوشبختانه واقعا تا 340 بار کپسول دکتر حنان عزیز شارژ شد و دوباره بعد از 20 دقیقه... باخنک شدن کپسول حدود 15 بار از فشار کاهش پیدا کرد، مجدداً تا 340 بار کامل شارژ شد...Khansariha (219)
واقعا با اینکه فعلا تفنگ ندارم، اما وجود کمپرسور و مشتری مداری این دوستمون... اعتماد بنفس کاذبی بهم ميده خخخخ و باعث خوشحالی همه pcp داران استانمون خواهد بود...Khansariha (256)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-07-18 05:55 PM

سلام بر دوستان همشهری مفقودKhansariha (368)Khansariha (329)
.
آزمایش تست دقت وایرخ 100 پیش خرید شده ما، منفی بود و با 11 متر تلورانس و فلاي فراوان به صاحب قبليش عودت داده شد. انصافا اگه کرنو نداشتیم هیچ مدرکی برا پس فرستادنش نبود و ميشد آنچه نبایدKhansariha (367)
اما بریکر آقا مسعود از آزمایش دقت و کرنو سربلند بیرون اومد و بنظرم برا يه تفنگ هانتینگ بسیار خوب جواب داد تا مسافت حدود 80 متر... ( گروهی به اندازه حدود5#4 سانت که عالی هست برا پانچر.. که البته پانچر مذکور رگوله بود.... جای همه دوستان سبز بودKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-07-24 03:20 PM

سلام به دوستان مفقود عزیزKhansariha (8)Khansariha (180):khansariha180):
.
دوستانی که خبر دورهمی 8 مرداد واقع در جاده کیاشهر بهشون داده شده، شامل: خودم - آقا بهروز - صاحب - دامون- علی- مهدی- دکتر حنان- پدرام- پیام - مصطفی - میلاد- آقای صابری نژاد- بابک و دوستشون- مسعود - حسین و...
از تک تک دوستان انجمن هم دعوت ميشه که دورهمی افتخار بدن و شريف بیارنkhansariha (8):
.
آماده کردن مرغ و.... کباب و... با خودم. فقط برنج و نوشیدنی و نمک وفلفل و اشبل و باقلا و زیتون و...خخخخخ با مهدی Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - sinaahoora - 2016-07-24 04:43 PM

دوستان گیلانی اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایین برای شکار مرغابی و خودکا چطور میتونیم اقدام کنیم کجا و از چه طریقی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-07-24 07:01 PM

سلام داداش Khansariha (8)
.
سینا جان بیشتر از یکماه ديگه بايد صبر کنی.... و
سهمیه و مجوز و.... Khansariha (226)
.
راستی، خودتو معرفی نمیکنی؟ ساکن کجا هستی همشهری؟Khansariha (8)
.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - sinaahoora - 2016-07-24 08:07 PM

سلام cornet جان سینا هستم از استارا عاشق شکار و تفنگ فشنگ و مرغابی فصل شکار هر پنچ شنبه 180 کیلومتر راه میام تا سنگاچین و اونجا مزاحم دوستان خوب و با معرفت گیلانی هستم که همیشه تو سرما بارون طوفان با همه درد سرهای شکار و بی تجربگی ما میساز ن و همیشه با رویی خندان پذیرای من و دوستانم هسنن دم همه گیلانی ها گرم ولی از اونجا که بیشتر پرنده های سنگاچین چنگر هستش و من علاقه زیادی به مرغابی دارم میخواستم ببینم از دوستان گیلانی کسایی هستن که من راهنمایی کنن که برای شکار اردک کدوم منطقه خوب هستش و برای ما که اهل محل نیستیم یه راه بلد و اینکاره باشه معرفی بفرمایید البته من میدونم که این نوع شکار هزینه داره و من پای هزینش هستم بیشتر منظورم اینکه طرف بتونه من و ببره اب بندان که محل اصلی شکار اردک هستش البته بصورت کاملا قانونی