شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2016-04-09 03:50 AM

سلام. دور همی خیلی با صفا و صمیمی بود و خودم تجربیات زیادی کسب کردم. از همه دوستان مخصوصا آقا مهدی عزیز تشکر میکنم امیدوارم دوستان هر جا هستن پیروز و تندرست باشن.
به امید خدا دوره های بعدی زودتر هماهنگ می کنیم تا تجهیزات تکمیل تر و با کیفیت تر باشن تا اینطوری کم کم آماده بشیم برای میزبانی مسابقات.Khansariha (219)Khansariha (256) البته سید امیر گل دستشون درد نکنه واقعا زحمت کشیدن تو این فرصت کم چندتا میز آماده کردن.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-04-10 01:39 PM

سلام ب دوستانKhansariha (8)
.
پایه 8 میز جدید با استحکام عالی( البته با یک کلک رشتی) خخخ، تعویض شد ( دیگه توپ 155 هم نمیتونه تکونش بده Khansariha (214).
رست جدید هم با قابلیت تنظیم سمت و ارتفاع و مهمتر از همه بدون کوچکترین لقی و با نقشه جدید در حال اتمام هست....
. راستی ایشالله برا دورهمی بعدی لوحهای یادبود جالبی با کمک یکی از دوستان درحال ساخت هست که واقعآ زیباست. فقط حیف که با گوشی نمیشه عکس آپ کرد Khansariha (256)
.ارادت. سیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2016-04-20 10:30 PM

سلام بروبچ گیلانی
سری قبل کمی بی خبر رفتم خوزستان و بعدا دوستان گله مند شدن.
برای همین الان دارم میگم، فردا انشاا... میام رشت دیگه خخخKhansariha (115)
و احتمالا به اقا حسین(گیلان شکار)یه سری میزنم، از بقیه دوستان اطلاعی ندارمKhansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2016-04-23 05:45 PM

دیدار اقا بهروز برایم واقعا لذت بخش بود،چه انسان خوب و فنی بودن(قدرشون را بدانید)Khansariha (256)
اما معلومه کلا گیلانیا رفتن تو شبکه های اشتباهی(اجتماعی) موبایل خخخخخخ
انشاا... از گیلان تا یکی و دو سال اینده خبری از مشکل اورینگ و اب بندی تفنگ شنیده نخواهد شدKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2016-04-23 09:33 PM

(2016-04-23 05:45 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدار اقا بهروز برایم واقعا لذت بخش بود،چه انسان خوب و فنی بودن(قدرشون را بدانید)Khansariha (256)
اما معلومه کلا گیلانیا رفتن تو شبکه های اشتباهی(اجتماعی) موبایل خخخخخخ
انشاا... از گیلان تا یکی و دو سال اینده خبری از مشکل اورینگ و اب بندی تفنگ شنیده نخواهد شدKhansariha (399)
محراب جانKhansariha (8)
آقایی از شما ست
من که اصلا همچین نبودم ، ببین کی صواب کرده خودشو جای من جازدهKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2016-04-24 03:43 PM

عرض تبریک به دوستان ،
تلاش دوستان بسیار دلگرم کننده است با اینکه تصویری قرار ندادند اما میشه کاملا صحنه شادی و لذت دوستان از انجام یک ورزش سالم و تیراندازی رقابتی را تصور کرد. امیدوارم بتونید بیشتر تمرین و آمادگی کسب کنید. برای مسابقات آینده انتظار حضور دوستان گیلانی را داریم،
سیدجان روی میزها خوب کار کنید تا برای زمان بیشتری قابل استفاده باشه ، روی رست برابر قوانین بنچ رست کار کنید تا از اول دوستان روی اصول این رشته مسلط باشند.
پرچم و تشویق برای شما :
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (48)Khansariha (48)
موفق باشید Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2016-04-30 08:01 AM

با سلام خدمت دوستان عزیزKhansariha (8)
گزارشی از سومین دورهمی و برگزاری مسابقه بنچ رست استان گیلان که در 20 فروردین 95 انجام شد خدمت شما تقدیم میکنم.
مسابقه در باغ شخصی دوست خوبمون آقا مهدی با کاربری rkh.hunter برگزار شد که جا داره بنده به نمایندگی از شرکت کنندگان در این مسابقه از ایشون که میزبان دوره های قبلی نیز بودند صمیمانه تشکر کنم
در تصویر زیر نمایی از ورودی محل برگزاری ملاحظه میفرمایید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ابتدا دوستان به نظم بخشیدن به محل مسابقه و بررسی شرایط ایمن تیراندازی پرداختند و بعد از آن نصب سیبل ها و جانمایی میزهای تیر اندازی - که دوست خوبمون آقای حسینی با کاربری Cornet زحمت ساختشون کشیده بودن - پرداختند.جا داره از ایشون نیز بابت تهیه میزها تشکر کنم
در زیر تصاویری از دوستان که در مسابقه و دور همی شرکت داشتند ملاحظه می کنید: از نام بردن اسم دوستان بر روی تصاویر امتناع میکنم تا اصول کلی دنیای مجازی تاحدی رعایت بشه.هرچند دوستان برای اعضای محترم انجمن شناخته شده هستند:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فضای رقابتی دوستانه خوبی حاکم بود و همه در انجام هرچه بهتر مسابقه کمک کردند. برای امتیاز دهی به سیبل ها معمولا برای هر سیبل حد اقل دو نفر باهم حضور داشتند و فرد تیرانداز هم اجازه اعتراض درصورت وجود اشکال یا شبهه در امتیاز دهی داشتند هرچند این حساسیت ها در جو دوستانه ورزشی اعضا به راحتی مرتفع میشد.
جا داره از آقا صادق عزیز بابت در اختیار قرار دادن سیبل های استاندارد رنگی نیز تشکر ویژه ای از طرف اعضای شرکت کننده داشته باشم
در پایان مسابقه نتایج زیر حاصل شد:
آقا سید 228
آقا مهدی 219
آقا دامون 212
آقا امیر 201
کوچیک شما محمد (بنده) 197
علی آقا 184
آقا میلاد 183
آقاحسین 169
آقا پیام 151
که تمامی دوستان جزو اعضای انجمن هستند

تصاویر دیگری نیز وجود دارند که متاسفانه سیستم اجازه ارسال بیش از 20 تصویر بمن نمیده که در پست های بعدی قرار میدمKhansariha (367)
بابت تأخیر در تهیه و ارسال گزارش پوزش می طلبم و باز هم جا داره از همه دوستان بابت حضورشون تشکر کنم و جای دوستانی که نتونستن تشریف بیارن بسیار خالی بود و امیدوارم دوره های بعدی با شکوه تر برگزار بشه به امید خداKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2016-04-30 03:58 PM

با سلام مجدد خدمت دوستانKhansariha (8)
یه چیزی متوجه شدم در هنگام ارسال پست، این شکلک های سمت راست صفحه که برای بیان احساس جمله میفرستیم هم به عنوان عکس در نظر گرفته میشه!!!!!
تصاویر دیگری از مسابقه روز 20 فروردین:

موفق باشیدKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - farhad0yahoo - 2016-05-03 09:35 AM

سلام خدمت دوستان،امروز تویه سایت کرال پانچرقنداق سنتتیک خشاب فلزی فکرکنم مدل قدیمی باشه روقیمت زده1200،بنظرشما بااین قیمت این پانچربهتریاat44،یه توضیح کامل میخوام،باتشکر

Sent from my C2005 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2016-05-05 09:06 PM

با دیدن این عکسها خاطرات روزهای خوب گذشته برام زنده شد. حقیقتاً زحمات همه ی دوستان قابل ستایش بود خصوصآ حسین آقا و آقا مهدی و آقا بهروز عزیز که افتخار ما گیلانی ها هستن. همینطور آقا امیر که مسافت زیادی رو طی کرد تا به جمع بقیه عزيزان بپیوندهKhansariha (8)Khansariha (8)
باید قدر این جمع صمیمی رو بدونيم و کم کم بفکر گسترش این ورزش از طریق معرفی به همشهريا هم باشيم. تو دورهمی بعدی میشه از ظرفیت فنری بازهای شهرهای مختلف برا رونق بیشتر مسابقه استفاده کنیمKhansariha (219)
ممنون از آقا محمد بابت زحمت عکس هاKhansariha (8)
ضمناً حسین آقا و آقا دامون ستاره سهیل شدن... سلام ما رو بهشون برسونيد Khansariha (8)