شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-11-10 05:58 PM

(2015-11-10 05:49 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-06 04:12 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)
شمره شید شکار.. تفریح... دوردورKhansariha (226)
علی که هنوز تفنگ سرویس نوگوده، هرچی سیبل زنده ی دهن سرویس بوگود Khansariha (329)Khansariha (329)
معراجم که شه شکار، بجاش مامور پاسگایه، موبایل و تبلت مجانی تعمیر کونه!
کامرانم که هر چی بيدينه، زنه ترکانه!!
حسین آقای بازار بیگیفته،.... غیبت کبری داره!
صاحب کو ایسا؟ راستی!
زاکان، ای تی تمیز فروشی بشرط تست خریداریمKhansariha (9)Khansariha (69)

سلام بر دوستان
سید جان منظورت از علی من بودم؟ من که شکار نمیرم خخخخ
در مورد کامران ، محمد ، مهدی ، معراج ،میلاد ، دامون و مرتضی هم تقریبا مطمئنم که نمیرن ، فقط این وسط به اقا بهروز شک دارمKhansariha (219)
سلام دوستان
منم با نظر علی آقا موافقم به آقا بهروز باید شک کرد ما هممون صاف و ساده رو راستیم و کارامون معلومه و میشه دید شکار نمیریم و فقط بنچ کار میکنیم اما آقا بهروز دایما مارو میپیچونه و بحث رو عوض. میکنه
امید دیدار مجدد دوستانKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-11-10 06:49 PM

(2015-11-10 05:58 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-10 05:49 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-06 04:12 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)
شمره شید شکار.. تفریح... دوردورKhansariha (226)
علی که هنوز تفنگ سرویس نوگوده، هرچی سیبل زنده ی دهن سرویس بوگود Khansariha (329)Khansariha (329)
معراجم که شه شکار، بجاش مامور پاسگایه، موبایل و تبلت مجانی تعمیر کونه!
کامرانم که هر چی بيدينه، زنه ترکانه!!
حسین آقای بازار بیگیفته،.... غیبت کبری داره!
صاحب کو ایسا؟ راستی!
زاکان، ای تی تمیز فروشی بشرط تست خریداریمKhansariha (9)Khansariha (69)

سلام بر دوستان
سید جان منظورت از علی من بودم؟ من که شکار نمیرم خخخخ
در مورد کامران ، محمد ، مهدی ، معراج ،میلاد ، دامون و مرتضی هم تقریبا مطمئنم که نمیرن ، فقط این وسط به اقا بهروز شک دارمKhansariha (219)
سلام دوستان
منم با نظر علی آقا موافقم به آقا بهروز باید شک کرد ما هممون صاف و ساده رو راستیم و کارامون معلومه و میشه دید شکار نمیریم و فقط بنچ کار میکنیم اما آقا بهروز دایما مارو میپیچونه و بحث رو عوض. میکنه
امید دیدار مجدد دوستانKhansariha (8)
سلام دوستان
به به انشالله همیشه جمعتون جمع باشه ، میبینم که به من خلع سلاع هم مشکوک شدید خخخ
آقا ما شکارامون مدتها پیش مطابق با اصول و قواعد تعطیلش کردیم و با وضعیت فعلی طبیعت مدتهاست آردمون بیختیم و الکم آویختیم
ولی مشکوک خوب اومدین ، چون خودمم به خودم مشکوکم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-11-10 06:51 PM

وا تاپیک استان گیلان هم داشتیم مگه؟!؟!خخخخخخخ
نامردا قوانین pcp رو عوض کردن دیگه نمیتونم پانچرم رو بیارم بیرون...!!! تا آوردم توقیف میکنن!!

امسال شکار تو گیلان آزاده؟شکار با پی‌سی‌پی هم شنیدم کلا مجاز نیست... درسته؟ بخدا باور کنید من تفنگ نخریدم اصلا نمیدونم چرا pcp رو مجوز شکار نمیدن باور کنید بخاطر من نیست والا من همون هانتر رو هم فروختم. تفنگ رو فروختیم گفتن برف میاد گفتم خب این مشکل از من بود قبول . تا الان هوا گرم بود تا فروختیم قراره کولاک بیاد . ولی من قصد خرید هم ندارم که اینا زدن پی‌سی‌پی رو جمع کردن والا کار یه نفر دیگه هست برید بگردین ببینید کی امسال رفته اشتایر پشتایر خریده بخاطر همون باید باشه...!
بعد یه عده میگن امسال هوا قراره بترکونه راسته یا دروغه؟ الکی میگه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - hoseintaher - 2015-11-26 02:53 PM

سلام دوستان و بچه هاى با صفاى گيلان ايا در شهر رودسر به قريبها که بومى اون شهر نيستن پروانه شکار ميدن ?

قربان شما

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-12-17 09:36 AM

سلام جاقلان باصفاي دیار میرزاKhansariha (219):khansariha (256
.
زاکان کم پیداییدی Khansariha (226) مهدی جان چی بوکودی توفنگه؟ یا بهتربگم دوربینه؟
ازمسترموریس چی خبر؟ خخخخخخ
امان که فردا شوندریم شکار سیبل چمخاله... اگه حال داشتید درخدمتیم:khansariha
(63):Khansariha (275)
پرچم بجورKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-12-19 08:50 AM

خیلی خلوته ری!! اَمَره خوک نزنه Khansariha (218)
.
زاکان دیروز دیانا 52 کرنو بوگود، بيدم تا 8 متر تلرانس داره ( از 20 شات) و نسبت به 34 کلاسیک که 3 متر تلرانس داشت، ناامیدکنندیه!Khansariha (290)Khansariha (116) بنظر دوستان 52 گیر داره یا 34 استثنا بو؟
.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-12-19 05:44 PM

(2015-12-19 08:50 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خلوته ری!! اَمَره خوک نزنه Khansariha (218)
.
زاکان دیروز دیانا 52 کرنو بوگود، بيدم تا 8 متر تلرانس داره ( از 20 شات) و نسبت به 34 کلاسیک که 3 متر تلرانس داشت، ناامیدکنندیه!Khansariha (290)Khansariha (116) بنظر دوستان 52 گیر داره یا 34 استثنا بو؟
.
Khansariha (256)

سلام آقا سيد
پارسال دوست امسال آشناKhansariha (8) خوبي برادر مشتاق ديدار
سيد جان 34 شما در حد نو بود و مطمئنا استثنا ،52 احتمالا نياز به سرويس داره و يحتمل بازديد واشر پيستون و اشر سه گل و فنر و سيلندر بايد انجام بشه ، ولي براي فنري تا 10 متر تلرانس هم ممكنه و چيزعجيبي نيست حالا اگر با سرويس و تيون كمتر شد فبها كه مطمئنا اينم تا همون حدود شدني و ممكن هست ولي بدليل ساختار متشكل از قطعات چند گانه نسبت به كمر شكن نياز به بررسي و رفع عيب همراه با تيون بيشتري نسبت به ساختار ابتدايي كمر شكن داره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-12-19 08:02 PM

سلام دوستان
سید جان اون 32 نبود پی سی پی رگوله بود خخخخخخ
سید کجایی داداش دلمون برات تنگ شده Khansariha (8)
(2015-12-17 09:36 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جاقلان باصفاي دیار میرزاKhansariha (219):khansariha (256
.
زاکان کم پیداییدی Khansariha (226) مهدی جان چی بوکودی توفنگه؟ یا بهتربگم دوربینه؟
ازمسترموریس چی خبر؟ خخخخخخ
امان که فردا شوندریم شکار سیبل چمخاله... اگه حال داشتید درخدمتیم:khansariha
(63):Khansariha (275)
پرچم بجورKhansariha (256)
سید جان خوش بگذره من جمعه رفتم تهرات واسه اون مورد ولی انجام نشد دارم برمیگردم اگه عمری باقی بود هفته دیگه انشالله در خدمتم با دوربین جدید
راستی مسیر موریس؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-12-19 08:41 PM

به به Khansariha (8) سلام به آقا بهروز عزیز و داداش مهدی گل و سایر اعضای کابینه خخخKhansariha (8)
.
ممنون از راهنماییت استاد،
راستش چند روزه که خبری از دوستان نداشتم که با پیام شما شارژ شدم. Khansariha (219)
.
مهدی جان حرکت کردی؟ اگه هنوز نیومدی و مسیرت به خيابون فردوسی خورد، مغازه پرویز کرمانی چندتا رتیکل ظریف برا دوربین بگیری ممنون میشم. Khansariha (8) اگرهم حرکت کردی که سرت سلامت باشه عزیز.Khansariha (63):khansariha (63)
09122400113 و 33900991 شماره کرمانی
تشریف بیار عزیز، قدمت روی چشم. مسترموریس... صاحب خودمونه دیگه خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2015-12-20 01:51 AM

سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

تو رشت جایی رو میشناسید که کار زنون انجام بده و جنس خوب داشته باشه ؟