شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-03 03:03 PM

متاسفانه رویال ده هیچ جا گیر نینه... Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

دوستان به نظر شومو سی اف آر کالیبر ۴.۵ هیرم (هگیرم=فگیرم) یا ۵.۵؟ (با توجه که زیاد اهل شکار هم نیم...) چون نمایندگیان سی اف ار ویسپر کالیبر ۵.۵ ندرن (ندرید)... Khansariha (226)

اگه ۴.۵ هیرم، ساچمه تا ۱۰/۵ گرین (مثل باراکودا) اینه سر جواب ده؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-03 03:08 PM

(2012-10-03 03:03 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه رویال ده هیچ جا گیر نینه... Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

دوستان به نظر شومو سی اف آر کالیبر ۴.۵ هیرم (هگیرم=فگیرم) یا ۵.۵؟ (با توجه که زیاد اهل شکار هم نیم...) چون نمایندگیان سی اف ار ویسپر کالیبر ۵.۵ ندرن (ندرید)... Khansariha (226)

اگه ۴.۵ هیرم، ساچمه تا ۱۰/۵ گرین (مثل باراکودا) اینه سر جواب ده؟ Khansariha (8)

من کی گم 4.5 فیگیر ...
می نظر عن که 10.5 گیرین سنگینه عن ره ... البته بیدین زاکان چه گروپایی فیگیفتیدی بعد تصمیم بیگیر

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 03:10 PM

من گم 5.5
قدرتشم خوبه.
شاید هوس شکار پیله تری بوکودی اووقت چی؟
ابراران ساچمه خوب از کیه فیگیرم؟لطفی خواه دره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-10-03 03:20 PM

حنان جان سلام . خوبی انشا ا... .خودت میگی 5.5 نداره که . شما همه استادید من جسارت منکنم پیش شما . ولی زیاد فرقی نمیکنه برای شکار 4.5 هم جواب میده! همان 4.5 بیگر .

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - savadkooh - 2012-10-03 03:33 PM

دوستان سرعت ساچمه ای که از لوله کالیبر 5/4 شلیک میشه بیشتر از سرعتی هست که ازکالیبر 5/5 شلیک میشه. واین نکته خیلی مهمه . جسارت نباشه ما پیشنهاد 5/4 رو میکنیم. با توجه به اینکه شما زیاد شکار نمیری . پس یکی از شکارهای شما گنجشک سانان خواهند بود که با 5/5 دیگه چیزی ازشون نمیمونه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-03 03:44 PM

(2012-10-03 03:10 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گم 5.5
قدرتشم خوبه.
شاید هوس شکار پیله تری بوکودی اووقت چی؟
ابراران ساچمه خوب از کیه فیگیرم؟لطفی خواه دره؟

رشت دورون چیز خاصی ترا گیر نیه باید بیشی تهران ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-03 04:36 PM

آقایون سلام
امیدوارم همه خوب و خوش وسرحال ببیدKhansariha (8)
دیشب کلی شب زنده داری بگودم و نلاشتم آ تش سایت خامو ش به خوب چه بکنیم تازه واردیم ده امی وظیفه یه
ا قا حنان عزیز شما اصلآ غم چهارو نیم یا پنجونیمه نخور روی یک ژولی سرمایه گذاری بگودی که هردو جواب دهه فقط باید تی تفنگ مرا حرف بزنی اون دیلا بدست باری واون خوراک خوب (ساچمه توپ) بدی...!!!Khansariha (9)
سپاس
Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-03 04:50 PM

حنان جان بحث تخصصی شد فارسی می گمKhansariha (219) :
به نظر من 4.5 بگیر. چرا؟

قدرت رویال اوایل خوبه ولی مشکل همه گامو ها افت قدرت زیاد در طی زمانی کوتاه هست.اون جاست که کالیبر 5.5 شروع می کنه به منحنی زنی شدید و بعد کلا سیستم هدفگیریت رو خیلی سخت می کنه. البته می تونی یه کم تغییرات روش بدی ولی به نظر من دردسرش زیاده.

همیشه هم گفتم: من الان پشیمونم چرا تفنگام 4.5 نیستن ! هر بار دوبل پول کالیبر 4.5 ساچمه می خرم بیشتر می سوزم.

4.5 تو این رنج تفنگا مسیر ساچمه اش خیلی مستقم تره و با توجه به رنج قابل اعتماد برای رویال که حدودا 50 متر میشه شما هدفگیری راحتتری خواهی داشت تا کالیبر 5.5.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-03 05:12 PM

(2012-10-03 04:50 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان بحث تخصصی شد فارسی می گمKhansariha (219) :
به نظر من 4.5 بگیر. چرا؟

قدرت رویال اوایل خوبه ولی مشکل همه گامو ها افت قدرت زیاد در طی زمانی کوتاه هست.اون جاست که کالیبر 5.5 شروع می کنه به منحنی زنی شدید و بعد کلا سیستم هدفگیریت رو خیلی سخت می کنه. البته می تونی یه کم تغییرات روش بدی ولی به نظر من دردسرش زیاده.

همیشه هم گفتم: من الان پشیمونم چرا تفنگام 4.5 نیستن ! هر بار دوبل پول کالیبر 4.5 ساچمه می خرم بیشتر می سوزم.

4.5 تو این رنج تفنگا مسیر ساچمه اش خیلی مستقم تره و با توجه به رنج قابل اعتماد برای رویال که حدودا 50 متر میشه شما هدفگیری راحتتری خواهی داشت تا کالیبر 5.5.Khansariha (8)

مرسی مهدی جون، هنده امره شرمنده بودی... Khansariha (8)

تو می دسه جی دق نونی خیلی هیسه! خخخخخخخخخخخ!

ارادتمندم مهدی جون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-10-03 04:36 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایون سلام
امیدوارم همه خوب و خوش وسرحال ببیدKhansariha (8)
دیشب کلی شب زنده داری بگودم و نلاشتم آ تش سایت خامو ش به خوب چه بکنیم تازه واردیم ده امی وظیفه یه
اقا حنان عزیز شما اصلآ غم چهارو نیم یا پنجونیمه نخور روی یک ژولی سرمایه گذاری بگودی که هردو جواب دهه فقط باید تی تفنگ مرا حرف بزنی اون دیلا بدست باری واون خوراک خوب (ساچمه توپ) بدی...!!!Khansariha (9)
سپاس
Khansariha (399)

آقا بهروز جان، واقعا همت بوکودید، منم شیمی همره بیدار بمه! خخخخخخ! Khansariha (8)

آقا ممنون از نظرات دلگرم کننده و کارشناسانه ای که فدید... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-03 05:15 PM

(2012-10-03 03:37 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امروز اومدیم گروپ گرفتیم یه خورده از این ساچمه های گرون زده شدیم ...
خیلی اعصابم خورده که چرا این جوره ...
من با پرو مگنوم بهترین گروپ ها رو گرفتم ...
از اساتید کسی میدونه چرا این جور زده باراکودا؟ آیا به دلیل سنگین بودنشه؟
فاصله هم 25 تا 27 متر بود ...
تفنگ هم 54 با دوربین لیپرز زوم 16 ...
اینم از پرو مگنوم بر چسبی که هر کی میاد و میگه این نوعش تقلبیه و از این حرفا
10 تا شلیک :

[تصویر: 13492647701.jpg]

اینم از باراکودا که دلیل این جور گروپ دادنشو دوست دارم بدونم ... حدود 3 میل دات با زوم 16 باید راست گرفت تا وسط بخوره...
5 تا شلیک :

میلاد جان برر اه ساچمه ی از کیه فیگیفتی؟پرومگنومه گم.
تنی مره ایته بسته فیگیری؟خیم ایته امتحان با آی جی تی بوکونم.ساچمه های سَبُک ایرانی اینه رو جواب فانده.
تی ساچمه هان خیلی قشنگیدی.
تی نظر درباره ts 22 چیسه؟
می تفنگ واقعا موجود عجیبیه.با ساپورت های متفاوت گروپ های متفاوت دهه.
روی چیزی بنم ایجور گروپ.روی میز ایجور.روی بالش ایجور.روی دیوار ایجور.

حنان جان منم برای شکاران سیته به پایین 4.5 پیشنهاد کونم.
به قول زاکان 5.5 ترکنه.ایته چیچینک بزم اینه کمر بوشو.هتو انه بپختم تاوادم می دهن دورون.